Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

Ostatnio trafiłem:

 

MissLata*pl idzie lato może się komuś przyda :lol:

 

My ex girlfriend ;) Nothing special ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niemożliwe, ja mam wszystkie od 2011-02-13.

Oczywiście jeśli jesteś pewien że jakaś domena wygasła Ci w premium, na tym koncie, a nie ma jej na liście - podeślij do sprawdzenia. :-)

zdaje sie ze wczesniej przenioslem ;)

czyli zgadza się

Share this post


Link to post
Share on other sites

lumir.pl

 

Zarejestrowałem z palucha ale wydaje mi się że podświadomie ją gdzieś zapamiętałem ;-)

Sprawdziłem com.pl i regnąłem może coś tam wyrośnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
OwocePomorza.pl już kiedyś spadała, być może ja będę mieć więcej szczęścia :lol:

 

Morza czyt pomorza:)Jeśli to drugie to ...... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Morza czyt pomorza:)Jeśli to drugie to ...... :)

owocemorza.pl created: 2000.03.22 12:00:00

owocepomorza.pl created: 2012.04.28 20:00:07

Share this post


Link to post
Share on other sites

kacyk.pl

 

"Rejestracja impulsowa" i oczywiście teraz jak zwykle zastanawiam się po co, ale może - kto wie, zobaczymy. Mały kac po małej balanżce ? Królik państewka ? Lokalny lub partyjny...kacyk ? Czyjaś ksywka ? OK, nie miejsce na takie rozważania...

 

No w każdym razie formalnie to generyk z palca :)

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korzystając z promocji AZ

doradztwoinwestycyjne*eu

cyfrowki*eu (wszystkie inne zajęte)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Korzystając z promocji AZ

 

Greattravel.eu

 

poza biz. i com.pl reszta zagospodarowana

 

Druga miała być: Euroairlines.eu wczoraj wieczorem sprawdzałem była wolna...chciałem się zastanowić rano sprawdzam jakiś litwin sprzątnął mi ją :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pochwalił bym się całodniowymi poszukiwaniami domen eu. ale w AZ muszą ręcznie zatwierdzić rejestrację więc póki co nie mogę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pochwalił bym się całodniowymi poszukiwaniami domen eu. ale w AZ muszą ręcznie zatwierdzić rejestrację więc póki co nie mogę :)

 

Drugą już też mam ale wstrzymam się do czasu pojawienia się jej w moim panelu :) z cytowanych powodów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Cinematickets.eu

 

com, net, biz, info, org zajęte.

 

I tak samo nic nie warte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×