Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

Wczorajszy palec, dziś rano zarejestrowany.

Security-System.pl

Domena w 2010r. w posiadaniu pewnej firmy była. Firma chyba o niej zapomniała, bo istnieje do dzisiaj, a domena wolna leżała. .eu i .com zajęte.

Chyba, nienajgorszy palec, jak sądzicie?

Edited by mr_domain

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczorajszy palec, dziś rano zarejestrowany.

Security-System.pl

Domena w 2010r. w posiadaniu pewnej firmy była. Firma chyba o niej zapomniała, bo istnieje do dzisiaj, a domena wolna leżała. .eu i .com zajęte.

Chyba, nienajgorszy palec, jak sądzicie?

 

To taki palec z odzysku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
:P

Niedawno pozbyłem się na LM palucha kokoko*pl - jak patrzę kto kupił to mimo zysku żałuję podjętej decyzji :P

 

w temacie:

 

olbracht.pl - przegapiona domena przez domeniarzy z Torunia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do browaru Olbracht oni działają pod adresem http://www.browar-olbracht.pl/ i o ile dobrze pamiętam, to nic nie było wiadomo, że taki minibrowar zostanie uruchomiony do momentu, aż zapraszali na otwarcie, a w tym czasie już mieli stronkę. Z resztą jakoś mnie to specjalnie nie dziwi, bo podobnie my wprowadzając dla klienta nowy towar czy brand, też mamy klauzule poufności.

 

A swoją drogą muszę się do nich wybrać, tylko obiecałem sobie, że pójdę do nich dopiero jak będą sprzedawać piwo z własnej produkcji, czyli gdzieś w czerwcu, bo póki co sprzedają browar z zaprzyjaźnionych minibrowarów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do browaru Olbracht oni działają pod adresem http://www.browar-olbracht.pl/ i o ile dobrze pamiętam, to nic nie było wiadomo, że taki minibrowar zostanie uruchomiony do momentu, aż zapraszali na otwarcie, a w tym czasie już mieli stronkę. Z resztą jakoś mnie to specjalnie nie dziwi, bo podobnie my wprowadzając dla klienta nowy towar czy brand, też mamy klauzule poufności.

 

A swoją drogą muszę się do nich wybrać, tylko obiecałem sobie, że pójdę do nich dopiero jak będą sprzedawać piwo z własnej produkcji, czyli gdzieś w czerwcu, bo póki co sprzedają browar z zaprzyjaźnionych minibrowarów.

Czyli szykuje sie konkurencja dla bierhalle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do browaru Olbracht

 

Pierwszy raz to widzę :P Miałem na myśli obchody okrągłej 511 rocznicy śmierci Jana Olbrachta w Toruniu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
:P

 

Daj znać jak ją sprzedasz, zarezerwowałem ją od niechcenia, ale jakoś nie widziałem specjalnego sensu w opłacaniu rejestracji. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepiszemy.pl

 

Pod własny projekt :P

 

Możesz zdradzić jakieś szczegóły? :P

 

Próbowałem zapytać Google co można przepisywać:

 

podpowiedzi.jpg

 

I pożałowałem tej decyzji, bo nie wpadłbym nawet na to, że można na gg popisać o duchach albo o magii. :P No ale Google pewnie "wie" lepiej...

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możesz zdradzić jakieś szczegóły? :P

 

Próbowałem zapytać Google co można przepisywać:

 

Zapewne pracę np. magisterską z manuskryptu do wersji elektronicznej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może chce przepisywać ludziom recepty online :P

 

Albo majątek z kogoś na siebie, spadek, można się przepisać na inną uczelnię albo przepisać oceny z poprzedniego semestru.

 

Dużo rzeczy można przepisywać - przyznam, że liczyłem na coś bardziej innowacyjnego niż przepisywanie prac za 1-2 zł / stronę (bo to już dużo więcej można zarobić na domenach).

 

Dlatego wpisałem "przepiszemy", a nie "przepisywanie" (wyskoczyły mi tam same prace), bo liczyłem, że znajdę coś nietuzinkowego. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daj znać jak ją sprzedasz, zarezerwowałem ją od niechcenia, ale jakoś nie widziałem specjalnego sensu w opłacaniu rejestracji. ;-)

...oczywiście że, Cię poinformuję :P

 

Miałem zapytanie o nią (user z forum) i propozycję 20pln-ów... jednak z wielkimi wyrzutami i bólem w mostku... nie dałem się skusić.

(ewentualnie postawię na niej bloga o kurach albo o poczwórnych nokautach KO :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites
...oczywiście że, Cię poinformuję :P

 

Tak z ciekawości, dlaczego pogrubiłeś moją końcówkę? Wprawdzie co jakiś czas otrzymuję spam z ofertami pogrubienia końcówki, ale żeby tak bezceremonialnie...? :P

I przy okazji - wiem, że większość na forum pisze inaczej, ale naprawdę druga osoba liczby pojedynczej od "sprzedać" to "sprzedasz". :P

 

# ort.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możesz zdradzić jakieś szczegóły? :P

 

No niestety zawiodę Cię thomaso - pb miał rację i chodzi jedynie o zwykłe przepisywanie tekstów/nagrań. Nic szczególnie ambitnego, ale ostatnio mam naprawdę sporo wolnego czasu i jakoś trzeba go zapełnić bo nie lubię bezczynności :P

 

 

Dużo rzeczy można przepisywać - przyznam, że liczyłem na coś bardziej innowacyjnego niż przepisywanie prac za 1-2 zł / stronę (bo to już dużo więcej można zarobić na domenach).

 

Za przepisywanie tekstów z nagrań audio płaci się 4-5 pln od strony A4, a to już jest lepszy pieniądz :P

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

przed chwilą

Betonity.pl

 

Idealna na serwis społecznościowy dla murarzy "Beton i Ty" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×