Jump to content
Sign in to follow this  
marioro

Miejski Serwis Łodzi

Recommended Posts

Witam

 

Jestem w posiadaniu serwisu

 

prosze o wycene

 

dziekuje za kazda opinie

post-2612-1236370654_thumb.jpg

Edited by marioro
Jestem nowy na forum i nie znam regulaminu dla tego za brak nazwy domeny w tytule dostalem ostrzezenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja szklana kula mówi mi, że wart jest 5 bilionów ełro. Na podstawie czego to oceniać, wyceniać? Wyglądu? Trochę niepoważny twój post. Przedstaw jakieś dane liczbowe: statystyki wejśc, wydatki na reklame, kto tworzy serwis, czy jest jakis nadzor redakcyjny, ktory pobiera wynagrodzenie i takie tam istostne pierdoły biznesowe. Beztego pozostaje już tylko szklana kula

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze - nie podałeś w tytule tematu, nazwy swojej domeny, a po drugie - jeśli nazwa jest taka jak w załączonym przez Ciebie obrazku, to wg mojej opinii domena warta nic, lub prawie nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

 

w odpowiedzi na pytania:

 

site nie ma duzych odwiedzin, z tego co mozna podsumowac to ok 7000 uu / 1mc, co daje ponad 200 / 1 dzien, redakcja jakas jest ale skromna, w tytule nie ma nazwy domeny bo nie chce aby crawler ją zlapal.

 

generalnie domenka ma juz 8 latek

domena jest pozycjonowana na fraze ''mapa lodz'' i pochodne

 

''uwazam ze potencjal tej strony to ok 5000 uu / dzien tak jak to ma mmlodz.pl, ww strona miala kiedys takie odwiedziny''

 

Aby nie byc gołoslownym zalaczam pobiezne stats

 

jeszcze raz dziekuje za opinie

post-2612-1236399849_thumb.jpg

Edited by marioro

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie przyszło Ci nigdy na myśl, aby zarejestrować domenę iłódź.pl? Teraz, niestety, ktoś Cię chyba uprzedzi... 2 minuty po Twoim temacie już była zarezerwowana.

Edited by kubolo

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie przyszło Ci nigdy na myśl, aby zarejestrować domenę iłódź.pl? Teraz, niestety, ktoś Cię chyba uprzedzi... 2 minuty po Twoim temacie już była zarezerwowana.

 

ten adres z polskimi znakami - raczej furory nie zrobi bo to ciezki adres i za duzo kombinacji na klawiaturze przy jego wpisywaniu

Edited by marioro

Share this post


Link to post
Share on other sites
ten adres z polskimi znakami - raczej furory nie zrobi bo to ciezki adres i za duzo kombinacji na klawiaturze przy jego wpisywaniu

Z tym, że 1 zł w promocji albo 10 złotych bez promocji to nie jest majątek, a założę się, że jakiś ruch będzie łapać. Jeśli to ma być poważny serwis, to moim zdaniem jest to poważny błąd.

Edited by kubolo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tym, że 1 zł w promocji albo 10 złotych bez promocji to nie jest majątek, a założę się, że jakiś ruch będzie łapać. Jeśli to ma być poważny serwis, to moim zdaniem jest to poważny błąd.

 

 

z doswiadczenia wiem ze wartosc ww adresu to zadna wartosc - a wyszukiwarka napewno go nie złapie

Edited by marioro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nie chodzi o indeksację, tylko o to, że będziesz mógł podać komuś swobodnie adres iłódź kropka pl, a nie ilodz kropka pl, albo iłódź kropka pl bez polskich znaków.

Po drugie my tutaj wyceniamy domeny, nie serwisy.

Po trzecie dlaczego podzieliłeś wyraz "gołosłowny"?

Share this post


Link to post
Share on other sites
z doswiadczenia wiem ze wartosc ww adresu to zadna wartosc - a wyszukiwarka napewno go nie złapie

 

Kamień spadł mi z serca bo już myslałem, że podwędziłem Ci domenę przedstawiającą jakąś wartość :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tu chcialem uzyskac jakies obietywne oceny lub wyceny a dialog sprowadza sie do rozwzan na temat ze user: "heden.pl cos tam myslal ze zrobi kasiore"

Edited by marioro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kamień spadł mi z serca bo już myslałem, że podwędziłem Ci domenę przedstawiającą jakąś wartość :rolleyes:

 

 

hahaha, tak się zastanawiałem kto za tym stoi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena nie jest zła, ale serwis nie spełnia jakichkolwiek norm. Zainwestuje w grafika oraz popraw kod strony.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja tu chcialem uzyskac jakies obietywne oceny lub wyceny a dialog sprowadza sie do rozwzan na temat ze user: "heden.pl cos tam myslal ze zrobi kasiore"

Bo my tu serwisów raczej nie wyceniamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
z doswiadczenia wiem ze wartosc ww adresu to zadna wartosc - a wyszukiwarka napewno go nie złapie

 

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ilodz nic nie znaczy i nie jest warte rejestracji. Co innego ilodz z IDN-em iłódź.

Jeśli poważnie myślisz o serwisie IDN iłódź jest niezbędny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rolleyes:

 

nie rób wielkich oczu, tylko spróbuj n akręcić spot reklamowy i puścić w TV i radio z nazwą ilodz.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie rób wielkich oczu, tylko spróbuj n akręcić spot reklamowy i puścić w TV i radio z nazwą ilodz.pl

 

Dokładnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poprostu sie powie i lodz peel i juz co za problem :rolleyes: tak jak to robia wlasciciele subdomen w lodz.pl. IDN by sie przydal ale jako para do tego, sam IDN bez tej domeny by nie dzialal dobrze.

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites
poprostu sie powie i lodz peel i juz co za problem :rolleyes: tak jak to robia wlasciciele subdomen w lodz.pl. IDN by sie przydal ale jako para do tego, sam IDN bez tej domeny by nie dzialal dobrze.

 

nie "złapałeś" o co kolegom chodzi :)

Będzie chciał chlopak zrobić billboard i będzei kłopot.

 

iLODZ.pl vs iŁÓDŹ.pl

 

pewnie że nikt albo prawie nikt nie wpisze, ale to nie chodzi o typografie tylko marketing.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No niestety, pewnie się powtórzę, ale ta domena może istnieć nie tylko 8 ale i 15 lat,

a w jej przypadku na wartość się to nie przekłada żadną ...

Poza tym, a może przede wszystkim nie ma takiego miasta jak ilodz, tak więc Przedmówcy maja absolutną rację, że bez IDN-a ciężkawo cokolwiek z tym zrobić ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×