Jump to content
scrappy

netsqlep.com

Recommended Posts

Na ile wyceniacie netsqlep.com ???

To wspaniała domena! Nawet się rymuje.

 

 

(Na allegro sqlep.pl poszła za 20 100zł)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na ile wyceniacie netsqlep.com ???

To wspaniała domena! Nawet się rymuje.

(Na allegro sqlep.pl poszła za 20 100zł)

 

nooo... to myślę, że Twoja domena jest warta jakieś 30.000 (wiesz - .com i net na początku - wow, nieźle to wykombinowałeś!)

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 000 zł, czy 30 zł, bo napisałeś 30.000???

 

30zł? daj spokój, za kogo Ty mnie masz :-) oczywiście, że miałem na myśli 30 tysięcy! ja bym poniżej tego nie sprzedawał!

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak... Ja też uważam że jest bardzo dużo warta, ale jak zrobię Kup Teraz 30 000zł, to nikt mi jej chyba nie kupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak... Ja też uważam że jest bardzo dużo warta, ale jak zrobię Kup Teraz 30 000zł, to nikt mi jej chyba nie kupi.

 

Daj od złotówki, ale z ceną minimalną.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O co chodzi ???

 

Jak klikniesz na reply danej odpowiedzi, to automatycznie tworzy sie cytat, ktory pozniej mozesz modyfikowac :)

A domena... warta duza qwote. Czytales posty z linku, ktory Ci podal 911? Ah te wakacje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bluźniercy!

 

scrappy: nie wiem czy zauważyłeś, koledzy się trochę nabijają. Domena tak naprawdę warta maks 15000.

Share this post


Link to post
Share on other sites
to chyba nie realne :) a zresztą jest niezarejestrowana kto pierwszy ten lepszy :D

 

Tak, ale ja ją zamówiłem i dzisiaj albo jutro idę na nią wpłacić!

post-714-1182854189_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratuluje świetnej domenki, wyceniam ją podobnie minimum 20 000 - 30 000, ale EURO.

 

scrappy zrobiłeś niezły interes, jeszcze kilka takich domenek i będziesz bogaty!

Share this post


Link to post
Share on other sites
gratuluje świetnej domenki, wyceniam ją podobnie minimum 20 000 - 30 000, ale EURO.

 

scrappy zrobiłeś niezły interes, jeszcze kilka takich domenek i będziesz bogaty!

 

T już za doża ironia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, nie zapominajcie że to .com a nie .pl

Pełen respekt... Myśle, że jest duzo wiecej warta niz sqlep.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za takie wyceny, niedługo zamieszcze ogłoszenie w dziale sprzedaży, a jak ją sprzedam to sobie pojadę na WYMAżONE WAKACJE!!!

 

Z tym 30 000 euro, to chciałbym, ale to chyba lekka przesada... :P i w Polsce nikt mi za tyle nie kupi... :)

 

ale nawet 20 000 zł to niezłe pieniądze... :D:P :P ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skad ty jestes? Prosze o bana dla usera scrappy i wprowadzenie przy rejestracji pola do podawania swojego portfolio zeby segregowac normalnych userow od userqw

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale nawet 20 000 zł to niezłe pieniądze... :D:P:):P

 

wiesz co.. myślałem, że się zorientujesz, ale widzę, że sprawa zaszła za daleko. więc teraz usiądź wygodnie w fotelu, weź głęboki oddech i przeczytaj co Ci napiszę. otóż wyceniając Twoją domenę nie pisaliśmy do końca poważnie i pozwoliliśmy sobie trochę pożartować. Twoja domena nie jest warta 20.000zł, ba - nie jest warta nawet pieniędzy, które wydałeś na jej rejestrację.... przy odrobinie szczęścia może uda Ci się odzyskać te wtopione pieniążki.

ta domena to zwykła nindża! (poszukaj na forum co znaczy nindża)

 

mam nadzieję, że jakoś to przeżyłeś.. przykro mi, że musiałeś się o tym dowiedzieć, ale szkoda mi się Ciebie zrobiło...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×