Jump to content
Jekert

ModaŚlubna.pl

Recommended Posts

Panowie to nie dział wyceny :) a co do samej domeny "to nie znasz dnia ani kupującego" :) w przypadku poprzedniej domeny Pana Jekerta to też chyba ktoś miał jakieś sykawki a wystarczy tylko trafić na człowieka który potrzebuje takiej nazwy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem, domena jest fajna, ale prawdopodobnie nie zostanie sprzedana. Cena 'kup teraz' to jakieś 150% wartości domeny modaslubna.pl, natomiast wersja z kreseczką jest warta maksymalnie 10% tej pierwszej – o ile znajdzie się ktoś, kto jej potrzebuje. Tym niemniej, życzę powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, słusznie ktoś tu zauważyl - to nie dział wyceny :) Autor dał w dziale ogłoszenia - to uszanujmy to, że może nie chce żadnych komentarzy na ile wy wyceniacie. Dlatego sam nie wyceniam jej chyba że autor sobie zażyczy. Powiem tylko, że fajna aukcja :) Wole to niż "śmierć przyjdzie po każdego" i zakładpogrzebowy.pl za 10K ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie to nie dział wyceny :)

 

ja tam nie wyceniam. żal mi tylko tych, którzy to licytują. Jekert nadawałbyś się na jakiegoś copywritera, najlepiej do tych śmiesznych tv shopów, gdzie sprzedają te chińskie buble za 100zł*

 

*miesięcznie przez 2 lata, zadzwoń teraz! a otrzymasz zestaw nierdzewnych noży z czarnym trzonkiem gratis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jęczycie przy każdej mojej aukcji, a jakoś wszystkie kończą się sprzedażą domeny. Proszę więc ich nie komentować, gdyż nie interesuje mnie Wasze zdanie.

 

Przestań zajmowac się domenami :P

 

Nie mogę, bo z tego się utrzymuję.

 

Wole to niż "śmierć przyjdzie po każdego" i zakładpogrzebowy.pl za 10K :P

 

Co masz do zakładpogrzebowy.pl i tamtej aukcji? Może nie sprzedała się za 10 tys., ale 2.000 zł to też przyzwoita kwota. Zakładypogrzebowe.pl poszły za 3500 zł.

 

Tak więc, spokojnie panowie, róbmy swoje, nie patrzmy na innych :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co masz do zakładpogrzebowy.pl i tamtej aukcji? Może nie sprzedała się za 10 tys., ale 2.000 zł to też przyzwoita kwota. Zakładypogrzebowe.pl poszły za 3500 zł. Tak więc, spokojnie panowie, róbmy swoje, nie patrzmy na innych :-)

 

 

Zgadza się, nikt za nas życia nie przeżyje a wszystko robimy na swoje konto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak zwykle.. 3 kilometry opisu nic nie wartej domeny :-)

 

Nie odniosłem się wcześniej do Twojej wypowiedzi, a poruszyłeś ciekawę kwestię. Ile wg Ciebie warta jest domena? (nie ta konkretna, ale jakakolwiek)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie odniosłem się wcześniej do Twojej wypowiedzi, a poruszyłeś ciekawę kwestię. Ile wg Ciebie warta jest domena? (nie ta konkretna, ale jakakolwiek)

 

obydwoje wiemy jaka jest odpowiedź...

akurat ta domena jest warta wielkie nic, i szkoda mi ludzi, którzy dają sie nabierać na te Twoje opisy ile to milionów miliardów ludzie mogą sobie kupić za te parę nędznych tysiaczków. żenada. eot

Share this post


Link to post
Share on other sites
obydwoje wiemy jaka jest odpowiedź...

 

Mylisz się. Domena nie warta jest tyle, na ile Ty czy ja ją wyceniamy, a tyle, za ile można ją sprzedać. To rynek wyznacza cenę. Dotyczy to każdej domeny, bez wyjątku.

 

P.S. Nie uważam by moje opisy w aukcjach wprowadzały kogokolwiek w błąd. Osoba, która licytuje i jest aktualnie na pierwszym miejscu, prowadzi firmę zajmującą się organizacją wesel, więc być może właśnie taka nazwa jest jej potrzebna.

 

Moje domeny przynajmniej sprzedają się, podczas gdy Twoje nie... No cóż.

 

Koniec tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To rynek wyznacza cenę. Dotyczy to każdej domeny, bez wyjątku.

 

czyli się nie mylę.

ps. jesteś zbyt pewny siebie i swojej "wiedzy"

 

Osoba, która licytuje i jest aktualnie na pierwszym miejscu, prowadzi firmę zajmującą się organizacją wesel, więc być może właśnie taka nazwa jest jej potrzebna.

