Jump to content

Recommended Posts

Guest anglik

Ale Ty masz stary problemy,jak nie jednoliterówki to..... ciekawe kiedy zapytasz komu sie udało euro2012.pl (jak zostanie sprzedane, lub spadnie). Myślę że po drodze powinieneś spytac o fotomegasexiaktorkiandhappynewyear.TLD Grenlandzkie (można wogóle kupowac takie domeny?)

 

Sory, nie chciałem byc złośliwy, ale tego typu pytania .............. +do tego lekki kac..... jak płachta na byka....

Uświadom sobie że nie przyleci tu właściciel domeny i napisze : "panie dariush to moje, ale jak chce Pan kupic to 10K i robimy dil"

A może przyleci, albo jest tu i będzie chciał się pochwalic w co nie........

 

POLECAM WHOIS, DANE SA UJAWNIONE.... TAM ZAPYTAJ!

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie, we WHOISie wszystko jest ^_^ Ja próbowałem (przy częstotliwości ~100ms), ale się nie udało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie, we WHOISie wszystko jest ^_^ Ja próbowałem (przy częstotliwości ~100ms), ale się nie udało.

 

Sporo się jeszcze musisz nauczyć. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sporo się jeszcze musisz nauczyć. :-P

Nie wątpię, tym bardziej, że domenkami zajmuję się dopiero nieco ponad miesiąc ;)

 

PS. to może jakaś złota rada pb dla mnie? pls ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. to może jakaś złota rada pb dla mnie? pls ^_^

 

Nie sądzę, i tak już jest tłok w domenach. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba najlepsza domena jaka teraz ma ten Czlowiek w portfolio.

@Bili jak sprawdzasz co 100ms to co ost extra wyłapałeś ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Bili jak sprawdzasz co 100ms to co ost extra wyłapałeś ?

To pierwsza domena którą łapałem. Nie mam na razie list wygasających domen. Jakbyś chciał, żeby coś Ci złapać w zamian za dotację to PM me.

 

edit: tzn. znam trochę domen wygasających, ale niewiele ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
To chyba najlepsza domena jaka teraz ma ten Czlowiek w portfolio.

[...]

 

Niedawno mial jeszcze km.pl . Jak wynika z whois zmienila wlasciciela. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

rok1978 : WHOIS hmm a co to ? mam nadzieje ze czujesz ironie w tym co napisałem

 

anglik : prosiłbym abyś nie udzielał sie na postach pisanych przeze mnie ... po prostu ogólnie ... zalatujesz mi cwaniakiem etc ... nie chce mieć z Tobą do czynienia ;)

 

Mam nadzieje ze anglik nie uraziłem Cie i nie będziesz płakać, ale nie lubię Cię jako usera tego forum ^_^

 

Chyba nie będę zabierał głosu już na tym forum - lepiej mi sie je czyta.

 

anglik kontratakuj masz teraz pole do popisu aby ponabijać znowu sobie trochę postów ;)

 

POST napisałem bo może komuś z forumowiczów udało sie złapać tą domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie widzę nic w złego w tym poście. Domena ka.pl jest na tyle rzadka i wyjątkowa, że warto o niej tutaj wspomnieć ;) Tak się składa, że znam osobę, która złapała tą domenę, ale nie wiem czy udziela się na tym forum ^_^

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

http://dryzek.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

@Dariush, mój kolego sympatyczny, Przyjacielu di.pl

Absolutnie mnie nie uraziłeś, bo jestem człowiekiem który szanuje czyjeś zdanie, ale do pewnego momentu....

 

Nabijanie postów...... już nie chce mi się tego słuchac....

Zabieraj głos, pisz, polemizuj, dywaguj, a nawet kłóc się stary. Jednak nie w takim stylu że piszesz w wycenach na okręta Reg Fee, nawet pod jakąś trzyliterówką Ci się to zdarzyło. Naprawde ludzie zrozumncie że ja do nikogo nie jestem zle nastawiony, tylko czasem trzeba niektórym unaocznic ich błędne postępowanie.

@Dariush w pewnym momencie nie wytrzymuje i pisze takie posty, może nie powinienem, bo to nie moje forum.

@Dariush to nie jest cwanictwo, ja mam poprostu taki styl wyrażania moich myśli i tyle.

 

Pozdrawiam.

zabieraj głos i się nie obrażaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Daniel Dryzek: A orientujesz się może (albo ktoś inny) czy była założona przedtem opcja na tą domenę, czy była ona łapana skryptem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

anglik : bardzo rzadko udzielam opinii i wycen, ale jak mi się to zdarza to po prostu wyceniam domenę na tyle ile jestem w stanie JA dać ,,, na pewno oczywiście ktoś może się ze mną nie zgodzić, to przecież naturalne

 

POST powstał dlatego iż chciałem pogratulować osobie która zgarnęła domenę (niestety chyba nie ma jej tutaj na forum) ponieważ wiem jak się o nią starałem, a i tak mi nic nie wyszło (a uwierz mi, że dwoma skryptami jej nie próbowałem zdobyć) Widocznie jestem jeszcze za słaby w tym temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
anglik : bardzo rzadko udzielam opinii i wycen, ale jak mi się to zdarza to po prostu wyceniam domenę na tyle ile jestem w stanie JA dać ,,, na pewno oczywiście ktoś może się ze mną nie zgodzić, to przecież naturalne

 

POST powstał dlatego iż chciałem pogratulować osobie która zgarnęła domenę (niestety chyba nie ma jej tutaj na forum) ponieważ wiem jak się o nią starałem, a i tak mi nic nie wyszło (a uwierz mi, że dwoma skryptami jej nie próbowałem zdobyć) Widocznie jestem jeszcze za słaby w tym temacie.

Ty przestań juz gratulowac... i weż się do roboty... hihi

Chyba coś tam usłyszę w dziale wycen od Ciebie w końcu..hihi

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

anglik : dziś i jutro nie ma dla mnie ciekawych "wygasłych" domen, więc robię sobie wolny weekend ,,, dopiero w poniedziałek jest coś dla mnie interesującego

 

Życzę wszystkim miłego weekendu ^_^ Tobie anglik również ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A skad bierzecie listy wygasajacych domen?

 

Robimy sobie.

Nikt ci tu nie poda wszystkiego na tacy, to jest trudna nisza i nie ma sensu na własne życzenie jej zatłaczać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza tym chyba zbyt wiele osób uważa 2literówki za najlepsze z możliwych domen. Ja bm się zapytał raczej:

Kto złapał erotyka.pl (nie kupił ;) ) albo bizuteria.pl

 

to tylko przykłady ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza tym chyba zbyt wiele osób uważa 2literówki za najlepsze z możliwych domen. Ja bm się zapytał raczej:

Kto złapał erotyka.pl (nie kupił ^_^ ) albo bizuteria.pl

 

Weź przestań, bo mi ciśnienie skacze jak widzę tego człowieka. :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Komu się udało ?

A następnym tematem będzie 'Wpisujcie miasta które gratulują złapania domeny ka.pl?'

Jak dla mnie zbyteczne coś takiego, jak koleś będzie chciał, to się pochwali zdobyczą.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Weź przestań, bo mi ciśnienie skacze jak widzę tego człowieka. :-/

 

Można Cię prosic abyś rozwinął nieco ten wątek ?

 

 

 

erotyka*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×