Jump to content
Saint

Dropped.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Drogi użytkowniku,

 

Jak przerzucę 100 domen dostanę 500 zł na konto w Panelu czy zniżkę 5 zł przechwytywanie za każdą 1 przeniesioną domenę?

 

ja bylem przekonany ze to email z PPD zebym sie przeniosl do premium;)

 

dostaniesz 500zl na przechwytywanie domen....bedzie widoczny jako bonus...w oknie gdzie dodajesz domeny do zlapania

 

tych 500zl nie mozna wyplacic na swoje konto

 

 

 

...ps. szkoda ze juz jakis czas wrocilem z PPD do AM, i nie skorzystam z tej promocji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak przerzucę 100 domen dostanę 500 zł na konto w Panelu czy zniżkę 5 zł przechwytywanie za każdą 1 przeniesioną domenę?

 

Pomysł - wydaje się interesujący. :)

Darmowe przechwycenie domen do kwoty 500 zł (może to być jedna domena za 500 zł, albo 25 domen po 20 zł, dowolnie).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Do końca lutego, za każdą domenę przetransferowaną z serwisu PPD dodamy na Twoje konto bonus 5 zł na pokrycie kosztów przechwytywania domen, i dodatkowo kolejne 5 zł przy pierwszym przedłużeniu tej domeny. Oczywiście, otrzymasz także standardowe bonusy za przedłużenie domen. Promocja dotyczy domen, które w chwili wysłania niniejszego emaila są zarejestrowane w serwisie PPD.

 

A pozniej z premium do dropped bedzie 10 zl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mail od Dropped:

 

Drogi użytkowniku,

 

Jakiś czas temu transferowałeś kilka utrzymywanych w Aftermarket.pl domen do serwisu PPD. Jak być może już Ci wiadomo, z końcem lutego serwis PPD zostanie zamknięty, a wszyscy użytkownicy muszą przenieść ręcznie swoje domeny do nowego serwisu.

 

Zamiast tej niewygody, chciałbym zaproponować Ci przeniesienie twoich domen do AfterMarket.pl. Nasz serwis to:

 

* Największa giełda domen internetowych w Polsce, codziennie odwiedzana przez tysiące klientów.

* Stabilny cennik, w którym przyznane "na zawsze" zniżki nie znikają w kolejnej odsłonie serwisu.

* Stabilny serwis, który nie wymaga od swoich użytkowników transferu domen co rok w kolejne miejsce.

* Najniższe ceny odnowień domen w Polsce, i wiele innych narzędzi dla inwestorów domenowych.

 

Do końca lutego, za każdą domenę przetransferowaną z serwisu PPD dodamy na Twoje konto bonus 5 zł na pokrycie kosztów przechwytywania domen, i dodatkowo kolejne 5 zł przy pierwszym przedłużeniu tej domeny. Oczywiście, otrzymasz także standardowe bonusy za przedłużenie domen. Promocja dotyczy domen, które w chwili wysłania niniejszego emaila są zarejestrowane w serwisie PPD.

 

Otóż ja nigdy nie transferowałem z Dropped do PPD!

 

Raczej zawsze odwrotnie, po paru dniach do kupienia domeny z PPD do Dropped!

 

Rozumiem chęć podebrania klientów, ale tutaj jest małe przekłamanie.

 

Ja oczywiście skorzystałbym i bez tej naciąganej reklamy :) Ale bardzo prosze na drugi raz o brak takich nieścisłości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opcja przeniesienia z różnymi danymi whois, z aktualnymi dnsami i brakiem klikania jest możliwa?

Z różnymi danymi, czyli?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mail od Dropped:

 

 

 

Otóż ja nigdy nie transferowałem z Dropped do PPD!

 

Raczej zawsze odwrotnie, po paru dniach do kupienia domeny z PPD do Dropped!

 

Rozumiem chęć podebrania klientów, ale tutaj jest małe przekłamanie.

 

Ja oczywiście skorzystałbym i bez tej naciąganej reklamy :) Ale bardzo prosze na drugi raz o brak takich nieścisłości.

Ja chyba też. Na dodatek nowi klienci, są traktowani lepiej niż starzy!

Do końca lutego, za każdą domenę przetransferowaną z serwisu PPD dodamy na Twoje konto bonus 5 zł na pokrycie kosztów przechwytywania domen, i dodatkowo kolejne 5 zł przy pierwszym przedłużeniu tej domeny. Oczywiście, otrzymasz także standardowe bonusy za przedłużenie domen. Promocja dotyczy domen, które w chwili wysłania niniejszego emaila są zarejestrowane w serwisie PPD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otóż ja nigdy nie transferowałem z Dropped do PPD!

