Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

Ja też szukałem. Wychodzi na to, że r w kółeczku nie oznacza patentu :(

 

The registered trademark symbol, designated by (the circled "R"), is a symbol used to provide notice that the preceding mark is a trademark or service mark that has been registered with a national trademark office.[1] In some countries, including China, it is against the law to use the registered trademark symbol for a mark that is not officially registered in any country.[1]

 

za Wikipedią ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiem, że nie lubicie "kresek", ale mi się podoba - zarejestrowana około początku lutego (raczej na własne potrzeby ;-)) :

 

like-it.pl

Edited by thurisaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

parę ostatnich z palca - choć przyznam że już coraz rzadziej mi się zdarza (i chyba dobrze :lol:)...

 

palac.eu

działkimazury.pl

trójkącik.pl

galerianiebieska.pl

galeriaczerwona.pl

przedsiębiorczośćspołeczna.pl

cenyleków.pl

müsli.pl

ciemne.pl

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnia to pomysł Mojej Ani, ale na szczęście nie potrzebuje zabiegu ;-)

 

Wrzuciłbyś jakieś foto a nie tak jednoosobowo wydawał opinię w tak ważkiej kwestii ;)

 

Ostatnio z palca trafiłem promedica.biz :lol:

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites
parę ostatnich z palca - choć przyznam że już coraz rzadziej mi się zdarza (i chyba dobrze :lol:)...

 

palac.eu

działkimazury.pl

trójkącik.pl

galerianiebieska.pl

galeriaczerwona.pl

przedsiębiorczośćspołeczna.pl

cenyleków.pl

müsli.pl

ciemne.pl

 

;)

 

Jesteś dłużej niż ja i to nie podlega wątpliwościom:) Więc się zapytam czy IDN-y się sprzedają? Patrząc po tych to mógłbym sądzić, że tylko jako uzupełnienie dla swoich n-IDNów. Mimo, że wyprzedaję portfolio, bo chcę się zająć innymi sprawami, zgłębiam mimo to wiedzę na takie tematy:/ Dla mnie, dla jeszcze świeżaka to patrząc na te domeny IDN- y nie wróży to nic:) Mógłbyś wyjaśnić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
parę ostatnich z palca - choć przyznam że już coraz rzadziej mi się zdarza (i chyba dobrze :lol:)...

 

Ja tam się nie znam, ale mi się wydają dość słabe. ;)

 

Moje ostatnie takie rejestracje to tylko IDN-y do non-IDN:

 

leśnezacisze.pl

kursymakijażu.pl

nowepomysły.pl

orzechwłoski.pl

płachty.pl

systemysprzedaży.pl

sprzętdyskotekowy.pl

 

I domeny, które kiedyś miałem, a potem nie przedłużyłem (taka lista jest w AM - powinniście też taką listę "byłych domen" dorobić w premium.pl), ale to się chyba nie liczy jako "palec". Choć z drugiej strony leżały wolne to tak "na pograniczu".

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
I domeny, które kiedyś miałem, a potem nie przedłużyłem (taka lista jest w AM - powinniście też taką listę "byłych domen" dorobić w premium.pl), ale to się chyba nie liczy jako "palec".

 

taką?

 

Zgadzam się że domeny nie są najwyższych lotów i są to moje wszystkie rejestracje z palca licząc od 1 marca - nie wiem czy faktycznie już nic sensownego nie idzie zarejestrować, czy może mnie na starość wena już całkiem opuszcza... ;)

 

@saledomain - idny nie tyle się sprzedają, co są tanie w utrzymaniu, hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
@saledomain - idny nie tyle się sprzedają, co są tanie w utrzymaniu, hehe

 

Czyli IDN to taka panna której nikt nie chce * a jej jedyną zaletą jest to że jest tania

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

O o takie coś mi chodziło. ;)

 

Wyników: 0 (ale pewnie się zapełni, przyda się na przyszłość). Dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli IDN to taka panna której nikt nie chce * a jej jedyną zaletą jest to że jest tania

 

Niektórzy twierdzą że IDN to przyszłość, a że są tanie to warto się zabezpieczyć. Ewentualnie zabezpieczyć przyszłość tych, którzy stawiają serwisy bez idna. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie odkryta opcja w Premium ;)

ale mam tylko 2 a bylo więcej

 

Niemożliwe, ja mam wszystkie od 2011-02-13.

Oczywiście jeśli jesteś pewien że jakaś domena wygasła Ci w premium, na tym koncie, a nie ma jej na liście - podeślij do sprawdzenia. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie odkryta opcja w Premium ;)

ale mam tylko 2 a bylo więcej

 

Prawdziwie ukryta opcja na liście nosi nazwę ukryte. Ja się cały czas zastanawiam co można by tam ukryć. :lol: Domenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prawdziwie ukryta opcja na liście nosi nazwę ukryte. Ja się cały czas zastanawiam co można by tam ukryć. ;) Domenę?

 

Tak, czasem zdarza się że masz domenę na którą już nie chcesz patrzeć - wtedy ta opcja jest bardzo przydatna. Ja mam tam np. twójogrod.pl i poznannieruchomsci.pl - żeby omyłkowo nie przedłużyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam tam np. twójogrod.pl i poznannieruchomsci.pl - żeby omyłkowo nie przedłużyć.

 

Niezłe wypadki "przy pracy".

 

Sprytna opcja z tym ukrywaniem domen na liście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×