Jump to content
TomNice

Club Internet Estate

Recommended Posts

Jak ja lubię wracać do Krakowa :D

 

co było na spotkaniu:

-był toast za niedawną świetną sprzedaż domeny i kolejka od Thomasa z tej okazji,

-pewna domena o sporym ruchu zmieniła właściciela na miejscu,

-kupiliśmy coś fajnego na aukcjach,

-pogadaliśmy i pośmialiśmy się.

Pełen relaks, pozdrawiam i do zobaczenia za miesiąc. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro tj 17 listopada tradycyjnie spotykamy się w Tradycji o godz.19-tej.

 

Miejsca nie zabraknie, menu w przystępnych cenach,

muzyka nie zbyt głośna sprzyja rozmowom nie tylko o domenach.

 

Zapraszam :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję również - ale nie gadajcie tyle i tak długo następnym razem :)

Wtedy trudno uciekać do domu, kiedy trzeba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

po postach oceniam i cieszę się, że większość już w domu...

...bo i ja się do domu doturlałem :)

 

Pozdrawiam i do miłego za miesiąc na Wigilii domenowej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czas na ostatnie w tym roku spotkanie.

Zapraszam we wtorek 15-go grudnia, jak zwykle spotykamy się w Tradycji :)

ktoś się jeszcze wybiera, czy mamy pić we dwóch ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ktoś się jeszcze wybiera, czy mamy pić we dwóch ? :)

 

Ja mam w wtorki zajęcia nie do odpuszczenia. I sytuację osobistą teraz dość skomplikowaną. Czasem przypominam sobie, że domeny istnieją :)

Czyli chciałbym ale nie mogę ... Może niektóre wtorki od Nowego Roku będę miał "wolne" ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja raczej będę i myslę, że będzie jeszcze jeden piwosz, który nigdy nie nawala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli chodzi o korki to mam coś dla Ciebie: Korki We Wtorki :) pl

 

Korki to najmniejszy problem a z korepetycji nie korzystam i ich nie udzielam :).

 

ediit: widzę, że połknąłem literkę w poprzednim poscie.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

po podróży, po wizycie u dentysty, na znieczuleniu, ale jestem już blisko tradycji :rolleyes:

 

Tylko raz się zdarzyło, że piwko piliśmy we dwójkę, a było to wtedy kiedy spotkania planowaliśmy. Już się cieszę na spotkanie :P

Edited by TomNice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×