Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

Dawno tutaj nic nie pisałem. Biorąc jednak pod uwagę, że Rząd RP lubi literki "e" i może wreszcie będzie dążył do zmniejszenia liczby urzędasów to regnąłem sobie taką oto domenkę tym bardziej że wersja bez kreseczki należy do bardzo ciekawego podmiotu.

 

e-paszport.pl

 

moja pierwsza "e" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno tutaj nic nie pisałem. Biorąc jednak pod uwagę, że Rząd RP lubi literki "e" i może wreszcie będzie dążył do zmniejszenia liczby urzędasów to regnąłem sobie taką oto domenkę tym bardziej że wersja bez kreseczki należy do bardzo ciekawego podmiotu.

 

e-paszport.pl

 

moja pierwsza "e" ;)

nie w cuda wierzysz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie dzisiaj m.in. graizabawa.pl - mila domena.

Byla wolna pomimo, ze graizabawa.com.pl jest zarejestrowana i ma aktywna strone.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie dzisiaj m.in. graizabawa.pl - mila domena.

Byla wolna pomimo, ze graizabawa.com.pl jest zarejestrowana i ma aktywna strone.

 

a u mnie digilab*pl pomimo, że .com.pl oraz .net.pl zagospodarowane (innych nie sprawdzałem)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a u mnie digilab*pl pomimo, że .com.pl oraz .net.pl zagospodarowane (innych nie sprawdzałem)

 

No niezle - to jest super-domena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem kiedyś barobusy.pl i nie wiem co się z nią stało (albo nie przedłużyłem albo sprzedałem) - patrzę, że też jest u Ciebie to masz teraz komplet. :)

 

A ja chyba miałem obie i nie pamiętam co z nimi zrobiłem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

autosegment*pl podstawowe pojecie z branży motoryzacyjnej.

 

 

Edit: ... no przecież to nie jest mój "złoty strzał" ;). "Złote strzały" niezbyt mi się sprzedawały. Choćby i pedagogia.pl, która poszła sobie bez ceny minimalnej na giełdę i sprzedała się za ówczesną najniższą emeryturę chyba ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

No patrz. Nawet do reliktów jedynego słusznego ustroju się imperializm dopchał :(

Niewdzięczna ideologia.

 

Wiedziałem, że to ziółka, bo pamiętam je jeszcze z dzieciństwa, ale zawsze byłem pewien, że produkuje to co najmniej kilka państwowych firm.

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×