Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

rasowe-psy.pl - pytanie, czy coś z tego będzie

Mi się skojarzyło ze szkołą tańca gangnam style... ;)

 

Powodzenia w spieniężaniu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio bardzo modne wsrod "swiadomych rodzicow" nosidla dla dzieci. W Europie szal - moze i u nas sie zacznie? :)

 

meitai.pl

 

i do kompletu

 

mei-tai.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

bioceramika.pl

masybetonowe.pl

 

Coraz mniej rejestruję z palca. Kiedyś to było nawet kilka/kilkanaście tygodniowo. Teraz nowych nazw przybywa mi w miesiącu kilka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Ja jakos chwilowo przestałem wierzyc w .com'y ...

 

... ale, że co .., sex.com Ci jakoś chwilowo nie odpowiada albo vodka.com? :);)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

e-czytelnia.com - mialem kod w godaddy na tania rejestracje to sobie zarejestrowalem ;) widze ze ktos z di ja wczesniej mial.

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites

... ale, że co .., sex.com Ci jakoś chwilowo nie odpowiada albo vodka.com? :);)

 

Nie o to mi chodziło :) Takie .com mogę przyjąć w każdej chwili - nawet za drobną opłatą :D

 

Miałem na myśli, że atrakcyjne keywordy w .com już dawno pozajmowane, a polskie jednak chyba lepiej rejestrować w .pl - zresztą, co ja gadam? Atrakcyjne keywordy to już nawet w Albanii są pozajmowane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

choroba.org

Dodałem do przechwycenia w Aftermarket, ale ta usługa coś kiepsko im działa. Chyba im się baza who.is wolno odświeża/aktualizuje? Domena leżała wolna prawie dobę, zarejestrowałem z palca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Ja jakos chwilowo przestałem wierzyc w .com'y ...

 

No tak, Polska to jednak raczej .pl-ki. Korzystam ze zwykłego telefonu, ale widziałem u znajomego, że telefon z mobilnym Windowsem ma nawet przycisk [.pl] na klawiaturze ekranowej, pod literami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój pierwszy post w tym wątku :P

 

Domena platformaoburzonych*pl zarejestrowana z palca 21 marca tego roku (pewnie rezerwowałem trochę wcześniej, nie pamiętam), dziś sprzedana na aukcji AM za 490 PLN (opłacona). Podaję w zasadzie tylko jako ciekawostkę, bo ogólnie uważam, że 99,9% rejestracji .pl z palca to pieniądze wyrzucone w błoto!

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój pierwszy post w tym wątku :P

 

Domena platformaoburzonych*pl zarejestrowana z palca 21 marca tego roku (pewnie rezerwowałem trochę wcześniej, nie pamiętam), dziś sprzedana na aukcji AM za 490 PLN (opłacona). Podaję w zasadzie tylko jako ciekawostkę, bo ogólnie uważam, że 99,9% rejestracji .pl z palca to pieniądze wyrzucone w błoto!

 

DD

Gratulacje. Rozumiem, że poszła D2D?

Share this post


Link to post
Share on other sites

(....)

Podaję w zasadzie tylko jako ciekawostkę, bo ogólnie uważam, że 99,9% rejestracji .pl z palca to pieniądze wyrzucone w błoto!

 

DD

 

To zależy kto zarejestrował, sprzedawał, podbijał, kupował i jeszcze od wielu innych czynników. Ja tak nie uważam (przynajmniej na tym etapie). Takie sprzedaże wynikają raczej ze zdobytej reputacji. Dla mnie akurat ta domena nie warta rejestracji...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zależy kto zarejestrował, sprzedawał, podbijał, kupował i jeszcze od wielu innych czynników. Ja tak nie uważam (przynajmniej na tym etapie). Takie sprzedaże wynikają raczej ze zdobytej reputacji. Dla mnie akurat ta domena nie warta rejestracji...

Myślę, że ninja będzie warta zawsze mniej więcej 0 zł - niezależnie od tego kto ją zarejestruje ;) Natomiast akurat fakt, że ta domena była wolna bardzo mnie zdziwił, bo hasło było już dość "rozdmuchane" w mediach. Zarejestrowałem, żeby sprawdzić czy taka domena może być coś warta. Ale ostrzegam - wyjątek potwierdza regułę, że domeny rejestrowane z palca są zwykle nic nie warte :P

 

@umberto Kupił użytkownik zarejestrowany w AM od 2009 roku, więc raczej domainer.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DD: Wyjaśnij nam Drogi kolego z forum jaka jest przyczyna negowania za wszelką cenę rejestracji domen "z palca"? Jeśli byłoby tak, jak napisałeś, to tylko jedna sztuka zarejestrowana na tysiąc sprzedawałaby się z zyskiem, a pozostałe się nigdy nie sprzedadzą, a przecież wszyscy wiedzą, że tak nie jest, bo na tym forum są ludzie, którzy nie mają nawet stu domen i sprzedawali rejestracje "z palca" z zyskiem. Proszę o trochę obiektywizmu i zdrowego rozsądku w wypowiedziach, bo niektórzy mniej uważni sobie pomyślą, że tak jest, jak piszesz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DD Poza tym każda domena była zarejestrowana kiedyś z palca. To zależy też kto rejestruje i co znajdzie. Twój przykład pokazał, że 100% domen zarejestrowanych z palca może znaleźć właściciela. Zarejestrowałeś jedną i od razu sprzedałeś ;)

Edited by Pablo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomniałem, że z jakiegoś powodu nie udzielałem się w tym wątku... :unsure: Przepraszam za sianie herezji, już stąd uciekam ;) Miłego rejestrowania domen z palca i krociowych zysków oczywiście :) Wrócę za jakieś 3500 wpisów w tym temacie, żeby zobaczyć co słychać :P

 

Temat już był zgłębiany przeze mnie wielokrotnie, dlatego nie będę się powtarzał - nie zaśmiecajmy tego wątku. Już i tak wystarczająco tutaj naśmieciłem :)

 

DD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×