Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

Straszyki.pl

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Straszyki

 

Hobbystycznie hodowałem kiedyś takie zwierzaki i zamierzam do tego wrócić - domena jak znalazł, a i patrząc po forach dla terrarystów, amatorów patyczaków, liśćców i innych owadów tego typu jest całkiem sporo. L. poj. zajęta/zagospodarowana :)

 

image-10-1ab19ec.png

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczątkowe skrzydełka - tak, są na wyposażeniu standardowym w gatunku patyczaka A. fallax, którego prezentuje powyższa fotka :P

 

Straszyki to generalnie bardzo sympatyczne zwierzaki, aczkolwiek mało wdzięczne :wub: A mnożą się wręcz hurtowo i niespecjalnie potrzebują do tego partnera - handel patyczakami był jednym z moich pierwszych biznesów :)

 

straszyk_ania.jpg

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście nie jest to domenowa ekstraklasa, ale można jeszcze "z palca" znaleźć coś co nie jest totalną ninją. Nawet jesli tylko część z nich się sprzeda, to znaczy, że warto poszperać.

Te poniżej z dwóch styczniowych tygodni. Wszystkie w "pl".

 

- monopody

- meble-kute

- dozory

- kosmetolozka + IDN

- skupziemi

- audytorstwo

- stiukwenecki

- monoblok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bochotnica.pl - Współcześnie Bochotnica jest lokalnym ośrodkiem turystyczno-usługowym, a także ważnym węzłem komunikacyjnym. Posiada rozbudowaną bazą wypoczynkowo-noclegową, dzięki której w sezonie letnim pełni głównie funkcję turystyczno-wypoczynkową.

 

sanantonio.pl - Parę podmiotów jest o tej nazwie, strony mają na darmowych subdomenach, być może będą chcieli to zmienić.

Ponadto jest https://www.facebook.com/spurspl

 

przasniczka.pl - Spodobała mi się ta nazwa, ponadto pod .eu strona ośrodka wypoczynkowego.

 

Nie są to domeny z górnej ani średniej nawet półki, ale w mojej ocenie z potencjałem na 100 - 300 zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie są to domeny z górnej ani średniej nawet półki, ale w mojej ocenie z potencjałem na 100 - 300 zł

 

Rzadko sprawdzam,jak ludzie reklamuja swoje domeny, ale tym razem sprawdzilem.

Powiem tak, jak wyceniasz swoje domeny tak nisko, to chociaz zadbaj zeby KK mial łatwy dostep do Twojej oferty na gieldzie domen. Dobre domeny mozna parkowac, a KK jak bedzie chcial to sie postara i znajdzie kontakt. W Twoim wypadku sa to strony parkingowe, i malo wprawny KK nie zlozy Ci oferty. Lepsza jest oferta z cena kupteraz. Jesli sam je wyceniasz tak nisko...100-300zl....to nie dobrze. Jesli cos moge zaproponowac to ustaw cene KT 950zl, i 2 x w miesiacu wystaw aukcje z cena 490zl PLN, a nóż ktoś się skusi.

Przy duzej ilosci domen nie warto zmieniac cen Kup teraz i potem ich znow podwyzszac, lepiej ustawic aukcje z cena startowa np. 480zl i kup teraz 490zl....zeby kupujacy nie musial czekac do konca aukcji.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korzystając z promocji w AM

eurobud.com.pl - sporo firm o tej nazwie, moze ktoś się skusi.

pracawlondynie.pl - poczekam na abonenta domeny: praca-w-londynie.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

bebeto.pl

 

koźlak.pl

 

serowarstwo.pl

 

drelichy.pl

 

atłas.pl

 

outletcentrum.pl

 

i jeszcze by się kilka znalazło...

 

demobilia.pl - jako alternatywa dla militaria :)

 

scianadowynajecia.pl

 

przywieszka.pl

 

wirówka.pl

 

mechanika3d.pl

 

elektronika3d.pl

Edited by LordRandall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Virtuality.pl

 

Domena z 2001 roku. Świetna nazwa "brandable" na nadchodzącą rewolucję w Virtual Reality!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×