Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

Ten dział powinien nazywać się: "Najtaniej sprzedane dobre domeny". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten dział powinien nazywać się: "Najtaniej sprzedane dobre domeny". ;)

 

Zawsze mozna licytowac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak śpiewał kiedyś pewien mało znany zespół ;)

 

Sad, but true

Miałem przyjemność śpiewać to razem z nimi na koncercie w katowickim spodku w 1996 r ;)

Niestety wtedy jeszcze nie wiedziałem, co to są domeny internetowe (Sad, but true) ;)

 

Mam nadzieję, że zbyt wielu potencjalnych KK nie ma pojęcia o tym forum, bo wchodząc to tego działu mogliby odnieść mylne wrażenie, że dobre domeny są warte co najwyżej tysiąc z hakiem (a średnie to co najwyżej 500) ;)

 

I wtedy zamiast kupowac za wysokie XXXX czy niskie XXXXX, będą czekać, aż domena pojawi się na aukcji od 1 zł (albo od 500) :)

 

Oczywiście to 500 jest kwotą przykładową i na pewno nie nawiązuje do żadnej niedawno wystawionej aukcji! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem przyjemność śpiewać to razem z nimi na koncercie w katowickim spodku w 1996 r ;)

Niestety wtedy jeszcze nie wiedziałem, co to są domeny internetowe (Sad, but true) :)

ja tez tam bylem ;) i o domenach tez nie mialem pojęcia

(aż z ciekawosci sprawdzilem whois ich oficjalnego serwisu - Creation Date: 1998-04-08, ale chyba dzialal wcześniej)

 

 

rzeczywiscie ostatnie sprzedaze podawane tutaj nie zachwycają

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
I wtedy zamiast kupowac za wysokie XXXX czy niskie XXXXX, będą czekać, aż domena pojawi się na aukcji od 1 zł (albo od 500)

 

Rynek domen ma ścisły związek z realną gospodarką, firmy nie czują odpowiedniej presji konkurencji, oszczędzają, zamiast rozwijać się. Na innym rynku ceny byłyby wielokrotnie wyższe. Ale mamy regulacje gospodarki, koncesje, pozwolenia, wysokie podatki, zusy, do tego kryzys euro, różne unijne dopłaty, po prostu eurosocjalizm, co wszystko blokuje rozwój prawdziwej przedsiębiorczości, więc nie ma czemu się dziwić, że taka sytuacja jest na rynku. I tak domeny bronią się dzięki szybkiemu rozwojowi internetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]I tak domeny bronią się dzięki szybkiemu rozwojowi internetu.

tak, kryzys i takie tam, i dlatego ceny domen mają być niższe o jedno zero ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak, kryzys i takie tam, i dlatego ceny domen mają być niższe o jedno zero ?

 

prawo popytu i podaży

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak, kryzys i takie tam, i dlatego ceny domen mają być niższe o jedno zero ?

 

Chyba przesadziłeś w drugą stronę. Na pewno nie były ceny 10 razy mniejsze niż powinny to w końcu aukcje d2d są.

 

Każdy chce (a przynajmniej stara się) tak kupić, żeby dało radę potem drożej sprzedać. Kupić szlafrok za 25 tys. i liczyć na jakikolwiek zarobek? No way. Moim zdaniem już z tych 2,5 tys. będzie ciężko do szlafroki.pl to jednak daleko tej domenie.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba przesadziłeś w drugą stronę. Na pewno nie były ceny 10 razy mniejsze niż powinny to w końcu aukcje d2d są.

[...]

rozumiem jesli to jest D2D - to ok, ale nie zawsze tak jest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×