Jump to content
maryuse

LoveAgo.pl

Recommended Posts

Czułem, że ktoś o to zapyta :P

I co ożeniłeś się z nią?

 

Ba.., nawet rozwiodłem..., ale jak mówi reklama: "wspomnienia bezcenne" :P

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak napisałem w GL , jest szansa by kogoś odnaleźć w takim serwisie jeśli dane osoby spotykają się w tych samych miejscach, wiedzą o tym serwisie i nie mają śmiałości nawiązać bezpośredniej znajomości oraz nie chcą używać toothing'u.

 

Poza tym nie zawsze najważniejsze jest to by kogoś znaleźć lecz by szukać.

Podobnie jak ciekawsze jest często gonienie niż złapanie zajączka :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] wiedzą o tym serwisie i nie mają śmiałości nawiązać bezpośredniej znajomości oraz nie chcą używać toothing'u.

[...]

 

Najlepiej w takim przypadku podejść do dziewczyny i zagadnąć coś w stylu: "Cześć. Wiesz co bardzo mi się podobasz i chciałbym Cię bliżej poznać ale ze względu na to że jestem nieśmiały będę na Ciebie czekał na LoveAgo.pl" :P:P:P

 

Paranoja :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najlepiej w takim przypadku podejść do dziewczyny i zagadnąć coś w stylu: "Cześć. Wiesz co bardzo mi się podobasz i chciałbym Cię bliżej poznać ale ze względu na to że jestem nieśmiały będę na Ciebie czekał na LoveAgo.pl" ...

 

Jeden powie "choć dupeczka do łóżeczka" a drugi nie powie nic i będzie wolał pisać najpierw 200 godzin przy monitorze zanim odważy się podejść do laski.

Ten serwis kierowany jest raczej do osób nieśmiałych.

Przebojowi nie potrzebują w ogóle internetu do takich celów :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najlepiej w takim przypadku podejść do dziewczyny i zagadnąć coś w stylu: "Cześć. Wiesz co bardzo mi się podobasz i chciałbym Cię bliżej poznać ale ze względu na to że jestem nieśmiały będę na Ciebie czekał na LoveAgo.pl

 

Można i tak..., ale czasami można usłyszeć od dziewczyny: "Odpier......" i co? :P i trauma na całe życie - pozostają wtedy tego typu serwisy.

Kangur słusznie zauważył, że ważniejsze jest szukanie takiej osoby i mamienie się nadzieją.

W słynnym portalu nasza- wiele osób przecież wchodziło nie po to aby odnaleźć kolegów, ale aby przekonać się do czego niektórzy doszli w życiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najlepiej w takim przypadku podejść do dziewczyny i zagadnąć coś w stylu: "Cześć. Wiesz co bardzo mi się podobasz i chciałbym Cię bliżej poznać ale ze względu na to że jestem nieśmiały będę na Ciebie czekał na LoveAgo.pl" :P:P:P

Paranoja :P

 

Kiedyś zrobiłem taki numer i myślałem że dostanę z liścia od dziewczyny bo była przerażona, podejrzewam ze to ja jestem takim przerażającym brzydalem, ale kilka takich akcji i ktoś wrażliwy może zrobić sobie przez to krzywdę. A co do serwisu, to bardziej prawdopodobne jest to, że walnie w Ciebie piorun, niż to że poszukiwana osoba wejdzie na ten adres i odszuka konkretną sytuację czyli: miejsce, dzień, godzina, może miesiąc lub pora roku. W przypadku kobiet gdy wlepia w nie oczy co drugi facet, skojarzenie konkretnej sytuacji jest mało prawdopodobne.

 

Ale z drugiej strony nie po to robi się takie serwisy, tylko po to żeby je sprzedać z zyskiem, kiedy serwis będzie miał na stanie pokaźną ilość dusz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mysle, że figofago.pl bardziej by pasowała pod ten serwis ;-) Osobiscie nigdy nie mialem zadnych spojrzen, zauroczen od pierwszego wejrzenia w pociagach :P

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj portal miał swoje 5 minut w programie Dzień Dobry TVN, ok. 9:30.

Okazało się, że loveago.COM także należy do właścicielki - wyraźnie zakomunikowano, że portal przeznaczony jest również dla Polaków za granicą.

Chwilę poźniej regnięta została domena loveago.EU.

Wyraźnie zaznaczono, że portal różni się tym od serwisów randkowych, że szukający się ludzie już raz się kiedyś widzieli - nie jest to tzw. "randka w ciemno".

Odnoszę wrażenie, że TVN dostrzegło potęgę społeczności internetowej i może objęło "patronat" nad serwisem, wyraźnie starano zdyskredytować nasza-itd...

