Jump to content
DD

Zmiana stanu skupienia

Recommended Posts

Daniel będziesz 100% domainerem - domeniarzem? :)

Chyba można tak powiedzieć. Chociaż oprócz samych domen będę się też na pewno zajmował innymi ciekawymi rzeczami :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję decyzji !

Skoro Active24 to już powoli historia, to chyba więcej czasu znajdziesz teraz nie tylko dla żony ale i dla historii, w którą zainwestowałeś :)

Jeśli wyjeżdżasz na miesiąc, to podeślij proszę wykaz opcji, które mogą nie zdążyć się zrealizować w tym czasie :)

Jeśli nie jesteś pewien niektórych przedłużeń, to też warto listę podesłać przed wyjazdem - jeśli coś sprzedaż to zawsze na napiwki będzie :)

 

Powodzenia !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powodzenia w dalszym biznesie i udanego miesiąca miodowego. :)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do wakacji to szczerze polecam wycieczke objazdowa po Australii ;) .

Daniel pewnie już dawno wybrał cel podróży ale jeśli coś mogę dorzucić, to nie znam osoby, która o Andamanach nie mówiłaby jak o raju lub w najgorszym wypadku miejscu, w którym warto spędzić resztę życia ...

Wystarczy poczytać opinie w powyższym linku ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również życze powodzenia w rozwijaniu własnych idei, no i udanego miesiąca miodowego. ;)

 

Najważniejsze to robić w życiu to co się lubi, mieć pasję i czuć się spełnionym, a po Twoich wypowiedziach, zaangażowaniu, sukcesach zawodowych itp itd wnioskuje, że udaje Ci się to.

 

Właściwie to taki złoty środek. Oby tak dalej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zmiany potrzebne, ciekaw jestem tylko tego projektu mam nadzieje że nasz powiadomisz jak już ruszysz xd

co do miesiąca miodowego to może Dubaj ? xd chociaż trochę drogo może być ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniel jesteś człowiekiem który doskonale wie co robi i jestem prawie pewien (nigdy nie ma 100% pewności), że z nowym projektem/projektami powiedzie Ci się. Takiego zaplecza domen i rozeznania na rynku domen nie sposób nie wykorzystać. Powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, no Daniel - doskonale Cię rozumiem. Trzeba się rozwijać i próbować sprawdzać się na różnych polach..

 

Martwi mnie tylko, że pewne rzeczy w Active24 trzeba będzie załatwiać.. drogą tradycyjną - zgodnie z procedurami.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najważniejsze to robić w życiu to co się lubi, mieć pasję i czuć się spełnionym, a po Twoich wypowiedziach, zaangażowaniu, sukcesach zawodowych itp itd wnioskuje, że udaje Ci się to.

Masz rację - to naprawdę najważniejsze. Tylko osoby, które lubią swoją pracę i traktują ją jako hobby / pasję, mogą osiągać sukcesy a do tego miło spędzać czas i być zadowolone ze swojego życia zawodowego ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danielu,

 

 

Osobiscie nie mialem okazji Cie poznac, tyle co na forum ale wierze ze kolejny krok jest krokiem do przodu i w slysznym kierunku...grunt ze z di.pl nie znikasz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szerokosci i powodzenia na nowej drodze zycia! ;)

 

 

Nawiasem mówiąc.... Moze trafiles 6 w Lotto??? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szerokosci i powodzenia na nowej drodze zycia! ;)

 

 

Nawiasem mówiąc.... Moze trafiles 6 w Lotto??? ;)

 

a może sprzedał jednoliterową domenę? xd

Share this post


Link to post
Share on other sites

dołączam się do najlepszych życzeń na "nowej" ścieżce kariery. Aby w dążeniu do spełniania wymarzonych celów zawsze robić to z pasją i zaangażowaniem, a wtedy osiągnie się sukces do jakiego dążymy...

 

P.S. udanego MM ;)

 

MS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×