Jump to content
Sign in to follow this  
vectra74

wannyspa.eu

Recommended Posts

Idąc dalej szaleństwem rejestracji domen eu to sobie tą zarejestrowałem.

Trochę firm handluje tego rodzaju wannami.

Co myślicie.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha... ostatnio chciałem ją zarejestrować, ale skierowałem sie troszke w innym kierunku, gdzie jeszcze wiele pl-ek było wolnych.

 

również uważam, że domena jest okey... ale czy aż 2k?

życze tego, ale takim optymistą to bym nie był (-:

Share this post


Link to post
Share on other sites

0pln

 

jest to domena która składa się z wyrazów poskojęzycznych i końcowki .eu.

W niektórych przypadkach to moze działać tak jak np. przeprowadzki.eu

ponieważ treść ma jakieś odniesienie to końcówki (np. przeprowadzki na terenie EU)

 

co do wanien, to ma się to do Europy jak piernik do wiatraka. Jezeli ktoś handluje lub produkuje takie wanny na rynek europejski i chce na nim zaistnieć i przedstawić ofertę kontrachentom zza granicy to nigdy w zyciu nie wybierze wannyspa, tylko spatubs.eu, hottubs.eu lub po prostu spas.eu

A jak ktoś działa tylko na terenie Polski to końcówka .eu mija się z celem.

 

Pozatym samo stwerdzenie "wanny spa" to tak jakby powiedzieć "sweet ziemniaki". Ta konfiguracja jakoś dziko wygląda.

 

Tak więc moim zdaniem 0 pln

Share this post


Link to post
Share on other sites

do misia : )

 

SPA = Sanus Per Aquam, czyli w dosłownym tłumaczeniu zdrowie przez wodę.

 

wanny spa to ogólnie przyjęte określnie na tego typu wanny w Polsce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) wiem co znaczy spa i z końcówką .pl jest to strzał w 10-tke, ale to .eu nie ma tu sensu.

Przynajmniej dla mnie. Chyba ze duzo Polaków poza granicami Polski sprowadza wanny z Polski, zamiast sobie kupić lokalnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

biorąc pod uwage że baseny.eu sprzedały się za 5tyś to ja wierzę że w niedługim okresie czasu na końcówki .eu będziemy patrzeć już pod innym kontem : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

baseny to nie jest dobry przykład bo kupujacy urzył ją do przekierowania na .pl

Dużo firm tak robi i wykupuje wszystkie rozsadne końcówki zeby zapobiec konkurencji.

 

Niemniej .eu ma potencjał jak jest uzyte z głową (np. wszelkiego rodzaju turystyczne .eu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • smarowidla.pl   aukcja BCM
    • Gdansk.tv   Sprzedam domene gdansk.tv cena: 2000zł netto
    • Dzięki za Waszą opinie  Już wiem, że nie ma sensu puszczać jej za 5k.
    • Dobra wycena Przemka. Moim zdaniem bliżej nawet tej dolnej granicy niż górnej. Porównywanie rynku i trendów pomiędzy .com a .pl nie ma sensu, to tak jakby porównywać polską gospodarkę do amerykańskiej lub chińskiej.
    • archiwizacja.pl   Dobra domena w dobrej cenie.   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2606689/?utm_source=market_redirect&_track=249a42ce335537159e067eec5d1c68a9
    • Każda z niżej wymienionych domen .com.pl po 90 zł netto w opcji "kup teraz" na AM. Oferta ważna do jutra do godziny 19:00. Promocją objąłem te domeny, które uważam, że mają dużą szansę na znalezienie KK. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem większej ilości domen (od 3 sztuk wzwyż) to proszę o wiadomość na priv (lista domen + login). Robię wtedy escrow i daję  rabat 20 zł netto/domenę.   Dla osób, które przestały wierzyć w moc domen .com.pl informacja; sprzedaje dużo domen tego typu (całkiem niedawno: kret*com*pl za niskie XXXX netto i nie było to 1000 zł). Zapraszam do zakupów. --- Alfabetyczna lista 50 domen.   alternatory.com.pl autolak.com.pl carrental.com.pl culture.com.pl cynamon.com.pl dexterity.com.pl dladzieci.com.pl dobrykredyt.com.pl dobrywegiel.com.pl drukarkifiskalne.com.pl fuga.com.pl gabinetylekarskie.com.pl granitex.com.pl habitat.com.pl harcowka.com.pl instalacjegazowe.com.pl instalgaz.com.pl invitro.com.pl knowledge.com.pl koks.com.pl kolektorysloneczne.com.pl kotlyweglowe.com.pl lighters.com.pl maszynypakujace.com.pl meblenierdzewne.com.pl ocieplenie.com.pl oryginalneprezenty.com.pl orzeszki.com.pl paragon.com.pl pcv.com.pl phone.com.pl piwokraftowe.com.pl posrednictwopracy.com.pl radek.com.pl raki.com.pl rarytas.com.pl rozruszniki.com.pl serwisklimatyzacji.com.pl silikony.com.pl systemykominowe.com.pl szkoleniastrzeleckie.com.pl t-shirts.com.pl + tshirts.com.pl taniekredyty.com.pl tanieogrzewanie.com.pl testing.com.pl tukan.com.pl wrozbyonline.com.pl wycinki.com.pl wyrobyskorzane.com.pl wystrojwnetrz.com.pl
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×