Jump to content
DD

privateequity.pl

Recommended Posts

są na tym forum tacy, co sprzedają domeny po kilkadziesiąt i kilkaset tysięcy PLN

 

Daniel, więc powtórzę również i Tobie to, co usłyszeli ode mnie panowie z Towarzystwa Finansowego .

Nie interesują mnie jakieś tam marne kilkadziesiąt tysięcy PLN za capital*pl ;) ( chyba, że będę potrzebował kasę na wesele ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Im dłużej tu jestem, tym mniej rozumiem.

Bo czytając o takich transakcjach mogę napisać, że tylko wydawało mi się, że już coś wiem.

Ktoś mógłby pomyśleć, że to literówka privatequality.pl ;)

 

Gratuluję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Im dłużej tu jestem, tym mniej rozumiem.

Bo czytając o takich transakcjach mogę napisać, że tylko wydawało mi się, że już coś wiem.

Ktoś mógłby pomyśleć, że to literówka privatequality.pl ;)

 

Gratuluję.

 

 

Co tu ejst do rozumienia?.Patrzac na inne sprzedaze kwiatki,dobryfachowiec itp. top jest smieszna kwota.4-5 razy za mala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel, więc powtórzę również i Tobie to, co usłyszeli ode mnie panowie z Towarzystwa Finansowego .

Nie interesują mnie jakieś tam marne kilkadziesiąt tysięcy PLN za capital*pl ;) ( chyba, że będę potrzebował kasę na wesele ;) )

Każdy ma swoją strategię w tej branży ;) Zwykle dostosowaną do możliwości - jedni sobie mogą pozwolić na odrzucanie ofert po kilkadziesiąt i kilkaset tysięcy PLN za domeny a inni nie ;) Ja zbieram na wesele, więc muszę zadowolić się czasami "niskimi" kwotami :P

 

BTW Pozdrawiam z Sopotu, to miasto rozwija się w niesamowitym tempie, jestem pozytywnie zaskoczony. Chociaż opanowane zostało przez rozwydrzone nastolatki :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
jedni sobie mogą pozwolić na odrzucanie ofert po kilkadziesiąt i kilkaset tysięcy PLN za domeny

 

BTW Pozdrawiam z Sopotu, to miasto rozwija się w niesamowitym tempie, jestem pozytywnie zaskoczony.

 

 

Tak, tylko że to se ne vrati . To było przed kryzysem . W chwili obecnej domeny tego typu są warte max. niskie x.xxx ( dlatego też chętnych do sprzedaży podobnych domen zapraszam na PW ;) )

 

Miłej zabawy w Sopocie ;) .

 

P.S. Bardzo fajne miasto, staraj się jednak szerokim łukiem omijać "Złoty Ul" na Monte Cassino . Może Ci się bowiem przydarzyć, że po dokonaniu płatności kartą kredytową, kelnerzy opróżnią Ci konto . Wszystko już było ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Chociaż opanowane zostało przez rozwydrzone nastolatki ;)

 

DD

To co robisz przed komputerem? ;);)

Share this post


Link to post
Share on other sites
P.S. Bardzo fajne miasto, staraj się jednak szerokim łukiem omijać "Złoty Ul" na Monte Cassino . Może Ci się bowiem przydarzyć, że po dokonaniu płatności kartą kredytową, kelnerzy opróżnią Ci konto . Wszystko już było ;) .

Jestem staromodny i tym razem korzystałem wyłącznie z gotówki ;) A na pobyt w tej nadmorskiej miejscowości bardzo polecam Villę Sedan ;) Dodatkowy plus za domenę www.sedan.pl - to się chyba nazywa zboczenie zawodowe ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja zbieram na wesele, więc muszę zadowolić się czasami "niskimi" kwotami :)

 

Kiedy masz to wesele? Zrobimy bramkę, dasz nam chyba po domenie? :)

Edited by pjp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedy masz to wesele? Zrobimy bramkę, dasz nam chyba po domenie? ;)

Racja - musiałbym zabrać ze sobą parę domen z AuthInfo na wykupne na bramkach heh :)

 

Ojj jakby Daniel miał zaprosic cała społecznosc forum to chyba musialby jeszcze kilka domen sprzedac :)

A zamiast oczepin aukcja domen? ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zamiast pieniazkow w kopertach lepiej Authinfo do jakichs dobrych generykow albo jednoliterowek :)

 

Authoinfo w kopercie pod kazda brama :)

 

Tak na powaznie to jeszcze raz gratuluje.Sma bylem ciekaw ktora firma sie rzucila na ten zakup.Trafilo na MCi ktore obserwuje od pewnego czasu jako przyszla inwestycje na GPW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak na powaznie to jeszcze raz gratuluje.Sma bylem ciekaw ktora firma sie rzucila na ten zakup.Trafilo na MCi ktore obserwuje od pewnego czasu jako przyszla inwestycje na GPW.

Tak, zważywszy na obecną wycenę akcji - 10% tego co było przed półtora rokiem, myślę że można byłoby zaryzykować małą inwestycję.. :) Ale to dopiero po Nowym Roku :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od siebie polecam jeszcze zwrocenie uwagi na IDM.S.A.Pare spraw musi sie jeszcze wyjasnic ale pod przyszla hosse daje szanse na dobra stope zwrotu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×