Jump to content
Sign in to follow this  
Downmen

Nowy design Az.pl

Recommended Posts

Witajcie,

Nie wiem czy już zauważyliście, ale az.pl zmieniło design :)

Nawet mi się podoba... jednak trochę zgapiony z gooddady.com

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bałaganiarski, ale taka chyba już moda, bo prawie wszyscy mają bałagan na stronach. ;-)

 

I tak, zauważyliśmy, za to ty przegapiłeś wątek, w którym o tym pisaliśmy. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi sie zdecydowanie nie podoba. Wczesniej gdy sie wpisalo domene, to listing byl o wiele przejrzystszy, domena pod domena. A teraz? Istny haos.. W dodatku, zeby sprawdzic whois innej domeny niz tej, ktorej sie na poczatku wpisalo, trzeba to robic jeszcze raz i wybrac odpowiednia koncowke... :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy to ja coś pochrzaniłem czy to teraz tam standard, ale jak wczoraj próbowałem kupić u nich domenkę to mi odrzuciło i napisało, że nie mam środków na ich koncie. To teraz muszę tam najpierw coś wpłacić a potem dopiero za to coś kupować? Hmm... Prawie jak w Makro...

Kupiłem gdzieś indziej... Opcja niby fajna, bo od razu by zarejestrowali, ale jako jedyna jest do d... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczesniej mozesz zarezerwowac za free.

Trudno sie dziwic, ty bys wydal towar bez gotówki?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Mi się podoba ta pani z 'okładki', a jeszcze lepiej wygląda przy finalizacji zamówienia; taka frywolna i zadowolnona :D . Normalnie aż się chce finalizowac :) .

 

Pozdrawiam tą Panią ze zdjęcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamiast poprawiac wygląd to mogli skupić się na funkcjonalnosci.

Na przyklad oferują mi 15% znizki na zakupy powyzej 150zl, ale ja uzywam panelu partnerskiego gdzie nie mozna sumować zakupów tylko rejestruje się sztuka po sztuce. Takim systemem nie kalkuluje się używać panelu i nie ma jak rezerwowanych domen opłacic za jednym razem.

 

Co poniektóre kody promocyjne nie działają przed upływem terminu...po co wogóle je wysyłać jak i tak nie działaja?

Dla mnie to oni mogą zrobić strone nawet ze złota, ale jak nei będzie funcjonowac tak jak powinna to cała to maskarada psu na budę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zamiast poprawiac wygląd to mogli skupić się na funkcjonalnosci.

Na przyklad oferują mi 15% znizki na zakupy powyzej 150zl, ale ja uzywam panelu partnerskiego gdzie nie mozna sumować zakupów tylko rejestruje się sztuka po sztuce. Takim systemem nie kalkuluje się używać panelu i nie ma jak rezerwowanych domen opłacic za jednym razem.

 

Co poniektóre kody promocyjne nie działają przed upływem terminu...po co wogóle je wysyłać jak i tak nie działaja?

Dla mnie to oni mogą zrobić strone nawet ze złota, ale jak nei będzie funcjonowac tak jak powinna to cała to maskarada psu na budę.

 

Dobrze mowisz, co prawda nie korzystam z panelu partnerskiego, miałem natomiast ostatnio problemy z netem i "jedorazowo" zarejestrowałem około 60 domen. Jednorazowo, tzn. po kilka w w odstepach może 10 minut co moim zdaniem kwalifikuje się do rabatu, jednak pracownicy Az.pl twierdzą, że nie choć nawet się nie wylogowywałem :). Kolejny minus Az to czas rejestracji domen, mają dobrą cenę ale oczekiwanie 48 godzin na domeny to porażka :P. W domenomanii jest fajnie, ponieważ przy płatności online domenę masz zarejestrowaną w max 3,4 godziny (w ciągu dnia), ale ceny 48,90 do du.... No cóż chcesz tanio musi być gorzej, niestety.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hę? jakim cudem czekasz 48h na rejestrację?

