Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

znam ten serwis dzięki przedsiębiorczości mojego znajomego ma służbową komórkę bez żadnych limitów i od jakiegoś czasu za pośrednictwem tej strony wypracowuje sobie dość sporą "premię" gdy zapytałem przecież będziesz miał problemy za to powiedział Raz się żyje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
§ 4 Koszt wysłania SMS na numer wynosi:

 

  • 7136 - 1,00 zł netto (1,22 zł brutto)
  • 7455 - 4,00 zł netto (4,88 zł brutto)
  • 7636 - 6,00 zł netto (7,32 zł brutto)
  • 7936 - 9,00 zł netto (10,98 zł brutto)
  • 91455 - 14,00 zł netto (17,08 zł brutto)
  • 91955 - 19,00 zł netto (23,18 zł brutto)
  • 92555 - 25,00 zł netto (30,50 zł brutto)

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Eksperci" PARP wiedzą na co wydawać publiczne pieniądze LOL.

Kiedyś sam się dziwiłem, że taki "portal" może tyle kosztować, szczególnie jak widziałem koszty dofinansowania z POIG 8.2 na e-biznes i krytykowałem, że jak ktoś dostał ok 400-700 tys. na e-usługi, to przecież to kupa kasy i w ogóle, że można zrobić za ułamek tej sumy, a chodziło o przedsięwzięcia, które mają teoretycznie zarabiać. Wtedy nie miałem niestety styczności z takimi projektami. Dziś już wiem, że te 400 tys na funkcjonowanie portalu przez powiedzmy min. 3 lata zanim osiągnie zakładaną rentownośc to i tak niewiele. Teraz już wiem, bo patrze na to od strony praktycznej, tzn. miałem okazję napisać ze znajomymi wniosek o dofinansowanie. Też chodzi o portal, ale nie zarabiający, tzn ma on jedynie informować społeczeństwo, więc jest w 100-procentach pokrywany z funduszy UE. Wyszło nam ponad milion złotych, w tym jedną trzecią pochłoną koszty osobowe na prowadzenie projektu i jego stałą aktualizację. Projekt ma być na 4 lata, ale trzeba zagwarantowac istnienie projektu jeszcze przez nastepnych 5 lat! No czyli ktoś musi nadzorowac, uaktualniac, tworzyć treści, zlecać różne prace nad udoskonalaniem wdrożonego CMS-a itd, itp, do tego dochodzą działania promocyjne, szko0lenia, konferencje i ta sumka ponad miliona złotych wcale nie jest optymalna na nasz projekt, a ściśnięta do granic mozliwości

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.wydruki-wielkoformatowe.krystel.com.pl - pierwsza firma jaka wyskakuje po wpisaniu keyworda :)

 

a wydrukiwielkoformatowe.pl do kupienia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×