Jump to content
Sign in to follow this  
tmi

Ankieta - NameDrive

Jaką masz średnią stawke za klik w NameDrive?  

135 members have voted

  1. 1.

    • mniej niż $0.01
      19
    • $0.02-$0.03
      44
    • $0.04-$0.05
      24
    • $0.06-$0.07
      15
    • $0.08-$0.09
      10
    • wiecej jak 10 centów
      22


Recommended Posts

Jak wiadomo, Sedo jeszcze nie różnicuje stawek za polski ruch - ciągle jest 0.03. W ND sytuacja jednak sie już zmieniła i zachodzą rożnice ze względu na jakość ruchu. Mam nadzieje że wyniki ankiety przedstawią wszystkim jak wygląda współpraca właśnie z NameDrive.

 

Byłbym wdzięczny o komentarz do ankiety za jaki rodzaj ruchu i jakie słowa kluczowe macie te stawki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej

 

w ND za keyword 'kredyty' mialem troche klikow z polskiej domeny za 0.15 , troche 0.05-0.09 ale wiekszosc to caly czas syf za 0.02-0.03. Z mojego doswiadczenia wynika ze najlepsze sa domeny finansowe i keywordy 'loans','online banking' mi sie udalo najwiecej za klik dostac $4.22 (ale tylko raz taka sztuka sie udala) a przewaznie jest to $0.3-$1 za europejski klik bankowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypomnę że w Sedo są euro a w ND dolary ;]

 

Ogólnie to mam 0,03-0,06$

kilka przykładów ponad średnią...

w zeszłym miesiącu miałem dla keywordu:

nauka 0.09

military 0.13

sample 0.13

golf 0.11

skarb 0.10

bike 0.22

cat dog 0.13

porcelain 0.21

mama 0.19

 

Ruch z Polski, typein oraz spontaniczny

 

 

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie w ND wychodzi od 0,05 do 0,30 za kliknięcie. Generalnie wolę ND niż Sedo, z którego również korzystałem i aktualnie domeny mam w ND.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypomnę że w Sedo są euro a w ND dolary ;]

 

Już mozna zmieniać sobie walute z dolara na euro i stawki sie konwertują.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Type in to mysle ze kazdy wie. Jesli chodzi o ruch spontaniczny to nie wiem ale domyslam sie ze chodzi o jakis sezonowy/okazyjny/czasowy. Przyklad: czwartek.pl - wiekszy ruch w tlusty czwartek :lol: gilowska.pl - spory ruch po zamieszczeniu informacji o domenie w prasie itd.

 

Moje dwa grosze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisząc spontaniczny mialem na myśli osoby, które przykładowo szukając sklepu kosmetycznego wchodzą na kosmetyki.pl (miałem na mysli moje domeny jak lozeczka.pl, numizmatyka.pl czy pistolety.pl)

Nie miałem na myśli ruchu sezonowego/okresowego :lol: jak hmm wiosna.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie w ND wychodzi od 0,05 do 0,30 za kliknięcie. Generalnie wolę ND niż Sedo, z którego również korzystałem i aktualnie domeny mam w ND.

 

 

 

 

moja średnia za kliknięcie;

domeny polskie 0,05 $

domeny globalne 0,21 $

Share this post


Link to post
Share on other sites

W jaki sposob moge sprawdzic w ND jaki jest PPC dla ktorego slowa kluczowego? Mam dla domeny ustawione kilka roznych slow kluczowych i mam rozrzut 0.02$-0.09$ (domena .pl).

Share this post


Link to post
Share on other sites
u Was też stawki od lutego tak mocno spadły , też wam się akualizują koło 19 a nie jak przedtem do 24 ???

Nie zauważyłem spadku, a nawet powiedziałbym, że jest mały wzrost. Ale nie ma co rozmawiać teraz na ten temat, bo jest dopiero czwarty.

Z aktualizacją masz rację, u mnie podobnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie zauważyłem spadku, a nawet powiedziałbym, że jest mały wzrost. Ale nie ma co rozmawiać teraz na ten temat, bo jest dopiero czwarty.

Z aktualizacją masz rację, u mnie podobnie.

U mnie zarobki spadły o 50% od grudnia, od chwili wprowadzenia integracji dropped z nd :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie zarobki spadły o 50% od grudnia, od chwili wprowadzenia integracji dropped z nd :D

 

Potwierdzam - spadek jest znaczny. Wiele klików za 0,00 (w euro) i dodatkowo kłopoty na linii neostrada - ND (blokowanie stron).

Nie wygląda to zachęcająco niestety...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Potwierdzam - spadek jest znaczny. Wiele klików za 0,00 (w euro) i dodatkowo kłopoty na linii neostrada - ND (blokowanie stron).

Nie wygląda to zachęcająco niestety...

Z tego co wiem :D IP ND w TP jest już na białej liście. A straty zostaną doliczone na podstawie średnich z poprzednich dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co wiem :D IP ND w TP jest już na białej liście. A straty zostaną doliczone na podstawie średnich z poprzednich dni.

 

apze - znasz datę (czy w ogóle da się taką określić) kiedy ND znalazło się na białej liście. Chciałbym coś porównać.

Po drugie - kiedy będzie doliczenie strat - z wypłatą za Luty?

Share this post


Link to post
Share on other sites

EOT: Było to w okolicach 7 stycznia, jednak należy pamiętać, że przez cały okres blokad ND rotowało swoje IP co kilka godzin, tak aby zapewnić stały dostęp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×