Jump to content
necik

Wiadomośc do usera andrzej gołota na AM

Recommended Posts

Drogi Andrzeju (a właściwie Mikołaju), czy długo będziesz tak przebijał oferty o 20 zł.?

Licytacja trwa już 4,5 godziny. Czy chcesz aby jutro Onet napisał o najdłuższej w historii aukcji?

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uprzejmie informuję iż licytuję z komputera stacjonarnego, więc bateria w laptopie nie padnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necik, wygląda na to, że on chce cię wziąść na wymęczenie :)

Straszny uparciuch trzeba przyznać

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uprzejmie informuję iż licytuję z komputera stacjonarnego, więc bateria w laptopie nie padnie.

 

ale prąd mogą wyłączyć :):) a w PC-cie baterii ani widu ani słychu

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale prąd mogą wyłączyć :):) a w PC-cie baterii ani widu ani słychu

Masz takie układy w elektrowni? :)

 

Jest jeszcze laptop i komórka z pełną baterią :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

każdy licytuje jak chce, ustaw swój maks i idz spać jak już dla Ciebie za późno :) a nie się żalisz na forum

Edited by mikolaj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz takie układy w elektrowni? :)

 

Jest jeszcze laptop i komórka z pełną baterią :)

 

A to Ty jesteś drugim licytantem? Zmyliłeś mnie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
każdy licytuje jak chce, ustaw swój maks i idz spać jak już dla Ciebie za późno :) a nie się żalisz na forum

Tak właśnie zrobiłem. Na szczęście po 188 podbiciach i prawie 5 godzinach licytacji aukcja zakończyła się :)

 

Panowie bloggerzy piszcie dużo o tej domenie, może odrobię chociaż część na kliknięciach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podziwiam, mi się kiedyś aukcja przedłużyła o ponad pół godziny i już myślałem, że mnie coś trafi. :) Gratuluję wygranej. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
darmowyhosting.pl - 11910 PLN?

 

Ciekawe kiedy się zwróci jak ten hosting będzie za darmo? :)

 

Przy dobrym starcie - uwierz, mi że bardzo szybko... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena sympatyczna ale czy az tyle warta ??? dla mnie nie

 

P.S. aukcja wlasnie wtedy ma sens jesli jest przynajmniej 2 zainteresowanych domena tak jak w innym przypadku: samochód.pl

 

P.S.2 od kwoty 1200 zł juz tylko dwie osoby licytowaly - czyli obecnosc na aukcji 1 osoby zwiekszyla jej wartosc o 10000 zl

Edited by brownpoint

Share this post


Link to post
Share on other sites
P.S. aukcja wlasnie wtedy ma sens jesli jest przynajmniej 2 zainteresowanych domena tak jak w innym przypadku: samochód.pl

 

P.S.2 od kwoty 1200 zł juz tylko dwie osoby licytowaly - czyli obecnosc na aukcji 1 osoby zwiekszyla jej wartosc o 10000 zl

 

Zazwyczaj jest tak, że na końcu wyrzynają się już tylko 2 osoby. Tak było w przypadku wielu wysokich aukcji. Na szybko z tego co pamiętam: wyruszamy.pl, wczasy24.pl, impotencja.pl, kwiatki.pl, ekspert.pl. :) W przypadku tych 2 pierwszych aukcji 3 osoba też skończyła licytację na okolicach 1k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro necik zdecydował że domena tyle jest dla niego warta - to jest tyle warta. Pewnie za jakiś czas zakup się zwróci i domena będzie już na czysto zarabiać. Ja osobiście nie dałbym tyle za tę domenę(no ale ja na co dzień kopie doły i nie znam się na biznesie) i szukałbym tańszej alternatywy w stylu wolnej darmowehostingi.pl :) może kupujący świadczy już tego typu usługi hostingowe i dla niego taka domena to duża okazja.

 

Chciałbym jeszcze zauważyć w związku z ceną, że to domena w miarę długa, o niezbyt ładnym wyglądzie i do tego dwuczłonowa - dbajcie o swoje długie domeny :)

 

A to inna aukcja domeny hyves*pl - jak widać ludziom czasem zależy:

 

hyvespl.gif

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawe do ilu byłaby w stanie licytowac czarodziejka, mysle ze to moglabyc najdrozsza aukcja na dropped gdyby gołota nie "spadł" - mysle ze o 1 drink za dużo :)

Przy okazji moja wycena - górne XXX :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy okazji moja wycena - górne XXX :P

Hmm, chciałbyś aby domena odrobiła się w tydzień? To byłoby dobre ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×