Jump to content
Sign in to follow this  
keskese

Wybory w USA

Recommended Posts

najnowsze wiadomości:

 

1853 UK bookmaker Ladbrokes says it has accepted a £60,000 ($96,000) bet - at odds of 1/6 - on Mr Obama winning.

 

Czyli ile on zgarnie tej kasy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe jak tam z jego obietnicami - np. zniesienia wiz dla polakow :)

O zniesieniu wiz to chyba właśnie McCain mówił ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

O zniesieniu wiz wspominali obydwoje - wiadomo że zniesienie wiz nie zależy od samego prezydenta ale może... Kiedyś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe kiedy go zastrzelą....

 

Wypowiedz na "bardzo wysokim" poziomie.... Może w ogóle się nie wypowiadaj jak Twoje wypowiedzi mają być tak idiotyczne...

 

A co do zniesienia wiz to pewnie będzie jak dotychczas, i za dużo się nie zmieni... czyli powoli powoli do celu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wypowiedz na "bardzo wysokim" poziomie.... Może w ogóle się nie wypowiadaj jak Twoje wypowiedzi mają być tak idiotyczne...

Takie są fakty i o tym mówi się i spekuluje od dawna.

B.O jest bardzo podobny w tym co robi i mówi do J.F.K, a historia lubi zataczać koło, szczególnie w USA.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takie są fakty i o tym mówi się i spekuluje od dawna.

B.O jest bardzo podobny w tym co robi i mówi do J.F.K, a historia lubi zataczać koło, szczególnie w USA.

 

 

Oby nie był jak JFK, bo to był najgorszy prezydent w historii USA.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takie są fakty i o tym mówi się i spekuluje od dawna.

B.O jest bardzo podobny w tym co robi i mówi do J.F.K, a historia lubi zataczać koło, szczególnie w USA.

 

Taa... A to że jest "podobny i robi" podobnie do J.F.K. to znaczy, że też muszą go zastrzelić tak? Jak dla mnie jest to dość płytkie myślenie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taa... A to że jest "podobny i robi" podobnie do J.F.K. to znaczy, że też muszą go zastrzelić tak? Jak dla mnie jest to dość płytkie myślenie...

Dla Ciebie może to jest płytkie myślenie, ale dla innych to wyższa szkoła jazdy. :)

Jeżeli B.O. będzie nadal negował sens wojny w Iraku, oraz blokował amerykańskie interwencje militarne w różnych zakątkach świata (Iran), to może się to nie spodobać światowemu lobby zbrojeniowemu, powiązanemu nie tylko z CIA, ale z różnorodnymi służbami. :) Mam nadzieję, że to tylko fikcja polityczna i płytkie myślenie....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie dziwi taki wynik w kraju gdzie biali są mniejszością. Czarny prezydent w białym domu to policzek dla białego południa i wielu organizacji paramilitarnych w USA. A tak przy okazji to na forum lepiej jest nie pisać o potencjalnym zamachu na "B.O." bo w dzisiejszych dość nienormalnych czasach, rodem z wielkiego brata różni (zazwyczaj o małym IQ) ludzie czytają fora ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakoś nie cieszy mnie ten wybór. I nie napiszę dlaczego :)

A mnie cieszy i też nie napiszę dlaczego :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakoś nie cieszy mnie ten wybór. I nie napiszę dlaczego :)

Więc nie jesteś poprawny politycznie a stąd już krok do rasizmu (w USA po takiej deklaracji na forum byłbyś zjedzony ;-) mnie nie cieszą nienormalne czasy jakie powoli nastają :) Jaki kolor skory ma prezydent USA to mnie nie interesuje( Polacy nadal będą traktowani jak bydło przez naszego przyjaciela USA) ale wyobrażam sobie jaki szok musi przeżywać biała Ameryka...Urząd prezydenta w USA to świętość niemal boska i teraz będzie piastował go ktoś, kogo przodkowie przybyli na "Mayflower" wierzyć że nie będzie zamachu na B.O. to jak wierzyć w to, że zamachy z września 2001 roku były dziełem Al-Kaidy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A życie jego - trud trudów,

 

A tytuł jego - lud ludów;

 

Z matki obcej, krew jego dawne bohatery,

 

A imię jego czterdzieści i cztery.

 

Sława! sława! sława!

KLIK

 

 

 

Hmm, to w sumie którego wybrali?

 

obamccain460.jpg

 

mccainobamanaturecover.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te wybory od początku zwiastują coś niedobrego. Gdy wyłoniony został kandydat demokratów, stwierdziłem że teraz już są możliwe tylko dwa scenariusze: Obama wygra i wcześniej czy później go zastrzelą, albo Obama przegra i zaczną się zamieszki które opanują cały kraj. Tak źle i tak niedobrze. Zresztą jeśli go zastrzelą, to i tak będą zamieszki, więc na jedno wyjdzie. Miał być czarny papież (niektórzy mówią że jest, duszą), a jest czarny prezydent. A imię jego czterdzieści i cztery...

 

[edit] Wbrew pozorom cieszę się z wyboru, zawsze to katastrofa nieco w czasie odsunięta. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obama nie będzie miał teraz łatwego życia jeżeli na całym świecie ludzie piszą że wcześniej czy później ktoś go zastrzeli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wierzyć że nie będzie zamachu na B.O. to jak wierzyć w to, że zamachy z września 2001 roku były dziełem Al-Kaidy.

Dokładnie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zostaliśmy jako kraj, wplątani w rozgrywki hamerykańskie. Przecież Al-kaida jest amerykańskim tworem, który dostawał miliony dolarów od USA, na rozwój i wojnę z Rosjanami w Afganistanie. I teraz pomyśl; z kim my musimy walczyć? :) Przeważnie grupy terrorystyczne są tworzone po to, aby walczyć z danym państwem w rękawiczkach, tylko czasem wymyka się to spod kontroli, i zaczyna żyć swoim życiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widze że niektórzy nie dorośli tutaj .Szerząc rasizm jakby ciemnoskóry nie był człowiekiem .Czasami żałuję ze urodziłem się w Polsce

 

Z ciekawości przeczytałem cały wątek jeszcze raz i nic takiego nie znalazłem. Mógłbyś konkretnie wskazać o które wypowiedzi chodzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A imię jego czterdzieści i cztery...

 

[edit] Wbrew pozorom cieszę się z wyboru, zawsze to katastrofa nieco w czasie odsunięta. ;-)

 

A jaka to różnica, skoro i tak większosc z nas za typosquatting będzie się smażyc w piekle :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widze że niektórzy nie dorośli tutaj .Szerząc rasizm jakby ciemnoskóry nie był człowiekiem .Czasami żałuję ze urodziłem się w Polsce

 

Dziwnie brzmi ta wypowiedź w kontekście użytego określenia "ciemnoskóry". Jak dla mnie to właśnie ma rasistowski wydźwięk. Wystarczyło napisać Obama a nie "ciemnoskóry". A tak sam dzielisz ludzi na ciemno i jasnoskórych? Tak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×