Oto zapis z chata LoveAgo.pl:

[10:12] fiolkah: no ciekawe co z tego będzie

[10:12] adzasss: ale chociaż jest grzana xdd

[10:13] zeber: ten portal jeszcze nie jest dopracowany

[10:13] adzasss: Siemanko))

[10:13] adzasss: ale to kwestia czasu.

[10:13] adzasss:

[10:14] Matii418: hehe a skad sie o tym dowiedziliscie ja przez DDTVN

[10:14] adzasss: ja tez xd

[10:14] sanderka22: ja tez

[10:15] patka166: hehe ja tez: D

[10:15] Matii418: ale NK nie prezbije ten portal

[10:16] paula685: nie pokona NK.....

[10:16] zeber: czat tu chodzi strasznie wolno :/

[10:16] sanderka22: chyba dużo osób jest, dlatego

[10:17] zeber: ale mało kto pisze

[10:17] sanderka22: to prawda

[10:18] mezczyzna74: chyba SoHo

[10:18] zeber: dzieki reklamie w tvn mozliwe ze ten potral bedzie sie rozwijał

[10:20] Matii418: no moze ale ludzi samych musi do tego ciągnąc

[10:20] mezczyzna74: kto wymyslil ten wstretny czarny kolor

 

Na przestrzeni kilku minut przynajmniej 4 osoby przyznały się, że trafiły na stronę z DDTV, a ktoś martwił się, że mało osób się dowie...

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ktoś założy temat, z jakich serwisów społecznościowych stale korzystacie, nie było jeszcze na forum :), i wtedy wszystko się wyjaśni, bo może są to po 3 strony albo w ogóle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Ja kiedyś wsiadałem do pociągu a pewna panna wysiadała. Miała farbowane czarne włosy. Kolczyka w podbródku. Pomóżcie mi ją znaleźć.

 

:o

ło matko !!!! kolczyk w podbródku ???? :) a jak ona go tam wsadziła ???? :P

ciekawe po co jej tam był. ... :P

jak już Ją znajdziesz zapytaj i daj znać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
ło matko !!!! kolczyk w podbródku ???? :) a jak ona go tam wsadziła ???? :P

[...]

 

 

Podbródek dla kolczyka, to pewnie nie jest miejsce najgorsze. Są miejsca bardziej "apetyczne" :P:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Podbródek dla kolczyka, to pewnie nie jest miejsce najgorsze. Są miejsca bardziej "apetyczne" :):

 

 

widziałem już wiele kolczyków ale w podbródku jeszcze nie... przecież tam nie ma jak się dostać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
widziałem już wiele kolczyków ale w podbródku jeszcze nie... przecież tam nie ma jak się dostać :)

Literówkę walnąłem. Oczywiście chodzi o kolczyk pod ustami ;] W brodzie.

 

12227.jpg

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Literówkę walnąłem. Oczywiście chodzi o kolczyk pod ustami ;] W brodzie.

 

12227.jpg

 

 

... ja też, pisząc o podbródku - myślałem o brodzie :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Literówkę walnąłem. Oczywiście chodzi o kolczyk pod ustami ;] W brodzie.

 

12227.jpg

a już myslałem że jakaś maso :)

kiedyś chciałem założyć sobie w policzku pod kością policzkową ale okazało się, że nie robią ze względów bezpieczeństwa

zrobiłem w języku - nie polecam - boli a póżniej przeszkadza - szkoda zębów

teraz mam szpilke w brwi i kółko w dolnej wardze - jest OK !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się serwis podoba :)

Tzn gdzieś to już widziałem?

 

Od siebie mówiąc: dodałem zdarzenie i czekam :P Sam bym chciał w tym momencie, aby o tym serwisie wiedzieli "wszyscy".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj na portalu Gazeta.pl LoveAgo.pl jest zaprezentowany na głównej stronie!

 

98550690hi2.jpg

 

"Przez kilka sekund patrzyliśmy sobie w oczy, wiem, że to było to", "Wciąż o nim myślę", "Szukam"... W ciągu dwóch tygodni na portalu LoveAgo zalogowało się ponad 20 tys. Polaków - pisze "Dziennik". Wszyscy szukają utraconych miłości.

 

***

 

"Internauci opętani przez nowy portal" - Dziennik.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od razu kojarzy mi się stary dowcip jak wilk chciał zjeść zajączka lecz niedźwiedź mu na to nie pozwolił.

Morał z tamtego dowcipu był taki, że treść jest mniej istotna - liczy się promotor.

Nie wiem czy to ktoś z tego inkubatora potrafi się zakręcić ale jak widać robi to dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×