Jump to content
krystekm

Tysiące firm jest zainteresowanych własnymi domenami najwyższego poziomu

Recommended Posts

O proszę . Widzisz Robert, czy swoj-chlop i MasterofPoland mogą się mylić ? ;)

 

 

To ja tu kombinuje jak koń pod gore zeby nakrecac sztucznie koniunktore a nóż znajdzie sie jakis niawy, uwierzy i kupi cos po zawyzonych, obecnych cena a Ty mnie demaskujesz i klody rzucasz pod nogi :lol: Przeciez sie umawialismy ze chcac sie pozbyc naszych domen musimy dobrze podgrzac temat i przedsatwic swietlana przyszlosc rynku ;) Widzisz Theo z tak sie z toba umwiac ! Niech teraz wszyscy widza z kim czlowiek musi wspolpracowac ! ;))

Edited by kilofek

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja tu kombinuje jak koń pod gore zeby nakrecac sztucznie koniunktore a nóż znajdzie sie jakis niawy, uwierzy i kupi cos po zawyzonych, obecnych cena a Ty mnie demaskujesz i klody rzucasz pod nogi :lol: Przeciez sie umawialismy ze chcac sie pozbyc naszych domen musimy dobrze podgrzac temat i przedsatwic swietlana przyszlosc rynku ;) Widzisz Theo z tak sie z toba umwiac ! Niech teraz wszyscy widza z kim czlowiek musi wspolpracowac ! ;) )

 

To jak już się wydało to ja ostatecznie mogę za cenę rejestracji odkupić od Ciebie tą literówkę tvn.pl - tv.pl ;) Niech stracę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jak już się wydało to ja ostatecznie mogę za cenę rejestracji odkupić od Ciebie tą literówkę tvn.pl - tv.pl :lol: Niech stracę.

 

Kilofek typosquatter ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

im więcej końcówek tym lepiej chyba... domainerzy płaczą po za np. 5 lat nie będzie już porządnej nazwy pod stronę pod wszystko w łapach domainerów i choćby domenę gieronowości.pl będzie szła po xxxzł bo i tak innej sensowniejszej nazwy w tej cenie nie znajdziemy chociaż równie dobrze można by stronę nazwać gry984328409832409.pl

im mniej końcówek tym większe pole do popisu dla domainerów

Po prostu chude lata dla domainerów :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po prostu chude lata dla domainerów ;)

 

Też to powtarzam. :lol:

Jak masz ciekawe generyki to odkupię za cenę rejestracji póki jeszcze nie zeszły poniżej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×