Jump to content
MariuszPN

Nowe serwisy O2.pl

Recommended Posts

Zakładaliście tu może pocztę?

Ktoś wie jak to działa w praktyce?

Nawet nie wiedziałem że oferują taką usługę.

 

http://prokonto.pl/

 

 

# Możliwość dodania 10 domen

 

Ciut lepiej niż w WP.pl, gdzie poczta PRO to tylko 6 domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm.. polecam GMail spięty z domeną - też za darmo.

 

DD

 

to ja zapytam - co daje podpięcie domeny pod gmaila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

daje to ze masz np. maila swagger@idomena.pl, dowolnego w swojej domenie, a jak zalogujesz się to wszystko jest jak w zwyklymj gmailu. poza tym mozesz w darmowej wersji stworzyć max 50 skrzynek (50 uzytkownikow z osobnymi haslami) w swojej domenie. z tego co pamietam u nas korzystała z tego m.in. gazeta.pl w serwisie g.pl. Możesz też zamienić logo gmaila na dowolne swoje.

Edited by Swieży

Share this post


Link to post
Share on other sites
Również polecam, sam korzystam na różnych domenach i jestem bardzo zadowolony. Niestety prawdziwą skrzynkę można założyć tylko jedną. Każda dodatkowa kosztuje z tego co pamiętam ok. 50 EUR rocznie. Za to można tworzyć aliasy, które przekierowują na główną skrzynkę (limitu jeszcze nie wykorzystałem, więc nie wiem jaki on jest duży). W każdym razie korzystam z tego rozwiązania gdzie tylko mogę :)

Tak jak pisze Świeży - można założyć do 50 bezpłatnych kont w danej domenie + oczywiście aliasów ile tylko chcecie. Usługę założyć można dla dowolnej ilości domen. Oprócz emaila dostajecie kalendarz, dokumenty online i jeszcze parę innych rzeczy.

 

http://www.google.com/apps/intl/pl/group/index.html

 

Wersja płatna kosztuje 40 EUR od użytkownika. Praktycznie niczym nie różni się od bezpłatnej oprócz kilka razy większej pojemności. Ja osobiście głównej konto mam płatne ze względów bezpieczeństwa. A pozostałe za darmo. Czasami widać niewielką różnicę w szybkości działania konta płatnego i bezpłatnego.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

w płatnej wersji jest chyba możliwość wyłączenia adwords wyświetlających się z boku. ale i w darmowej nie są specjalnie uciążliwe. trzeba tylko pamiętać o dobrej konfiguracji rekordów mx - bo pamiętam, że nie dochodziły mi mejle albo z wp.pl albo onet.pl . Ale problem i jego rozwiązanie jest opisany wystarczy poszukać. Najlepiej po założeniu konta wysłać do i od siebie mejle na o2/wp/onet żeby upewnić się czy wszystko jest na 100% ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do kompletu brakuje im chyba tylko naszychczytelnikowmamyzadebili.pl

 

o2 to ta gorsza żywiąca się najgorszymi uczuciami i spamem część internetu. Taki 4chan z działalnością gospodarczą - ciekawe ile lat musieli by pracować na zmianę swojego wizerunku i dlaczego wolą iść za ciosem.

 

pej.cz wygląda jak trochę lepszy wordpress czyli jak na o2 całkiem nieźle, ale tech paparazzi najlepiej opisuje jego target, target który nie istnieje i który o2 musi sobie dopiero wychować, czyt. użytkowników pudelka którzy chcą czytać w tej formie informacje technologiczne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://ruszaj.pl - czyli kolejne zakupy grupowe.

 

W odróżnieniu od Grupona, można przynajmniej zamknąć monit zmuszający do podawania maila. ;)

 

Taka moda, kiedyś każdy szanujący się portal musiał mieć czat, dziś zakupy grupowe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ruszaj.pl - zakupy grupowe od o2.pl - zamknięte.

 

DD

 

Wytrzymali całe 3 miesiące ;) Czyżby konkurencja była zbyt silna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie ruszyło niestety ... na uruchomienie kampanii czekałem prawie 5 tygodni ....

oferta była wystawiona przez 5 dni ( tu się chwali ) jednakże

- ruch na stronie zwiększył się minimalnie

- ofertę zakupiła 1 ( słownie : jedna ) osoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

miałem rano możliwość założenia opcji po przeczytaniu wpisu na Antyweb, ale odpuściłem i po 5 minutach ktoś inny założył

Share this post


Link to post
Share on other sites
miałem rano możliwość założenia opcji po przeczytaniu wpisu na Antyweb, ale odpuściłem i po 5 minutach ktoś inny założył

 

Nie ma sensu, nie puszczą tej domeny, tak jak żadnej z innych, które posiadają, bo mają je "pod przyszłe serwisy". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

videoreach.pl

 

Spółka VideoReach jest częścią Grupy o2, ale będzie prowadzić autonomiczne działania w kanale b2b.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak Wy, ale od czasu radykalnych zmian w grafice i nawigacji, wprowadzeniu bezpiecznego pobierania, coraz rzadziej przeglądam ten serwis. A jeśli o2.pl zacznie ingerować w ten serwis to już w ogóle nie będzie o czym rozmawiać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co masz na myśli, pisząc "bezpieczne pobieranie"? Chodzi o ten instalator DP? Jeśli tak, to po prawej masz zawsze dostęp do bezpośrednich linków do czystych instalatorów, takich jakie są udostępniane przez producentów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×