Jump to content
FlashT

Oplaca sie kisic dobre domeny?

Recommended Posts

Mam dylemat. Jest dobra domena... na poczatku moze ma i duzy traffic pozniej juz nie. Czy oplaca sie ja kisic bo kiedys bedzie duzo wiecej warta? A w przypadku kiedy nie ma traffica, ale domena jest naprawde niezla (teraz wyceniana na ok 10k) to czy oplaca sie ja kisic kilka lat i wtedy bedzie mozna ja sprzedac za kilkadziesiat tysiecy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiscie.

 

Chyba, ze za pare lat domeny juz nie beda popularne ;)

 

Albo Polska zostanie wcielona do Rosji i juz nie bedzie domen .pl :) Ew. globalizacja EU i koniec z domenami krajowymi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam trochę takich domen, które mają średni ruch (czasem nawet zarabiają poniżej kosztów utrzymania), ale wiem, że mają dobre nazwy – trzymam je i nawet nikomu nie mówię że je mam. Kiedy poczuję, że nadszedł odpowiedni moment, wtedy dopiero wystawię je na sprzedaż. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja wlasciwie poluje tylko na domeny ktore maja potencjal w nazwie, nie w trafficu albo fakcie, ze zarabiaja na siebie.

Takie podejscie moze byc troche bardziej kosztowne, czy oplacalne to sie wyjasni...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam dylemat. Jest dobra domena... na poczatku moze ma i duzy traffic pozniej juz nie. Czy oplaca sie ja kisic bo kiedys bedzie duzo wiecej warta? A w przypadku kiedy nie ma traffica, ale domena jest naprawde niezla (teraz wyceniana na ok 10k) to czy oplaca sie ja kisic kilka lat i wtedy bedzie mozna ja sprzedac za kilkadziesiat tysiecy?

 

Patrz Artur Grzymała :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Równie dobrze byłoby sprzedać mieszkanie przed boom'em 06/07 :)

 

Są domeny i domenki. Dobra, intuicyjna domena jest jak wino. Im starsza tym lepsze. Lepiej się zastawić, a postawić i przetrzymać perełki. Ale takie >naprawdę< perełki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×