Jump to content
Sign in to follow this  
Alexis

oranzada.pl + oranżada.pl

Recommended Posts

W dobie tych wszystkich super napojów, kubusi, redbulli, oranżada brzmi prawie jak archaizm, mi się jednak podoba .

 

Apropo, w Białymstoku mówi się orenżada . Coś w tym stylu..[...dla mnie ukradli orenżade...] :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

10.000 za jedna czy za obie?

 

sprzedawalibyscie razem czy pojedynczo? jesli to drugie to najpierw IDN czy najpierw bez kresek?

Share this post


Link to post
Share on other sites
kompletny generyk, mozliwosc alternatywnego wykorzystania, ok. 10.000 zl dla EU

Nie bardzo wiem kto mógłby to kupić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mała wartość komercyjna, może jakiś producent oreżnady , ale w dzisiejszych czasach to prawie archaizm, także moim zdaniem koło 1000 zł za obie dla jakiegoś maniaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coca Cola robi Coca Colę, Pepsi robi Pepsi itd.

 

PS. W Lublinie jest klub o nazwie Oranżada, ale strasznie "przesłodzony" i pewnie niedługo upadnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
znaczy: musze sie spieszyc? :)

Nie, nie musisz spieszyć się. Oni już mają swoją domenę (nie pamiętam adresu) i raczej nie byliby zainteresowani wydaniem kilku tysięcy PLN na nowy adres.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oranżada to swojski polski napój (czy ktoś pamięta butelki z korkiem na drutach :) )

Wiecie ile oranżady używa się do ciast? Przy odrobinie reklamy oranżada mogłaby pobić nie jednego colaproducenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Określenie kompletnie (przynajmniej w moich rejonach) wyszło z użytku i nie wydaje mi się by ktokolwiek byłby zainteresowany tymi domenami.

 

Zaryzykuję ale napiszę: 0 złotych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Określenie kompletnie (przynajmniej w moich rejonach) wyszło z użytku i nie wydaje mi się by ktokolwiek byłby zainteresowany tymi domenami.

 

Zaryzykuję ale napiszę: 0 złotych.

 

Troszkę odkopała się wycena, minęły ponad 3 lata :-) Domena ma wartość "czysto sentymentalną", choć nie można odmówić jej uroku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Troszkę odkopała się wycena, minęły ponad 3 lata :-) Domena ma wartość "czysto sentymentalną", choć nie można odmówić jej uroku.

 

Nie zwróciłem uwagi, że to tak stary temat :rolleyes: Wiem jednak, że domena jest nadal w rękach Alexisa więc sobie poczyta :)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z braku ulubionych napojów w sklepie, zmuszony niejako byłem przed chwilą kupić sobie taką oranżadę z klikiem, stylizowaną na taką ze starszych czasów. Cena - 3.90 zł za 1,5l chyba za ten metalowo-plastikowy klik tyle się płaci. :P A może za sentyment...? :D

 

Chce powiedzieć, że oranżada to nie przeszłość wciąż można na niej nieźle zarobić, trzeba tylko mieć odpowiedni pomysł.

Poza tym, przecież wiele klubów, czy na nawet jakieś restauracje mogą się tak nazywać "oranżada" czemu nie? :D

 

Domeny na pewno coś warte i w przypadku gdy jakiś kk zacznie ich potrzebować do swojego projektu możesz na nich nieźle zarobić, nawet x.xxx.

 

Życzę udanej sprzedaży z bąbelkami. :P

Edited by Sebving

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • Dzięki za Waszą opinie  Już wiem, że nie ma sensu puszczać jej za 5k.
    • Dobra wycena Przemka. Moim zdaniem bliżej nawet tej dolnej granicy niż górnej. Porównywanie rynku i trendów pomiędzy .com a .pl nie ma sensu, to tak jakby porównywać polską gospodarkę do amerykańskiej lub chińskiej.
    • archiwizacja.pl   Dobra domena w dobrej cenie.   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2606689/?utm_source=market_redirect&_track=249a42ce335537159e067eec5d1c68a9
    • Każda z niżej wymienionych domen .com.pl po 90 zł netto w opcji "kup teraz" na AM. Oferta ważna do jutra do godziny 19:00. Promocją objąłem te domeny, które uważam, że mają dużą szansę na znalezienie KK. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem większej ilości domen (od 3 sztuk wzwyż) to proszę o wiadomość na priv (lista domen + login). Robię wtedy escrow i daję  rabat 20 zł netto/domenę.   Dla osób, które przestały wierzyć w moc domen .com.pl informacja; sprzedaje dużo domen tego typu (całkiem niedawno: kret*com*pl za niskie XXXX netto i nie było to 1000 zł). Zapraszam do zakupów. --- Alfabetyczna lista 50 domen.   alternatory.com.pl autolak.com.pl carrental.com.pl culture.com.pl cynamon.com.pl dexterity.com.pl dladzieci.com.pl dobrykredyt.com.pl dobrywegiel.com.pl drukarkifiskalne.com.pl fuga.com.pl gabinetylekarskie.com.pl granitex.com.pl habitat.com.pl harcowka.com.pl instalacjegazowe.com.pl instalgaz.com.pl invitro.com.pl knowledge.com.pl koks.com.pl kolektorysloneczne.com.pl kotlyweglowe.com.pl lighters.com.pl maszynypakujace.com.pl meblenierdzewne.com.pl ocieplenie.com.pl oryginalneprezenty.com.pl orzeszki.com.pl paragon.com.pl pcv.com.pl phone.com.pl piwokraftowe.com.pl posrednictwopracy.com.pl radek.com.pl raki.com.pl rarytas.com.pl rozruszniki.com.pl serwisklimatyzacji.com.pl silikony.com.pl systemykominowe.com.pl szkoleniastrzeleckie.com.pl t-shirts.com.pl + tshirts.com.pl taniekredyty.com.pl tanieogrzewanie.com.pl testing.com.pl tukan.com.pl wrozbyonline.com.pl wycinki.com.pl wyrobyskorzane.com.pl wystrojwnetrz.com.pl
    • gasior.pl techma.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   gasior.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10368/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:00:41) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   techma.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10370/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-14 14:11:27) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-20 godz. 19:15   DD
    • Ja już sobie przestawiłem myślenie i wycenę. Widzę jak to się zmieniło dla rynku .com, gdzie domeny, które kiedyś kosztowały po kilkadziesiąt tysięcy dolarów, teraz schodzą po 150-200k USD.   50-100k PLN to już nie ta sama kwota co parę lat temu.   Myślę, że dla tego typu domeny co ogrodzenia.pl, to cena 50k+ PLN może spokojnie mieć zastosowanie w handlu między inwestorami. Ale nie oczekiwałbym, że ktoś chciałby ją w tej cenie sprzedać.   DD
    • Miałem na myśli PLN, ale może masz rację, że za tanio. Zależy jak bardzo kupujący będzie chciał ją kupić i jak bardzo sprzedający będzie chciał sprzedać. ;-)
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×