Jump to content
Sign in to follow this  
bizuter

IDN strzały.pl

Recommended Posts

Wg mnie dużo, ale dobrze, że kupił właściciel non-IDN, przyda mu się. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę, to kupił abonent strzaly.pl .

Nie zarejestrował bym tego IDN'a, uważam, że bardzo dobra sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg mnie dużo, ale dobrze, że kupił właściciel non-IDN, przyda mu się. ;)

Ta domena miała ~ 400 odsłon miesięcznie type-in, więc tu po części można nawiązać do bez ruchowych domen .EU. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta domena miała ~ 400 odsłon miesięcznie type-in, więc tu po części można nawiązać do bez ruchowych domen .EU. ;)

 

A właśnie - klient zgłosił się sam czy mu wcześniej uświadomiłeś jaką wartość ma IDN i jakie pułapki mogą czyhać na każdym kroku w wypadku jego braku do kompletu? ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
A właśnie - klient zgłosił się sam czy mu wcześniej uświadomiłeś jaką wartość ma IDN i jakie pułapki mogą czyhać na każdym kroku w wypadku jego braku do kompletu? ;)

W pierwszym mailu trzy miesiące temu wysłałem statystyki ruchu łączenie z tym czego internauci szukają. ;) Abonent miał świadomości wartości domeny, chyba ma nawet .com.pl ;) Był nawet taki etap, że domena miała iść na raty. Wyszedł strzał w całości. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W pierwszym mailu trzy miesiące temu wysłałem statystyki ruchu łączenie z tym czego internauci szukają. ;) Abonent miał świadomości wartości domeny, chyba ma nawet .com.pl ;) Był nawet taki etap, że domena miała iść na raty. Wyszedł strzał w całości. ;)

Oby tak dalej. IDN, .com.pl wolny. ;) Może też się skusi.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oby tak dalej. IDN, .com.pl wolny. ;) Może też się skusi.

Dzięki. Sprzedałem też ostatnio domenę za 8k, ale nie mogę nic na ten temat napisać, więc chwalę się czym mogę. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki. Sprzedałem też ostatnio domenę za 8k, ale nie mogę nic na ten temat napisać, więc chwalę się czym mogę. ;)

To trzeba było podać nazwę domeny, a nie cenę, w taki przedstawianie swoich osiągnięć jest w mojej ocenie mało przekonywujące.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To trzeba było podać nazwę domeny, a nie cenę, w taki przedstawianie swoich osiągnięć jest w mojej ocenie mało przekonywujące.

Seles nie mogę, w Katowicach taka umową podpisałem. ;)

Branża to narzędzia automatyczne i nic więcej Ci nie napiszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, sprzedałem coś, nie wiem gdzie, nie wiem komu i nie wiem, gdzie wtedy byłem, czyli inaczej syndrom NDA (występujący też czasem m.in. po kilku głębszych). ;)

 

A sprzedaży strzały.pl mocno gratuluję, tak jak SELES bym jej nie zarejestrował jakbym zobaczył wolną i jak widać stracił kupę pieniędzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze że podał cenę, chociaż wiadomo że była taka transakcja. Fajnie jakby ludzie dawali cynk, że coś się sprzedało i za ile (oby tylko nie fantazjowali)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze że podał cenę, chociaż wiadomo że była taka transakcja. Fajnie jakby ludzie dawali cynk, że coś się sprzedało i za ile (oby tylko nie fantazjowali)

 

Coś w tym jest, bo dział "sprzedane" i sprzedaże.pl apze to wierzchołek góry lodowej, bo co rusz widzę we whois, że jakaś ciekawa domena zmienia abonenta. ;)

 

PS dotyczy też .eu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Heh, sprzedałem coś, nie wiem gdzie, nie wiem komu i nie wiem, gdzie wtedy byłem, czyli inaczej syndrom NDA (występujący też czasem m.in. po kilku głębszych). ;)

 

To raczej dobrze dla nas, że przynajmniej podał cenę domeny. Umowy o poufności nazwy to raczej normalna sprawa, jestem pewien, że wyższych sprzedaży jest dużo więcej, tylko nigdy się o nich nie dowiemy. Sam też nie chciałbym, żeby ktoś się dowiedział za ile i jaką domenę kupiłem (zakładając, że nie działam w tej branży), żeby nie przepłacać przy zakupie kolejnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To raczej dobrze dla nas, że przynajmniej podał cenę domeny. Umowy o poufności nazwy to raczej normalna sprawa, jestem pewien, że wyższych sprzedaży jest dużo więcej, tylko nigdy się o nich nie dowiemy. Sam też nie chciałbym, żeby ktoś się dowiedział za ile i jaką domenę kupiłem (zakładając, że nie działam w tej branży), żeby nie przepłacać przy zakupie kolejnej.

 

Ja np. sprzedaję kilkanaście domen w miesiącu, ale nie obwieszczam tego wszem wobec. Nie dlatego wcale, że mam jakieś umowy o poufności (choć i takie się zdarzały), tylko dlatego że bardzo często są to domeny których przeciętny domeniarz kijkiem nie tknie, a ogłoszenie o sprzedaży zwykle skutkuje pospolitym ruszeniem na podobne domeny, po co więc mam sobie robić konkurencję w wyszukiwaniu/przechwytywaniu takich domen? ;-)

 

Aha, oczywiście gratuluję sprzedaży, cena odpowiednia. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta domena miała ~ 400 odsłon miesięcznie type-in, więc tu po części można nawiązać do bez ruchowych domen .EU. ;)

 

Gratuluję sprzedaży ;)

Również nie zarejestrowałbym tej domeny. Zrobiłbym to jedynie w przypadku posiadania non IDN-a.

 

Co do "bezruchu" domen EU ... Skoro masz taką potrzebę nawiązywania do tego dosyć często to Twoja sprawa ;) . Tylko uważam, że nie należy generalizować. Wiem z autopsji, że w przypadku domen "eu", jest i po kilkadziesiąt np. 60 odsłon miesięcznie ... Na parkingu. Jest to prawie nic, ale nie można określić takiej sytuacji bezruchem.

Mam również bezruch na wielu dobrych domenach "pl". Nie kieruję się "bezruchem", bo musiałbym odpuścić sobie te domeny ;)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje za gratulacje i skupy się na domenie strzały.pl ;)

Jak wszechomogący da, to napiszę za jakiś czas o grubej transakcji ze znanym koncernem medialnym,a na razie idę dalej robić udziec z indyka. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×