Jump to content
Sign in to follow this  
Saint

Poszły konie.pl po betonie ...

Recommended Posts

Szkoda takiej domeny do promocji sklepu z odzieżą - trzeba więc będzie serwisy na zastępczych stawiać, np. strefakoni.pl lub o-konie.pl ;)

 

Jest bardzo prawdopodobne, że gdyby nie inwestorzy domen i odstraszające niektórych ceny, to na rynku nie byłoby nic porządnego na czym można by postawić dobry serwis.

 

Dla dobra tych, którzy dopiero zbudują swe serwisy, robicie kawał dobrej roboty Panie i Panowie :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda takiej domeny do promocji sklepu z odzieżą - trzeba więc będzie serwisy na zastępczych stawiać, np. strefakoni.pl lub o-konie.pl :wacko:

Miałem niecny plan co do tej domeny, mówiąc wprost chciałem zrobić serwis szkoda, że kasy zabrakło w odpowiednim momencie, a tak ktoś włożył 30k po to aby postawić taką "stronkę", ale jak mówią ichgh cyrk, ich małpy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem niecny plan co do tej domeny, mówiąc wprost chciałem zrobić serwis szkoda, że kasy zabrakło w odpowiednim momencie, a tak ktoś włożył 30k po to aby postawić taką "stronkę", ale jak mówią ichgh cyrk, ich małpy.

 

Ty masz plan, ja mam horse*pl (horse, nie forse :wacko: )

Share this post


Link to post
Share on other sites
postawić taką "stronkę", ale jak mówią ichgh cyrk, ich małpy.

 

sądzisz, że to ich cel ?

 

Może chcą komuś wszystko razem pchnąć doklejając jedno zero (albo nie tylko).

 

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites

konie.eu sprzedana na Allegro.pl za 2225 zł, czyli blisko 7% wartości konie.pl. Wydaje mi się, że to całkiem dobry wynik :lol:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
konie.eu sprzedana na Allegro.pl za 2225 zł, czyli blisko 7% wartości konie.pl. Wydaje mi się, że to całkiem dobry wynik :lol:

 

Taka cena została osiągnięta tylko w kontekście aukcji konie.pl i tylko dlatego że kupiła ją ta sama ocena. Domena była już niejednokrotnie oferowana do sprzedaży i nie spotkała się z zainteresowaniem, jeśli dobrze pamiętam to oferowałem za nią 500 zł, na co otrzymałem propozycję kupna za 1000 zł, z której nie skorzystałem. Ale mogę źle pamiętać, bo to było w rozmowie przez telefon, której końca nie mogłem się doczekać bo mi szaszłyk stygł. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taka cena została osiągnięta tylko w kontekście aukcji konie.pl i tylko dlatego że kupiła ją ta sama ocena. Domena była już niejednokrotnie oferowana do sprzedaży i nie spotkała się z zainteresowaniem, jeśli dobrze pamiętam to oferowałem za nią 500 zł, na co otrzymałem propozycję kupna za 1000 zł, z której nie skorzystałem. Ale mogę źle pamiętać, bo to było w rozmowie przez telefon, której końca nie mogłem się doczekać bo mi szaszłyk stygł. :-P

Sprzedaż jest sprzedaż jak dla mnie :D

 

Moim zdaniem warta przynajmniej tej ceny. Ale dość tej propagandy - bardziej chciałem jako ciekawostkę pokazać :lol:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMHO

trochę szkoda takich domen na sklep internetowy...

 

Spodziewałem się że ktoś pod tym adresem zrobi serwis aukcji koni może tej w Janowie Podlaskim na który wala drzwiami i oknami najbogatsi ludzie świata i za kosmiczne pieniądze kupują konie.

 

No ale cóż ...

jest jeszcze kilka innych domen które można na taki serwis przeznaczyć.

 

Może nikt jeszcze w tej wspaniałej stadninie na to nie wpadł, a szkoda.

Sądzę że jakby dali możliwość licytacji on line może by wyjęli nieco więcej zielonych z rynku :lol:.

 

a tak Panie i Panowie od sklepu internetowego mają ładnie brzmiącą domenę dość luźno powiązaną z tematem.

Każdy niby wie jakie jest logo tego producenta, ale nikt nie będzie szukał sklepu pod domeną konie.pl :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taka cena została osiągnięta tylko w kontekście aukcji konie.pl ....

 

"Wężykiem, wężykiem ..." :lol:

 

Gratulacje dla sprzedającego za świetne wykorzystanie event'u :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

wychodzi na to, ze .eu jest tylko ulamkiem ceny .pl? W zwiazku z wykorzystaniem konie.pl w calkiem innej branzy to wlasnie na konie.eu mogloby powstac cos z prawdziwego zdarzenia co traktuje stricte o koniach..

Share this post


Link to post
Share on other sites
wychodzi na to, ze .eu jest tylko ulamkiem ceny .pl?

No nikt chyba nigdy nie twierdził, że .eu jest tyle warta co .pl z polskim keywordem :lol: Ale 7% to już całkiem konkretna wartość. Choć zgadzam się, że szkoda trochę tej domeny, szczególnie że mają już konie.pl. Pod .eu mogło powstać coś bardziej związanego z koniami.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Allegro to nie jest wymarzone miejsce na dobre sprzedaże. Nie wiem czy sprzedający wystawił domenę na głównej stronie. Być może uzyskałby większą cenę (sam sprzedałem domenę .eu z Polską frazą za dwa razy większą cenę) gdyby z tą domeną zgłosił się wprost do ludzi zajmujących się np. hodowlą koni.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulacje dla sprzedającego za świetne wykorzystanie event'u :D

 

Najważniejsze że w końcu zdobył pieniądze na opłacenie przechwyconych domen które czekają od stycznia-lutego mimo kilku przypomnień... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najważniejsze że w końcu zdobył pieniądze na opłacenie przechwyconych domen które czekają od stycznia-lutego mimo kilku przypomnień... :D

Chyba przesadziłeś z tym postem. ;) Nie kojarzę żeby Dropped lub inny z przechwytywaczy coś takiego napisał, a zapewne spotykają się z takimi przypadkami.

Wychodzi na to, że Twoja szumna windykacja nie działa. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba przesadziłeś z tym postem. :D Nie kojarzę żeby Dropped lub inny z przechwytywaczy coś takiego napisał, a zapewne spotykają się z takimi przypadkami.

Wychodzi na to, że Twoja szumna windykacja nie działa. ;)

 

Może przesadziłem a może nie, może windykacja działa, a może nie, może użytkownicy mają wobec serwisu kilkanaście tysięcy długu, a może nie – ale nie o to tu chodzi. Od tej akurat osoby kupiłem kilka domen za łącznie kilka tysięcy, wkurza mnie więc że mimo kilku upomnień nie raczy opłacić czterech czy pięciu przechwyconych kilka miesięcy temu domen (mimo że za inne, przechwycone później, płaci), ba, nawet nie raczy mi odpisać żebym spadał na drzewo i że tej kasy nie zobaczę. Ot, biznesmen.

 

Ok, wyżaliłem się, kończę offtop. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×