 

Raczej zawsze odwrotnie, po paru dniach do kupienia domeny z PPD do Dropped!

Widocznie skrypt Cię źle zaznaczył :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przetransferuję 10 domen, dostanę 50 zł bonusu i potem mogę od razu przenieść do firmy trzeciej (gdzie mam fvat)? Bonus zostanie?

 

EDIT: literówka

Edited by mirekm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba muszę przetransferować domeny do ppd.pl i później z powrotem do dropped.pl. ;)

Ale pisałeś przecież że masz 5000 domen w PPD? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba muszę przetransferować domeny do ppd.pl i później z powrotem do dropped.pl. :)

nic by Ci to nie dało

Promocja dotyczy domen, które w chwili wysłania niniejszego emaila są zarejestrowane w serwisie PPD.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Darmowe przechwycenie domen do kwoty 500 zł (może to być jedna domena za 500 zł, albo 25 domen po 20 zł, dowolnie).

 

Czy stawka podana w mailu 5 zł jest do negocjacji?

 

Gdyby było 8 zł to będę pierwszy i będę polecał -reklamował te działanie ZA DARMO!!

 

:);)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale pisałeś przecież że masz 5000 domen w PPD? :)

Hipotetycznie. Cieszę się, że nie mam, bo bym się zaklikał na śmierć.

 

Jak można traktować nowych klientów lepiej niż starych? Co to TPSA?

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Otóż ja nigdy nie transferowałem z Dropped do PPD!

 

Raczej zawsze odwrotnie, po paru dniach do kupienia domeny z PPD do Dropped!

Widocznie skrypt Cię źle zaznaczył :)

 

skrypt to chyba pojechał po całości - do dzisiaj myślałem, że nie mam konta w PPD ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak można traktować nowych klientów lepiej niż starych? Co to TPSA?

Raczej to są starzy, którzy się wynieśli do PPD i powinni teraz wrócić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
skrypt to chyba pojechał po całości - do dzisiaj myślałem, że nie mam konta w PPD :)

 

Po całości to raczej nie, bo np. ja maila nie dostałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przetransferuję 10 domen, dostanę 50 zł bonusu i potem mogę od razu przenieść do firmy trzeciej (gdzie mam fvat)? Bonus zostanie?

 

Podpinam się pod to pytanie - mam do przeniesienia jeszcze jakieś 3000 domen. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I PB dostanie 30000 zł!

Raczej to są starzy, którzy się wynieśli do PPD i powinni teraz wrócić :)

Ok. To jak możesz traktować zdrajców lepiej niż stałych klientów?

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy stawka podana w mailu 5 zł jest do negocjacji?

 

Gdyby było 8 zł to będę pierwszy i będę polecał -reklamował te działanie ZA DARMO!!

 

Nie za darmo tylko za 3zł/domenę ;-)

 

Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź Droppeda na pojawienie się premium.pl. A raczej na "wymuszenie" niejako transferów wszystkich domen z PPD do Premium. PB chyba nie przewidział jednego - że równie dobrze hurtem z PPD użytkownicy przetransferują sobie domeny gdzie indziej. Chociażby i do Dropped..

 

Być może się powtórzę, ale tworzenie serwisu pod nowa nazwą, a do tego konieczność transferowania wszystkich domen to strzał w kolano. PPD było w miarę OK, wystarczyło tylko popracować nad panelem, uprościć.. (nie mówiąc już o porządnym przetestowaniu, ja jakoś nie mam zamiaru potykać się co rusz o błędy i zgłaszać je do supportu - to też jest praca i czas). To, że teraz właścicielem jest inny podmiot chyba nie przeszkodziłoby w pozostawieniu serwisu pod tym samym adresem i z tymi samymi userami...?

 

Propozycja Droppeda dla wielu (w szczególności dla tych, którzy dużo przechwytują, w tym dla mnie) jest kusząca i jak mam transferować gdzieś domeny to chyba wybiorę Dropped...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok. To jak możesz traktować zdrajców lepiej niż stałych klientów?

 

A znasz opowieść o synu marnotrawnym ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Propozycja Droppeda dla wielu (w szczególności dla tych, którzy dużo przechwytują, w tym dla mnie) jest kusząca i jak mam transferować gdzieś domeny to chyba wybiorę Dropped...

przemyslalem sprawe, chyba rowniez wybiore dropped.

Na 5 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podpinam się pod to pytanie - mam do przeniesienia jeszcze jakieś 3000 domen. ;-)

Przenieś, będziesz mógł wreszcie jakieś dobre domeny przechwycić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×