Jump to content
SWAGGER

you4me*pl

Recommended Posts

domene zarejestrowałem za reg fee i była to jedna z pierwszych moich 20, może 30 domen. Takim sposobem powstała - chyba wiecie co mam na myśli, potem wyszło szydło z worka (dzięki pewnej pomocy - dziękuje) że wszystkie dookoła zarejestrowane itp itd

 

Żeby było śmiesznej, początkowo (4miesiące temu zgodziłem się na kwotę 500zł) ale potem zmieniłem zdanie co wyszło mi na dobre. Klient zamiast dokonać transakcji od razu wolał przeczekać z akceptacją tych pięciu stówek. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sam się zgłosił. morał ze wszystkiego taki że pod tym adresem będzie coś ciekawego, może jakiś produkt...

dziekuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co pamietam, pisalem Tobie z 3 tyg. temu na GL, zebys zaproponowal klientowi 10 000 zl. Swietnie, ze udalo sie tak dobrze sprzedac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co pamietam, pisalem Tobie z 3 tyg. temu na GL, zebys zaproponowal klientowi 10 000 zl. Swietnie, ze udalo sie tak dobrze sprzedac.

 

 

dokładnie tak:) dziękuje jeszcze raz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pełen szok :)

domena to rasowa ninja nie warta raczej funta kłaków, ale jak widać fortuna ci sprzyja bo cenę wyrwałeś świetną.

tym bardziej należą ci się gratulacje, bo niedawno zacząłeś, a tu taki sukces!

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co pamietam, pisalem Tobie z 3 tyg. temu na GL, zebys zaproponowal klientowi 10 000 zl.

Ale dlaczego aż tyle? To jakaś firma? Usługa? Co oznacza you4me?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale dlaczego aż tyle? To jakaś firma? Usługa? Co oznacza you4me?

Hmm, jeśli tłumacząc z /wolnego kopytka/ to bardziej pasowałoby "ja dla Ciebie" niż "Ty dla mnie" :)

tylko wszystko zależy od tego czy ma być to jakaś nowa marka/linia czy może jakiś randkowy serwis, a może jeszcze coś innego...?!

Edited by miro87

Share this post


Link to post
Share on other sites
pełen szok :)

domena to rasowa ninja nie warta raczej funta kłaków, ale jak widać fortuna ci sprzyja bo cenę wyrwałeś świetną.

tym bardziej należą ci się gratulacje, bo niedawno zacząłeś, a tu taki sukces!

;)

 

jest to moja druga sprzedana domena, poprzedna sprzedałem za niecałe 8tys $

kilka osób z tego forum wie o która domenę chodzi jednak proszę nie wpisujcie już jej nazwy. dziękuje

 

Ale dlaczego aż tyle? To jakaś firma? Usługa? Co oznacza you4me?

 

na dzień dzisiejszy to nic nie znaczy. czas pokaże o co tak naprawdę chodziło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena szok, także gratuluję podwójnie :)

 

Ps. Myślę, że możemy się teraz spodziewać wysypu domen z 4you itp. w dziale wycen ;)

Edited by D_S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieprzewidywalny biznes, te domeny, jak to już ktoś kiedyś napisał. Gratuluję udanej sprzedaż, sam nie lubię domen 4you 4me itd. i na pewno bym jej nie zarejestrował, ciekaw jestem bardzo, co pod nią powstanie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ps. Myślę, że możemy się teraz spodziewać wysypu domen z 4you itp. w dziale wycen :)

 

 

widocznie domena jest warta tych pieniędzy dla kogoś, na tym polega biznes.

co do wysypu domen to się okaże ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje gratulacje, w tej branży nic nie da się przewidzieć :)

Edited by blazej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje!

P.S. mam kilka ninj, może nie takich mega wojowników (z czarnym pasem) - ale i cena dużo mniejsza.

Zainteresowani listą ninj (biały pas) proszeni na pv. ;)

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

ninja do potęgi 4-tej ;) Staram się nigdy źle nie myśleć o potencjalnych klientach, ale w tym wypadku wyjątkowo trudno to przychodzi ;)

 

gratulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites
transakcja została sfinalizowana..

Wiem, że nie mogłeś powstrzymać się z podzieleniem swą radością ale następnym razem proponuję dopiero w tym momencie zakładać wątek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie chce żeby ktoś uznał to za podbijanie wątku ale masz racje - w pewnym momencie sam zacząłem się nad tą sprzedażą tej domeny - owszem, powstrzymać się nie mogłem:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×