Jump to content
korneliusz.com

Kto z Was przyjedzie na MeetDomainers?

Kto z Was przyjedzie na MeetDomainers?  

52 members have voted

  1. 1. Czy przyjedziesz?

    • Tak
      15
    • Nie
      21
    • Nie wiem, czy mnie rodzice puszczą
      16


Recommended Posts

(Mogę kogoś zabrać po drodze)

 

Bierz autostopowiczów. Na każdą konferencję jak jadę to kogoś podwożę. W tym terminie pewnie sporo studentek będzie się wybierać do Krakowa... ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bierz autostopowiczów. Na każdą konferencję jak jadę to kogoś podwożę. W tym terminie pewnie sporo studentek będzie się wybierać do Krakowa... ;-)

 

To dlatego mnie nie chciałeś wziąć :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezydent Lech Kaczyński, odgraża się że będziemy bronić Gruzji do upadłego, więc jako środek transportu przyszłorocznego MeetDomainers proponuje transportery opancerzone a miejsce spotkania okopy, lub przy większej ilości chętnych, lej po wybuchu Bomby kasetonowej w miejscu gdzie stał Grand Hotel :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W Lublinie chyba nie ma domeniarzy, był kiedyś jeden ale się przeniósł do Krakowa. Jeśli jednak są jacyś, to ewentualnie niech dadzą głos. ;-)

 

Co prawda do miana domeniarza dopiero aspiruje,ale jestem z Lublina. Chociaż też do Krakowa się przenosze. :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ankiecie jest opcja dla nieletnich : 'Nie wiem, czy mnie rodzice puszczą' lecz brak opcji dla dorosłych:

1. Nie wiem czy żona mnie puści ;

2. Nie wiem czy będzie można ... puścić ? :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ankiecie jest opcja dla nieletnich : 'Nie wiem, czy mnie rodzice puszczą' lecz brak opcji dla dorosłych:

1. Nie wiem czy żona mnie puści ;

 

Hehe ... wlasnie tej opcji brakowalo :)

Edited by Luke4U

Share this post


Link to post
Share on other sites
NIE przyjadę bo jestem jeszcze cienki Bolek, tylko bym przeszkadzał :P

Nie licząc kilku grubych Bolków, wszyscy inni są cieńcy i będą tylko niczym przeszkadzajki w tej domenowej orkiestrze ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeśli już to z mamą ...

Nie bierz tego do siebie bo nie chciałbym nikogo urazić ale jeśli ktoś ma kilkanaście lat, to jego młoda mama może na takim spotkaniu spotkać rówieśników. Tak więc przy tej okazji może bawić się i inwestować lepiej niż jego dziecko.

Tak więc serdecznie zapraszamy mamy do ... inwestowania w domeny :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

przeciez mama moze miec 60 lat (syn 15 ? ) wiec watpie aby byla rowiesniczką, a tak przy okazji to byl zarcik, taki w stylu sylyxa - wkoncu opcja w ankiecie jest.

Nie biore tego do siebie i zycze powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×