Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

5550 nie przebiłeś jedynie zrównałeś – jeśli było pokazane że przebiłeś, to był błąd.

Zgadzam się że domena warta tej ceny, myślę że gdyby się sprzedała za 10k to wciąż byłoby z korzyścią dla kupca.

 

W momencie gdy przebilem kwote 5550, juz pojawla sie informacja, ze minimalna, do przebicia kwota jest 6550 . Technicznej mozliwosci jej przebicia jednak nie bylo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena hop.pl moim zdaniem byłaby warta nawet więcej, właśnie gdyby nie Hoop moim zdaniem. A tak to ciężko użyć tej domeny pod inną działalność. Ale może się mylę.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mamy 5,610 zarejestrowanych użytkowników

Ostatnio zarejestrowanym użytkownikiem jest zaskoczenie.pl

 

No to teraz już trzeba się mieć na baczności, co piszę się o "zaskoczeniu", di.pl przyciąga tu chyba wszystkich poważnych domainerów. :ph34r: Ale chyba raczej było w superlatywach i z podziwem, bo to wzbudza podziw - takie ostre i konkretne licytacje ciekawych domen. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to teraz już trzeba się mieć na baczności, co piszę się o "zaskoczeniu", di.pl przyciąga tu chyba wszystkich poważnych domainerów. :ph34r: Ale chyba raczej było w superlatywach i z podziwem, bo to wzbudza podziw - takie ostre i konkretne licytacje ciekawych domen. :lol:

Dobrze kojarzę "zaskoczenie" z RKL ?

Czy raczej http://zaskoczenie.pl/?module=start ?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze kojarzę "zaskoczenie" z RKL ?

Czy raczej http://zaskoczenie.pl/?module=start ?

 

Raczej ta firma ze stopki na http://zaskoczenie.pl

 

A co do whois to zaskoczenie niezłe, chyba jeszcze windykatorzy na domeny nie wchodzą. To raczej chyba jakieś powiązania są. Wczytałem się w http://zaskoczenie.pl/?module=tresc&id=4 bardzo ciekawy pomysł, sam rzeczywiście czułbym się zaskoczony jakbym coś takiego dostał. :ph34r:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie to skatepark'pl jest znacznie lepszą domeną niż hop'pl

 

Ja mam odmienne zdanie. I mimo tego sa to przewaznie fajne miejscowki zawsze wolalem jazde na streecie :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko atmosfera w takim klubie zapewne lekko sztywna będzie :ph34r:

:lol: Ja bym chętnie poszedł, jakby zrobili odpowiedni wystrój, odpowiednią muzykę, oświetlenie i oprawę :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

pytanie - jeżeli kwota licytacji sięgnie powiedzmy 3000 zł to ta cała kasa idzie dla dropped minus koszty rejestracji i podatku, tak? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
pytanie - jeżeli kwota licytacji sięgnie powiedzmy 3000 zł to ta cała kasa idzie dla dropped minus koszty rejestracji i podatku, tak? :>

 

Oczywiście, że tak. W tym wypadku minus koszty rejestracji, podatku i założonej opcji premium.

 

Mam oczywiście na myśli hop.pl i skatepark.pl (takie, które miały założoną opcję przez dropped.pl), choć ostatnio chyba tylko takie osiągają tak wysokie ceny.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
z RKL.pl i zaskoczenie.pl to ta sama osoba w zarządzie

napisałem tak na podstawie maila z którego otrzymałem oferty na domeny, ale teraz spojrzałem we whois i faktycznie te firmy chyba są ze sobą jakoś powiązane

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
pytanie - jeżeli kwota licytacji sięgnie powiedzmy 3000 zł to ta cała kasa idzie dla dropped minus koszty rejestracji i podatku, tak? :>

Inaczej sobie wyobrażałem raj podatkowy ;);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×