 

korzystam z az m.in dlatego, ze domene przykladowo com mam zarejestrowana odrazu po kliknieciu 'rejestruj' (oczywiscie majac odpowiednie srodki na koncie). Domena w sieci jest widoczna odrazu. Na pl czekam moze z 5-6 h maksymalnie, ale to chyba bardziej przez dnsy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
hę? jakim cudem czekasz 48h na rejestrację?

 

korzystam z az m.in dlatego, ze domene przykladowo com mam zarejestrowana odrazu po kliknieciu 'rejestruj' (oczywiscie majac odpowiednie srodki na koncie). Domena w sieci jest widoczna odrazu. Na pl czekam moze z 5-6 h maksymalnie, ale to chyba bardziej przez dnsy.

 

Mi po tym jak się upomniałem o rejestrację powiedziano, że firma ma na to 48 godzin od momentu wpłynięcia kasy na konto i nigdy nie było rejestracji przed czasem :). Moze jestem slabym klientem? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeżeli chodzi o rejestracje to nie mogę narzekać, z reguły jest rejestrowane zaraz po kliknięciu.

Jakby było inaczej to juz bym ich dawno zostawił :)

 

Ale z rabatami to faktycznei jest przysłowiowa ściema. Jak chcą zatrzymać klientów to musza coś z tym zrobić,

bo nie ma co machać klientowi przed nosem 15% rabatem jak nie może go wykozystać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem, czy to ja coś pochrzaniłem czy to teraz tam standard, ale jak wczoraj próbowałem kupić u nich domenkę to mi odrzuciło i napisało, że nie mam środków na ich koncie. To teraz muszę tam najpierw coś wpłacić a potem dopiero za to coś kupować? Hmm... Prawie jak w Makro...

Kupiłem gdzieś indziej... Opcja niby fajna, bo od razu by zarejestrowali, ale jako jedyna jest do d... :)

 

 

W AZ. opcję w Panelu masz też taką, że sam możesz być/jesteś rejestratorem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale z rabatami to faktycznei jest przysłowiowa ściema. Jak chcą zatrzymać klientów to musza coś z tym zrobić,

bo nie ma co machać klientowi przed nosem 15% rabatem jak nie może go wykozystać.

 

Kiedyś pisałem do nich w tej sprawie i – jeśli dobrze pamiętam – wyszło na to, że rabat jest do wykorzystania tylko przez klientów „zwykłych”, a w przypadku posiadania panelu partnerskiego nie obowiązuje, ale za to można korzystać z różnych statusów partnerskich (niższe ceny odnowień). Nie mogę teraz znaleźć tego maila.

 

[edit] Znalazłem:

 

„Kody promocyjne są rabatami tylko dla Paneli o statusie klient. Pański panel ma status partner, dlatego nie mógł Pan odnaleźć stosownej zakładki.

 

Nasi Partnerzy (jak również Pan) mogą korzystać z rabatów na odnowienia usług uzyskując statusy, np. s 50, klienci nie mają takiej możliwości zatem stworzyliśmy dla nich system kodów promocyjnych.”

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jest takie coś jak panel klienta?? Przecież po kupieniu jakiejkolwiek domeny się chyba dostaje dostęp do panelu partnerskiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jest takie coś jak panel klienta?? Przecież po kupieniu jakiejkolwiek domeny się chyba dostaje dostęp do panelu partnerskiego.

 

Nie, wtedy się właśnie dostaje panel klienta. Panel partnerski dostajesz gdy zostajesz partnerem. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie, wtedy się właśnie dostaje panel klienta. Panel partnerski dostajesz gdy zostajesz partnerem. ;-)

Dziwne, bo ja mam w swoim panelu napisane panel partnerski, chyba że mi w międzyczasie zmienili jego nazwę, ale wątpię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×