Jump to content
Sign in to follow this  
umberto

Pobierz.pl - Konkurent Sciagnij.pl

Recommended Posts

Lepszą sobie zostawili i wykorzystali. ;-)

Fakt, szczególnie, że Agora nie ma IDNa.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ciekawie i pomysłowo :ph34r: Za pieniądze otrzymane za sciagnij.pl postawili lepszy, konkurencyjny serwis ;> Pobierz.pl mi się podoba ale nic nie zastąpi dobreprogramy.pl..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że nazwa raczej jednoznacznie się kojarzy, to samo tyczy się sciagnij.pl - ale nie rozumiem dlaczego jeszcze nie mają IDN..

 

#zgrywacz.pl :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pliki można oczywiście pobrać, a ściągnąć to najwyżej gacie z tyłka. Moim zdaniem wyrażenie "ściągnij" odniesione do plików jest niepoprawne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pliki można oczywiście pobrać, a ściągnąć to najwyżej gacie z tyłka. Moim zdaniem wyrażenie "ściągnij" odniesione do plików jest niepoprawne.

 

Co nie przeszkadza jednak w używaniu przez większość osób określenia "ściągać" pliki a nie "pobierać" :ph34r:

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja nie sciagam z dobre programy i innych .Wole pobrać ze stron producenta,albo kupić orginał.Pełno wirów jest na tych stronach.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co nie przeszkadza jednak w używaniu przez większość osób określenia "ściągać" pliki a nie "pobierać" :ph34r:

 

Co nie przeszkodzi również naszym rodzimym internautom, w bardzo częstym wpisaniu pobiesz.pl w pasek przeglądarki, tak jak nie przeszkadza zresztą chcącym skorzystać z serwisu patrz.pl wpisanie patsz.pl w browser ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja nie sciagam z dobre programy i innych .Wole pobrać ze stron producenta,albo kupić orginał.Pełno wirów jest na tych stronach.

 

Ekhm.. jeszcze nigdy w życiu nie natknąłem się na wirusa na dobreprogramy.pl - oni profesjonalnie podeszli do sprawy od samego początku

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam za off-top ale kto w XXI wieku nie używa Antywirusa..? mógłbyś podać linka do wirusa z dobrych programów?

 

myślę ze sporo użytkowników linuksa

Share this post


Link to post
Share on other sites
myślę ze sporo użytkowników linuksa

 

Chyba 99%

 

Teraz i pod Linuxem wypadałoby się zaopatrzyć w jakieś oprogramowanie antywirusowe.

Dobry żart :ph34r:

Oprogramowanie antywirusowe pod linux'em to głupota, tylko na serwerze może się przydać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz i pod Linuxem wypadałoby się zaopatrzyć w jakieś oprogramowanie antywirusowe.

 

Tak dla mody? :ph34r:

 

Na Linuksie przydaje się firewall, ale tylko jeśli komputer jest bezpośrednio wpięty do sieci - jak jest za natem to nie ma sensu, no i ew. antywirusowy do skanowania poczty jeśli to akurat serwer, ale poza tym trudno mi sobie wyobrazić jakieś zastosowanie dla antywirusa pod Linuksem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja nie sciagam z dobre programy i innych .Wole pobrać ze stron producenta,albo kupić orginał.Pełno wirów jest na tych stronach.

 

Proponuje zobaczyc jak wyglada pobieranie na pobierz.pl. Jak juz to sprawdzisz to problem ktory poruszyles sam sie rozwiaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×