Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

Zgadzam się - ale to nie zmieni faktu, że dla mnie nadal domeny jest na takiej usługi nietrafiona!

 

Fryzjery (jako neutralne -ok), fryzjerstwo i nie wiem co jeszcze to tak.

 

Ale tylko kobiety, które są dostępne - dla mnie nie.

 

Ale może - że nie mam wystarcze czucia językowe.

 

 

Jeżeli domenę fryzjerki.pl kupiłby właściciel serwisu fryzjerzy.pl to czy cena 2000 zł byłaby za wysoka ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale się tych fryzjerek doczepiliście.

Dajcie już spokój ich zgrabnym paluszkom.

Niejedna kobieta wydaje na swoją fryzurę więcej niż 2 tys. zł rocznie ( a czasami pewnie i jednorazowo ) a Wy uważacie, że to jakaś wygórowana kwota.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niejedna kobieta wydaje na swoją fryzurę więcej niż 2 tys. zł rocznie

Ale to nie są fryzury.pl - raczej nie na sprzedaż.

 

To dla mnie raczej tak jak "nieruchomości" i "agentki nieruchomości".pl

 

PS: Wiem, że nie do końca trafione ;)

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites
hop*pl od dziś na dwudniowej licytacji a już 4050 zł ;)

 

To jest dział najdrożej sprzedane, a nie wysokie licytacje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest dział najdrożej sprzedane, a nie wysokie licytacje ;)

 

No ale były tu już domeny w trakcie licytacji i problemu nie było, jeśli będzie opłacona to już jest na pewno "najdrożej sprzedana". ;) A cena niezła, ciekawe kto to licytuje tak wysoko.

 

EDIT: jeszcze wypada wrzucić link do licytacji https://www.dropped.pl/bid.php?id=551780 i napisać, że nawet jeśli nie będzie opłacona to i tak będzie "najdrożej sprzedana", technicznie rzecz biorąc. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie i Panowie :ph34r:

 

Domena HOP.PL została sprzedana za 6050zł na platformie Aftermarket

 

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=551780&nostat=1

 

Jak na licytację Dropped cena okazała się zaskakująco wysoka jak na 3 literówkę . Myślę iż kupił ją KK ( chociaż mogę się mylić ) który ma pomysł na zagospodarowanie jej

 

Edit: Ubiegłem Cię Pb :lol:

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale mało który KK wie o takich giełdach domen :ph34r: . Zazwyczaj się dowiaduje po mailingu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cena masakrator jeśli chodzi o przechwyconą domenę.Sam jestem ciekaw kto ją kupił :ph34r:

 

 

No cóż, zaskoczenie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No cóż, zaskoczenie. ;-)

 

Jedynym zaskoczeniem jak dla mnie, jest to, ze dropped w trakcie wlasnie takich ukcji sie zawiesza . Z ogromnym trudem przebilem ofertę licytujacego nr 54 (5550,00) . Natomiast na przebicie oferty licytujacego nr 4 (6550,00) nie mialem zadnych szans . System ladowal, ladowal......i nie zaladowal :ph34r: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrząc na tak długą listę osób zainteresowanych tą domeną odnoszę wrażenie, że byłem jednym z niewielu wyjątków, którzy nie dodali jej do przechwycenia.

Taka jakaś nijaka musiała mi się wydać :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Patrząc na tak długą listę osób zainteresowanych tą domeną odnoszę wrażenie, że byłem jednym z niewielu wyjątków, którzy nie dodali jej do przechwycenia.

Taka jakaś nijaka musiała mi się wydać :ph34r:

 

IMHO domena jest b. dobra . I z cala pewnoscia warta tych 6k .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Patrząc na tak długą listę osób zainteresowanych tą domeną odnoszę wrażenie, że byłem jednym z niewielu wyjątków, którzy nie dodali jej do przechwycenia.

Taka jakaś nijaka musiała mi się wydać :ph34r:

Ja nie dodaję żadnych trzyliterówek do przechwycenia, więc i tej nie dodałem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedynym zaskoczeniem jak dla mnie, jest to, ze dropped w trakcie wlasnie takich ukcji sie zawiesza . Z ogromnym trudem przebilem ofertę licytujacego nr 54 (5550,00) . Natomiast na przebicie oferty licytujacego nr 4 (6550,00) nie mialem zadnych szans . System ladowal, ladowal......i nie zaladowal :ph34r: .

 

5550 nie przebiłeś jedynie zrównałeś – jeśli było pokazane że przebiłeś, to był błąd.

Zgadzam się że domena warta tej ceny, myślę że gdyby się sprzedała za 10k to wciąż byłoby z korzyścią dla kupca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMHO domena jest b. dobra . I z cala pewnoscia warta tych 6k .
Nie neguję ale po kilkunastu latach działalności w branży napojów przyzwyczaiłem się do nazwy Hoop i mój instynkt podpowiedział mi zapewne, że to tylko zwykła literówka :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×