Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

Zarejestrowałem przez dwa lata 600-700 domen z palca. kilkanaście poszło do KK, kilka d2d. Ok 300 spadło...

Słabo. To teraz poświęć trochę czasu i zobacz co się działo z tymi domenami po tym jak je puściłeś. Ja po takiej "lekturze" nabrałem trochę innego spojrzenia na temat rejestracji z palca i zdania na ich temat wyrażanego (albo i nie) przez pozostałych Domainerów ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowana większość moich domen została przechwycona. Niestety nie stać mnie na przedłużenie każdej domeny, w którą wierzyłem... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam , poniżej przedstawiam parę swoich domen które zarejestrowałem ,, z palca " Po dodaniu do działu ,, wyceny'' większość z nich według oceniających to :ph34r: . Po dodaniu do parkingu jakiś tam ruch przez 20 dni zrobiły więc chyba nie do końca to :ph34r: . Moim skromnym zdaniem uważam że 90% nowicjuszy , żółtodziobów jak ja zaczyna rejestrować ,,z palca " każdy musi zapłacić frycowe... najlepiej uczyć się na błędach w miarę swoich możliwości finansowych , teraz pewnie zacznę próbować coś przechwytywać lub kupować na aukcjach , ale nie zamierzam zaprzestania zabawy ,,Palcem " :wub: . Czym dłużej wertuje forum to wydaje mi się że coraz wartościowsze domeny udaje mi się nabyć przynajmniej widzę to na parkingu że po paru godzinach już jakieś odsłony się pojawiają .

Pozdrawiam Tomekb

 

 

 

 

 

 

 

post-13356-0-38677700-1365030165_thumb.png

post-13356-0-03338000-1365030192_thumb.png

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słabo. To teraz poświęć trochę czasu i zobacz co się działo z tymi domenami po tym jak je puściłeś. Ja po takiej "lekturze" nabrałem trochę innego spojrzenia na temat rejestracji z palca i zdania na ich temat wyrażanego (albo i nie) przez pozostałych Domainerów ;-)

Dlaczego slabo? Czesto te kilkanascie domen ci zwroci cala sume zainwestowana dwukrotnie ;) O ile sie wie co rejestrowac.
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój pierwszy post w tym wątku :P

 

Domena platformaoburzonych*pl zarejestrowana z palca 21 marca tego roku (pewnie rezerwowałem trochę wcześniej, nie pamiętam), dziś sprzedana na aukcji AM za 490 PLN (opłacona). Podaję w zasadzie tylko jako ciekawostkę, bo ogólnie uważam, że 99,9% rejestracji .pl z palca to pieniądze wyrzucone w błoto!

 

DD

Zapomniałeś dopisać, że to nowy ruch społeczno-polityczny o którym ostatnio było głośno w mediach (i podobno jeszcze będzie), więc z tym "wymyśliłem sobie i regnąłem, bo miałem taką fantazję", to nie do końca...

Edited by empireus
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego slabo? Czesto te kilkanascie domen ci zwroci cala sume zainwestowana dwukrotnie ;) O ile sie wie co rejestrowac.

Dokładnie. W moim przypadku dwie-trzy sprzedaże załatwiły problem zainwestowanych na rejestrację środków.

 

Rzecz jasna nie stało się to w ciągu pierwszych trzech m-cy mojej działalności, ale przyszło z czasem.

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podaję w zasadzie tylko jako ciekawostkę, bo ogólnie uważam, że 99,9% rejestracji .pl z palca to pieniądze wyrzucone w błoto!

 

Uhmm, oczywiście zapewne tak jest jak mówisz ;) - pomijając Twoje rejestracje z palca a potem "automatem" trzyliterówek w czasach gdy były wolne ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ciekawe, że jeszcze można regnąc tak fajne nazwy jak np. zrobili to PB albo Rok. Dziś zarejestrować coś dobrego z palca, to spory wyczyn (a pamiętam, jak było jeszcze tyle wolnych dostępnych nazw, aż można było garściami zbierać;)

 

Coś ostatniego z palca: D o b r y C h l e b .pl - kupiłem ją do kompletu z wcześniejszym palcem Z d r o w y C h l e b .pl (o tę miałem parę pytań i stąd druga chlebowa rejestracja).

 

http://www.dobrychleb.com.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ciekawe, że jeszcze można regnąc tak fajne nazwy jak np. zrobili to PB albo Rok. Dziś zarejestrować coś dobrego z palca, to spory wyczyn (a pamiętam, jak było jeszcze tyle wolnych dostępnych nazw, aż można było garściami zbierać ;)

 

Coś ostatniego z palca: D o b r y C h l e b .pl - kupiłem ją do kompletu z wcześniejszym palcem Z d r o w y C h l e b .pl (o tę miałem parę pytań i stąd druga chlebowa rejestracja).

 

http://www.dobrychleb.com.pl/

 

 

zainspirowana tym wpisem sekundę temu

 

dozatory.pl

 

fermentatory.pl

 

kwasowniki.pl

 

miesiarki.pl

 

pszenniki.pl

 

 

Warto było ?

Edited by Anita

Share this post


Link to post
Share on other sites

zainspirowana tym wpisem sekundę temu

 

dozatory.pl

 

fermentatory.pl

 

kwasowniki.pl

 

miesiarki.pl

 

pszenniki.pl

 

 

Warto było ?

Co Ty Anita ponad 2 lata z domenami i wciaz w cuda wierzysz?

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co Ty Anita ponad 2 lata z domenami i wciaz w cuda wierzysz?

:)

to teraz przepraszam że uraziłam w moim "mniemaniu " mało wiecie i mało oczekujecie a zachuwojecjie się jak tygrysy ale to nie ta dzungla chcecie więcej to żądajcie a nie róbcie się na cioty Przepraszam ALE.....DM....dmTOCHYBA W MORDE...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anita, spokojnie. :) Po prostu DM wyraził swoją opinię.


A po co pisać tutaj o swoich rejestracjach? Cóż... jest to jakiś tam sposób na reklamę swoich domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jak regnę to nawet nie napiszę bo po jaką cholerę

 

Nie przejmuj się i nie denerwuj. Mało kto dziś potrafi przedstawić trafną domenową diagnozę. Zarejestrowałaś domeny z nazwami urządzeń i maszyn, które mają swoich producentów i sprzedawców. Sprzedaż jednej domeny zwróci Ci z nazwiązką rejestrację reszty domen. Jeśli zdecydujesz się na kontakt i przekonasz konkretne osoby, że zakup domeny związanej z usługą lub ofertą, może być solidną inwestycją w rozwój i działalność firmy, to z pewnością nie stracisz na takich rejestracjach.

 

Ale oczywiście dobrze zareagowałaś - po prostu wykorzystałaś okazję i zobaczyłaś potencjał w tych nazwach. Czas pokaże, czy były to trafione rejestracje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×