Jump to content
Mendax

Witam domainerów

Recommended Posts

witam serdecznie Kolegow Domainerow!

 

od kilku miesiecy sledze to forum, kilka tygodni temu się zarejestrowałem... pewnie nie bede zbyt czesto pisac, ale przywitac sie wypada. ;)

 

cos o sobie... mimo, ze posiadam kilkaset domen nie jestem domainerem, a pozycjonerem/spamerem (jak kto woli). w zwiazku z praca, interesuje mnie glownie kupno domen, i to jak najtaniej, dlatego tez pewnie nieczesto sie bede z Kolegami zgadzal... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] w zwiazku z praca, interesuje mnie glownie kupno domen, i to jak najtaniej, dlatego tez pewnie nieczesto sie bede z Kolegami zgadzal... ;)

Świeżego spojrzenia na naszą branżę nigdy dość ;) Witaj!

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
cos o sobie... mimo, ze posiadam kilkaset domen nie jestem domainerem, a spamerem

 

Czy to jest właśnie powodem tego, że wybrałeś sobie taki a nie inny nick ? ;) .

 

Witamy na forum ! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj

 

Niektórzy tu szukają pozycjonerów. Masz więc szansę znaleźć też klientów.

A jeśli którejś z tych kilkuset domen nie będziesz już potrzebował, to zawsze możesz ją wystawić do sprzedaży "... i to jak najtaniej" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziekuje za mile przywitanie! ;)

 

Daniel Dryzek: z Panem/Kolega juz sie kontaktowalem w sprawie pewnej domeny - nie doszlismy do porozumienia. ;)

 

keyword, mikepolarny: pozycjonowanie to mocno "toksyczna" branza, w zwiazku z czym po pierwsze musze kryc sie za pseudonimem, zeby moc pisac to, co naprawde mysle, i po drugie, mocno niewskazane jest, zebym ujawnial jakiekolwiek swoje (lub swoich klientow) serwisy/domeny/opcje...

 

grastabakalator, domeny.pl: cos niecos wiem, cos niecos potrafie, mam nadzieje, ze moje odpowiedzi nie beda uznawane na spam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel Dryzek: z Panem/Kolega juz sie kontaktowalem w sprawie pewnej domeny - nie doszlismy do porozumienia. ;)

Haha - no tak, czyli pierwsze nieporozumienia co do wyceny domen mamy już za sobą ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×