Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Fajna rzecz jest na PPD, a mianowicie możliwość widzenia ile osób obserwuje daną aukcję. Chodzi tu o nie sprzedającego tylko o kupujących, którzy w tym momencie widzą ile osób jest zainteresowanych daną aukcją.

Jest szansa aby AM wprowadziło coś takiego? czy może pozostali myślą, że to głupi pomysł?

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] głupi pomysł?

Taki właśnie jest moim zdnaiem.

Funkcja obserwowania aukcji służy do powiadamiania zainteresowanego domeną o zmianach lub zakończeniu aukcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak odpowiada ;-) Dziś jest święto z tego co pamiętam ;-)

 

Odpowiedz padnie pewnie mimo wszystko jeszcze dziś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajna rzecz jest na PPD, a mianowicie możliwość widzenia ile osób obserwuje daną aukcję. Chodzi tu o nie sprzedającego tylko o kupujących, którzy w tym momencie widzą ile osób jest zainteresowanych daną aukcją.

Jest szansa aby AM wprowadziło coś takiego? czy może pozostali myślą, że to głupi pomysł?

 

Przeciez jest cos takiego. Wystarczy wejsc na https://www.aftermarket.pl/myauctions.php i widac jak na dloni, ile osob obserwuje dana aukcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeciez jest cos takiego. Wystarczy wejsc na https://www.aftermarket.pl/myauctions.php i widac jak na dloni, ile osob obserwuje dana aukcje.

Lowcydomen chodzi o cos innego... w PPD (od pewnej rangi) widac ile osob obserwuje aukcje gdy nie jestes sprzedajacym, a nawet gdy jeszcze nie zlozyles oferty w aukcji. Wystarczy ze wejdziesz na aukcje i juz widzisz ile osob ja obserwuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeciez jest cos takiego. Wystarczy wejsc na https://www.aftermarket.pl/myauctions.php i widac jak na dloni, ile osob obserwuje dana aukcje.

 

W AM widać tylko obserwujących jeżeli Ty jesteś abonentem wystawianej domeny. W ppd widać nawet ilość obserwujących jeżeli domena nie należy do Ciebie.

Edited by mishel

Share this post


Link to post
Share on other sites
W AM widać tylko obserwujących jeżeli Ty jesteś abonentem wystawianej domeny. W ppd widać nawet ilość obserwujących jeżeli domena nie należy do Ciebie.

 

Oto mi właśnie chodzi... Poza tym ta opcja w PPD jest dostępna dla mających nieco wyższy rating.

Czy tylko Grzesiek86 uważa, że to głupi pomysł. Ja nie widzę w tym nic złego, tylko kolejne dobre udogodnienie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

achaaaa o to chodzilo :) No to uwazam jednak za glupi pomysl i cale szczescie, ze nei ma tego w AM.

 

Oto mi właśnie chodzi... Poza tym ta opcja w PPD jest dostępna dla mających nieco wyższy rating.

Czy tylko Grzesiek86 uważa, że to głupi pomysł. Ja nie widzę w tym nic złego, tylko kolejne dobre udogodnienie...

 

Dla kogo dobre udogodnienie? Wg mnie jest dobrze, jak jest...

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oto mi właśnie chodzi... Poza tym ta opcja w PPD jest dostępna dla mających nieco wyższy rating.

Czy tylko Grzesiek86 uważa, że to głupi pomysł. Ja nie widzę w tym nic złego, tylko kolejne dobre udogodnienie...

 

I już podaję argument na poparcie swojego zdania:

Taka opcja wygeneruje dużo niepotrzebnych kont służacych tylko i wyłącznie do obserwowania aukcji.

Chyba nie potrzebujemy giełdy, która przyciąga manipulatorów aukcjami?

Share this post


Link to post
Share on other sites
I już podaję argument na poparcie swojego zdania:

Taka opcja wygeneruje dużo niepotrzebnych kont służacych tylko i wyłącznie do obserwowania aukcji.

Chyba nie potrzebujemy giełdy, która przyciąga manipulatorów aukcjami?

 

Dokladnie - im wiecej tego typu danych, tym wiesze pole do naduzyc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też uważam, iż statystyki "obserwujących" powinny być widoczne wyłącznie dla sprzedawcy... :)

 

Co przez to rozumiesz ? ....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co przez to rozumiesz ? ....

 

Przeczytaj kilka ostatnich postów, to będziesz wiedział, czego się "dyskusja" tyczy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś o 16:56 otrzymałem smsa oraz maila iż aukcja domenu XXX kończy się za dwie godziny.

 

Aukcja skończyła się o 18 - efekt wiadomy - nie zdążyłem zalicytować, szkoda, że przez takie błędy tracimy ciekawe domeny.

 

Pozostaje zachować nerwy na wodzy, licytować wcześniej i czekać na lepsze czasy...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś o 16:56 otrzymałem smsa oraz maila iż aukcja domenu XXX kończy się za dwie godziny.

 

Aukcja skończyła się o 18 - efekt wiadomy - nie zdążyłem zalicytować, szkoda, że przez takie błędy tracimy ciekawe domeny.

 

Pozostaje zachować nerwy na wodzy, licytować wcześniej i czekać na lepsze czasy...

Na maile nie ma co liczyć. trzeba samemu doglądac interesu i regularnie sprawdzać w panelu, a ciekawsze aukcje zapisac sobie w jakimś kalendarzu, np. w Google Calendar, który tez ma opcję powiadomień.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dropped ma 'przedłużanie' opcji? Nie mogę znaleźć, a sprawa dość pilna...

 

"Zarządzaj domenami" -> "Moja lista opcji " -> w "Akcje" znajdziesz interesujące Ciebie info ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to prawda,że czasami na głównej stronie promowane są gratisowo domeny wg uznania "selekcjonera" z Aftermarket ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy to prawda,że czasami na głównej stronie promowane są gratisowo domeny wg uznania "selekcjonera" z Aftermarket ?

 

Przed chwilą identycznie pytanie w innym dziale zadałeś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przed chwilą identycznie pytanie w innym dziale zadałeś :)

Sorry za tamten post.To jest chyba właściwy wątek .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×