Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

ma ktoś jakiś pomysł, jak skontaktować się z Dropped? Na tickety Panowie nie odpowiadają bodajże 3 dzień. Trochę to śmieszne, mając na uwagę wielkość firmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma ktoś jakiś pomysł, jak skontaktować się z Dropped? Na tickety Panowie nie odpowiadają bodajże 3 dzień. Trochę to śmieszne, mając na uwagę wielkość firmy.

Mam to samo ;) Pewnie rozsyłają jeszcze szampany ;)

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszelkie tickety sa robione na biezaco - prosze informacje o ktore tickety chodzi ;-)

 

@Plachcik: Ticket został zamkniety juz dawno - na monit bodajze dzis odpowiadałem iż ticket został zamkniety ?

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Plachcik: Ticket został zamkniety juz dawno - na monit bodajze dzis odpowiadałem iż ticket został zamkniety ?

 

Kurcze już któryś raz z kolei nie dochodzi do mnie odpowiedź .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosze zajrzec do samego ticketu bezposrednio ?;>

 

Ok jest . Przepraszam nawet nie sprawdziłem ticketu bezpośrednio .

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszelkie tickety sa robione na biezaco - prosze informacje o ktore tickety chodzi ;-)

 

na bieżąco... śmiech na sali, czkam już tydzień

 

ps. ile najdłużej czekaliście na odpowiedź?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie jakby była możliwość podejrzeć ostatnio dodane domeny do giełdy domen np z ostatnich godzin/dni - coś jak ma Allegro na swoich aukcjach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajnie jakby była możliwość podejrzeć ostatnio dodane domeny do giełdy domen np z ostatnich godzin/dni - coś jak ma Allegro na swoich aukcjach.

 

 

Przecież jest taka możliwość :lol: Ja tam bym chciał żeby była możliwość widzenia ile jest osób online w danym momencie na AM :wacko:

 

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa, fakt jest, no to czepnę się tylko tego, że szkoda że nie jet ta kolumna domyślnie w tabeli z wykazem aukcji :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
... Ja tam bym chciał żeby była możliwość widzenia ile jest osób online w danym momencie na AM ...

To byłaby ciekawa informacja. Myślę, że Aftermarket może się pochwalić sporym ruchem na stronie, więc wizerunkowo nie byłoby to złe.

Z punktu widzenia sprzedawcy byłaby to też baza do wyciągania różnych wniosków.

Wiadomo, że niesie to pewne zagrożenia, pisał o tym gaks, ale od liczby online do zachwiania wolnego rynku chyba jest daleko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja bym sobie życzył (choć główny czas spełniania życzeń już za nami), aby na giełdzie domen:

a ) wreszcie wprowadzona została możliwość przeglądania po 100, 200 , 500 czy nawet 1000 domen na jednej stronie.

b ) fajnie by było, gdyby w widoku domen (Domena Oferty Ruch Cena Akcja / Czas zakończenia) pojawiłą się jeszcze jedna dodatkowa kolumna: NICK SPRZEDAWCY. Ja wiem, że nick można sobie zmienić, że można raz kliknąc, wejśc na stronę z domeną i potem jeszcze kliknąć "Pokaż inne domeny użytkownika". Ale zamiast 2 razy klikać, można mieć rozeznanie, kto jeszcze jaką domenę posiada. Skoro i tak jest widoczny nick sprzedawcy, to można jeszcze go w innym miejscu pokazac. Oszczędnośc czasu, szczególnie gdyby zrealizowana została moja (i wielu innych) prośba z punktu a )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy u was w:

Sprzedawaj domen> domeny na sprzedaż

po ustawieniu sortowania i wyświetlania wszystkich na stronie strasznie długo się muli? (to pytanie do posiadaczy domen w AM, na które nie starczy 1 ekran;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja bym sobie życzył (choć główny czas spełniania życzeń już za nami), aby na giełdzie domen:

a ) wreszcie wprowadzona została możliwość przeglądania po 100, 200 , 500 czy nawet 1000 domen na jednej stronie.