 

wydaje jej się. właśnie pod wpływem tego opisu. ochłonie to zrozumie, że taka domena potrzebna mu jak 5-te koło u wozu

 

Moje domeny przynajmniej sprzedają się, podczas gdy Twoje nie... No cóż.

 

haha! a to dobre! aaa.. 3majcie mnie ;-))))) nie mam siły, aby to skomentować inaczej ;-))

 

Koniec tematu.

 

dla mnie już po moim 1szym poście, ale skoro sam chciałeś :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
czyli się nie mylę.

ps. jesteś zbyt pewny siebie i swojej "wiedzy"

wydaje jej się. właśnie pod wpływem tego opisu. ochłonie to zrozumie, że taka domena potrzebna mu jak 5-te koło u wozu

haha! a to dobre! aaa.. 3majcie mnie ;-))))) nie mam siły, aby to skomentować inaczej ;-))

dla mnie już po moim 1szym poście, ale skoro sam chciałeś :-)

 

Ale w Tobie jadu. Po co zaczynałeś cokolwiek pisać w tym temacie? Nikt Cię o to nie prosił. Zajmuję się domenami od wielu lat i zapewniam Cię, iż moja jak to określiłeś "wiedza" jest dużo większa od Twojej. Z głodu jeszcze nie umarłem. Twój ironiczny śmiech jest nie na miejscu, no chyba, że pokażesz mi choć jedną z Twoich aukcji zakończoną sukcesem (bo o tę formę handlu mi chodziło).

 

Proszę nie wypowiadaj się w moich tematach, ja odwdzięczę się tym samym...

 

 

/Prośba do Admina o zamknięcie tematu/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontynuacja kłótni bedzie karana ostrzeżeniami.

 

Przecież można zbijać się argumentami i dyskutować w kulturalniejszy sposób. I o to Was poszę na przyszłość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pan Jekert dał ogłoszenie o sprzedaży domeny a wyszła z tego pyskówka :P A niech sprzedaje choćby pałac kultury - trzeba pilnować swojego gospodarstwa.

Zauważyłem od pewnego czasu że domeny .pl w ogonkami sprzedają sie za ogromne pieniądze, nie będę tu przytaczał nazw bo pewnie kupujący nie życzyliby sobie tego ale ceny robią wrażenie. Wyceniający sobie a rynek sobie i na przekór - ostatnio domenka składająca sie z dwóch wyrazów z polskimi ogonkami została sprzedana za 10k - jak dla mnie to ogromne pieniądze...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A niech sprzedaje choćby pałac kultury - trzeba pilnować swojego gospodarstwa.

 

W 100% się z Tobą zgadzam.

 

A tak na marginesie - PałacKultury.pl - jak chcesz, to jest wolna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli biorac pod uwage obecny rynek moze jednak zarejestruje domene mów.pl Moze znajdzie sie jakis kupiec.

To na marginesie, a teraz odnosnie tej aukcji. Mnie tez dziwi ta cena, ale jak wielu mowi domena jest warta tyle ile ktos za nia chce dac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę nie wypowiadaj się w moich tematach, ja odwdzięczę się tym samym...

/Prośba do Admina o zamknięcie tematu/

 

boisz się prawdy i tego, że tą prawdę odkryją też inni, prawda?

 

@apze: kto się kłóci? ja tylko dyskutuję i staram się to robić w możliwie kulturalny sposób.

Share this post


Link to post
Share on other sites
boisz się prawdy i tego, że tą prawdę odkryją też inni, prawda?

Niech każdy się zajmie swoimi domenami i będzie spokój.

Co do aukcji to jej opis nie wydaje się szczególnie przesadzony, a nawet jakby, to chyba myślący ludzie licytują.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Dokładnie róbmy swoje.

Moim zdaniem jest to standardowy opis do aukcji, nie ma tam żadniego naciagania.

Ktoś ma talent żeby byc lekarzem inny żeby byc grabarzem, ktos inny ma talent do sprzedawania domen za konkretne pieniądze (nie koniecznie tyle wartych). Wydaje mi się że w aukcjach Jekerta nie ma podbijanek, i zauważcie że facet uderza w w nisze domenowe w których są pieniadze, jezeli poprze aukcje 'zawiadomieniem' firm które mogą byc potencjalnie zinteresowanie daną domeną to aukcje są uczciwe. I zwróccie jeszcze uwage na to że nie są to aukcje BIZonów i ORGietek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×