Jump to content
umberto

NieLubiePocztyPolskiej.com

Recommended Posts

Hmm, w cotygodniowym quizie Gazety jako 7. pojawiło się intrygujące pytanie:

 

1c3d6bd0ca27e608.jpg

 

Ponieważ jakoś tę sprawę przeoczyłem wcześniej i nie czytałem tych newsów, zacząłem się zastanawiać, która odpowiedź wybrać. No i wydedukowałem sobie, że chodzi o tę pierwszą odpowiedź. NIe wiem, może jakoś tak intuicyjnie, że nie, to nie może być na pewno .pl :P No i nie myliłem się :P

 

 

Znasz to? Wracasz wieczorem z pracy, a w skrzynce awizo? Zapomnij o kąpieli, prysznicu, kolacji... Idź na pocztę i stój w kolejce

 

Wzburzona internautka Karolina poinformowała Alert24 ]: - Ja mam naprawdę dużo cierpliwości, ale to co mi się wydarzyło w jednym z warszawskich oddziałów poczty zakrawa o absurd.

(...)

Poczta ostatnio dobrej prasy nie ma. W mediach pojawiły się porażające statystyki - poczta rocznie „gubi" 200 tys. naszych przesyłek ]. Nawet jeśli paczka do nas dotrze, to z reguły z opóźnieniem, zdarza się, że jest uszkodzona. Awiza wrzucane do skrzynek to już standard. Listonosze narzekają, że polecone obciążają im torby, choć początkowo zaprzeczali, że nawet nie sprawdzają czy adresat jest w domu. Gromy sypią się na pocztę przed świętami

(...)

Polacy tak bardzo zrazili się do Poczty Polskie, że założyli specjalną stronę internetową www.nielubiepocztypolskiej.com, gdzie każdy niezadowolony klient może wyrazić swoje zdanie na forum.

(...)

www.nielubiepocztypolskiej.com

[tu jest foto] Jest to zrzut ekranowy strony internetowej założonej przez klientów, którzy mieli utarczki z Pocztą Polską. Tu każdy może wyrazić swoje zdanie na temat monopolisty

 

 

Gazeta.pl/Alert24.pl - "Poczta mnie doprowadza do szału"

 

 

Zawsze się zastanawiam, kto i dlaczego wpadł na pomysł strony w domenie .com Czemu, czemu, czemu nie .pl? :P

 

 

118f79468c55d471med.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pośrednio dzięki takim akcjom głośno jest o domenach i świadomość w społeczeństwie rośnie :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeniarze :P

 

nielubiepocztypolskiej.pl - domena jest już zarezerwowana

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobry temat. zostałem okradziony przez pocztę na prawie $1700 + kilka mniej waznych przesyłek / dokumentów nie doszło wogóle

 

to jest video które jasno obrazuje ten temat:

 

tak więc domena jak najbardziej na miejscu.

Sam chciałem regnąć pocztakradnie.pl czy coś w tym stylu ale szkoda czasu na tych złodziei

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Sam chciałem regnąć pocztakradnie.pl czy coś w tym stylu ale szkoda czasu na tych złodziei

 

To już by mogło podchodzić pod jakieś paragrafy :rolleyes:

NieLubiePoczty jest mniej podpadające.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To już by mogło podchodzić pod jakieś paragrafy :rolleyes:

NieLubiePoczty jest mniej podpadające.

 

pocztapolska.be jest wolna :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×