Jump to content
Sign in to follow this  
basiakos

lubiesex.pl

Recommended Posts

Witam wszystkich, Dołączyłam do grona sprzedających domeny i musze powiedziec ze mam mase pomyslow choc nie wiem od czego zacząc narazie udało mi się sprzedać moją pierwszą domeną www.lubiesex.pl za 300zł to pewnie niedużo ale wyszłam z założenia że jest tyle warta ile za nią dają:) Moim nowym nabytkiem jest kibic2012.pl Mam zamiar pod tym postawić serwis dla kibica i dopiero sprzedac myslicie ze to fajny pomysł?

i jak pozwolicie odrazu tu pytanie do was znalazlam na forum nie nie wolno sprzedawać zarezerwowanej- jeszcze nie kupionej domeny - dlaczego?przeciez zaplace za nia

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wolno sprzedawać zarezerwowanej- jeszcze nie kupionej domeny - dlaczego?przeciez zaplace za nia

 

jak wyobrażasz sobie sprzedaż czegoś, co nie jest Twoją własnością?

 

ps. witamy na forum

ps2. mam prośbę - czy możesz używać znaków przestankowych (kropka, przecinek itd.), lepiej się wtedy czyta :-) dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites
znalazlam na forum nie nie wolno sprzedawać zarezerwowanej- jeszcze nie kupionej domeny - dlaczego?przeciez zaplace za nia

Nie wolno też dawać takiej do wyceny, ponieważ po kilku negatywnych opiinach osoba, która dała do wyceny rezerwację rezygnuje z jej nabycia. W ten sposób w dziale wycena i opinia dziennie było by kilkadziesiąt domen.

 

Jezeli masz rezerwację to dzień czy dwa - moment w którym dojdzie przelew - Cię nie zbawi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za wyrozumiałość.Wiecie początkująca i do tego kobieta:) Mam nadzieję,że dzięki waszej pomocy nie będę strzelała gaf:) Choć co do tych zraezerwowanych to dalej nie bardzo pojmuje...Ale ok takie są zasady i już:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam wszystkich, Dołączyłam do grona sprzedających domeny i musze powiedziec ze mam mase pomyslow choc nie wiem od czego zacząc narazie udało mi się sprzedać moją pierwszą domeną www.lubiesex.pl za 300zł to pewnie niedużo ale wyszłam z założenia że jest tyle warta ile za nią dają:) Moim nowym nabytkiem jest kibic2012.pl Mam zamiar pod tym postawić serwis dla kibica i dopiero sprzedac myslicie ze to fajny pomysł?

i jak pozwolicie odrazu tu pytanie do was znalazlam na forum nie nie wolno sprzedawać zarezerwowanej- jeszcze nie kupionej domeny - dlaczego?przeciez zaplace za nia

 

 

Reklamowałaś jakoś swoją domenę czy tak poprostu się sprzedała na allegro, chodzi mi o to czy wysyłałaś do serwisów erotycznych informacje o tej aukcji, czy po prostu wystawiłaś i ktoś kupił ?

 

Ps. Tak czy inaczej gratuluje sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites
chodzi mi o to czy wysyłałaś do serwisów erotycznych informacje o tej aukcji, czy po prostu wystawiłaś i ktoś kupił ?

 

Przecież takie wysyłanie maili to nie jest przypadkiem SPAM?

 

pozdr,

Share this post


Link to post
Share on other sites
narazie udało mi się sprzedać moją pierwszą domeną www.lubiesex.pl za 300zł

 

A dlaczego ją sprzedałaś? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja radość była przedwczesna:( Gość kupił domenę a teraz się nie odzywa wogóle i takie tam....Kurde no..to mnie wkurza....po cholere licytował ktoś inny by kupił:) Ale nic zainteresowanie było ogromne może sie sprzeda i to za więcej. :) Ależ ze mnie optymistka:) A cóż to za pytanie dlaczego sprzedałam ;) ? A dlaczego nie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moja radość była przedwczesna:( Gość kupił domenę a teraz się nie odzywa wogóle i takie tam....Kurde no..to mnie wkurza....po cholere licytował ktoś inny by kupił:) Ale nic zainteresowanie było ogromne może sie sprzeda i to za więcej. :P Ależ ze mnie optymistka:) A cóż to za pytanie dlaczego sprzedałam :P ? A dlaczego nie?

 

 

witaj Basia

jeżeli to był początkujący allegrowicz to pewnie, jakiś żartowniś, ale jeżeli gość ma dłuższą listę pozytywnych komentarzy,

to zadzwoń do niego, bo czasem maile z allegro lądują w spamie i gość mógł ich nie zauważyć,

i myśli że ty może nie chcesz sprzedać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
te dropped odpisuj na maile =)

Onet odrzuca maile z mojego serwera pocztowego :)

 

Basiu, jeśli kupujący się wycofał, na pewno uda Ci się wystawić drugi raz aukcję i też pójdzie za niezłą cenę.

 

A tak w ogóle to złapaliśmy niedawno lubieseks.pl, więc jak zobaczyłem ten temat to w pierwszej chwili pomyślałem że dotyczy on "naszej" domeny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×