Póki co możesz stosować pewien trick, mając jakiś url w pasku adresu, np:

https://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...&auctions=1

usuwasz "s" z https i zamiast "www" wstawiasz "beta" i masz wtedy możliwość ustawienia wyświetl 500 lub wszystkie :ph34r:

 

Trochę na skróty, ale działa. Skoro jest to już w wersji beta, może niedługo będzie już w wersji podstawowej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dwa pytania:

1. Czy dropped wysyła jeszcze powiadomienia sms przypominające o zakończeniu obserwowanej aukcji? Wczoraj nie dostałem takiego sms, a przypominanie mailem 2 godziny przed nie do końca działa. Jakoś sobie poradziłem ale chciałbym wiedzieć czy osoby które obserwują moje aukcje dostają sms-y.

 

2. Dzisiaj napisał do mnie człowiek który chciał zalicytować, był zalogowany ale jego oferta nie pokazywała się na stronie. Możliwe, że ma problem z ratingiem lub przebijał o złotówkę, po dwóch mailach już się nie odezwał. Trochę się nad tym zastanawiam, bo to już drugi taki przypadek. W wakacje napisała do mnie jakaś kobieta, czekała do końca aukcji wpisała kwotę i po przeładowaniu oferta się nie pokazała a aukcja się skończyła.

Czy to błędy po stronie użytkowników?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy usuwaniu domeny w zakładce "Zlecone do przechwycenia" pojawia się:

 

Domena xxx.pl usunięta z prechwytywania. ( literówka - brakuje Z ) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dropped.pl na blogu zapowiedział, że od 15 stycznia nie będzie pobierać opłat za wypłaty środków na konto, a w cenniku dalej nie widać zmian. Poza tym support nie odpowiada na moje zapytanie. Czy znowu musi być burza na di.pl, żeby dropped przypomniał sobie, że każda firma funkcjonuje dzięki jej klientom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj robiłem wypłatę, nie pobrało mi prowizji.

 

Ceny się zmieniły a cenniki nie, jednym słowem obniżka weszła w życie po cichu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy jest jakis sposob aby wylistowac aukcje i ich ceny zlicytowanych na AM opcji?

 

ewentualnie ktos pamieta za ile poszly? (oprocz tych dwoch dzis zakonczonych aukcji).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo proszę Dropped.pl o przestrzeganie swojego regulaminu. Jeśli domena nie została opłacona w ciągu 120 godzin, jeśli dostałem maila że została przywrócona na moje konto to oznacza to, że jest nadal moja i mogę nią dysponować jak mi się podoba.

Nie obchodzi mnie kto się spóźnił i dlaczego. Jak bardzo komuś zależy, poproszę regulaminową opłatę karną i uprzejme zapytanie czy nadal jestem zainteresowany sprzedażą.

Na tickecie macie Państwo szczegóły o którą domenę mi chodzi.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W panelu brak jest cen dla odnowienia opcji domen .com.pl przez co przy próbie renew opcji dla domeny com.pl pojawia się:

Nie ma ceny dla renewfuture: *.com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drodzy koledzy z dropped,

 

linki potwierdzające transfer domen EU (bynajmniej w moim przypadku) przychodzą z EURID na Wasz adres mailowy - z tego co pamiętam domains@dropped.pl

 

Napisałem do Was maila 22 godziny temu i nie mam do tej pory odpowiedzi.

Uważam iż powinniście zadbać o usprawnienie supportu, może warto pomyśleć o jakiejś infolini.

Jak dla mnie jest to bardzo irytująca sprawa.

 

pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosze sprawdzic ticket czy nie ma odpowiedzi - oraz prosze podeslac mi go na PW ;-)

 

Drodzy koledzy z dropped,

 

linki potwierdzające transfer domen EU (bynajmniej w moim przypadku) przychodzą z EURID na Wasz adres mailowy - z tego co pamiętam domains@dropped.pl

 

Napisałem do Was maila 22 godziny temu i nie mam do tej pory odpowiedzi.

Uważam iż powinniście zadbać o usprawnienie supportu, może warto pomyśleć o jakiejś infolini.

Jak dla mnie jest to bardzo irytująca sprawa.

 

pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×