Jump to content
tmi

[KONKURS] Z okazji jubileuszu 200tyś postów

Konkurs  

138 members have voted

  1. 1. Które zdjęcie jest najlepsze? Możesz zaznaczyć kilka opcji.

    • 1
      2
    • 2
      9
    • 3
      12
    • 4
      4
    • 5
      3
    • 6
      4
    • 7
      2
    • 8
      2
    • 9
      2
    • 10
      3
    • 11
      6
    • 12
      17
    • 13
      4
    • 14
      41
    • 15
      3
    • 16
      3
    • 17
      3
    • 18
      19
    • 19
      8
    • 20
      4
    • 21
      6
    • 22
      2
    • 23
      9
    • 24
      2
    • 25
      6
    • 26
      11
    • 27
      3
    • 28
      6
    • 29
      1
    • 30
      7
    • 31
      5
    • 32
      5
    • 33
      8
    • 34
      4
    • 35
      22
    • 36
      2
    • 37
      33
    • 38
      1
    • 39
      3
    • 40
      4
    • 41
      17
    • 42
      7
    • 43
      34
    • 44
      8
    • 45
      11
    • 46
      3
    • 47
      5
    • 48
      3
    • 49
      2
    • 50
      2
    • 51
      10
    • 52
      11
    • 53
      4


Recommended Posts

nr 11 to właśnie taka praca - z tym, że dopiero teraz to dostrzegłem jak się przypatrzyłem w powiększeniu

Dopiero teraz to zauważyłem ;) słaba estetyka (a może za mała rozdzielczość) niestety!-przez to za często nie było powiększane... a gdyby tą albo 51 dopracować dostałyby dużo więcej głosów.

 

 

Nagradzałem efekt wizualny, pomysł i ilość pracy jaka została włożona. Na zdjęciu 44 widać jak powinny być wyszukiwane domeny ;)

Też m.in. na tą pracę zagłosowałem :P

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prace są oceniane faktycznie zgodnie z ich wartościami.. Ale dlaczego obrażacie świeżych uczestników.. nazywając ich planktonem .. Sam jestem tu zarejestrowany od lutego... czytam posty na forum, często choruję.. to nie fer ze strony "stałych bywalców" .. Każdy kiedyś zaczyna ..a Wasze opinie nie zachęcają do dyskusji..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prace są oceniane faktycznie zgodnie z ich wartościami.. Ale dlaczego obrażacie świeżych uczestników.. nazywając ich planktonem .. Sam jestem tu zarejestrowany od lutego... czytam posty na forum, często choruję.. to nie fer ze strony "stałych bywalców" .. Każdy kiedyś zaczyna ..a Wasze opinie nie zachęcają do dyskusji..

Pobędziesz na forum to zrozumiesz...

P.S. tak dla formalności - sam jeszcze nie zaliczam się do domenowych "rekinów" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja zagłosowałem na 14 ;-)

 

Jedyna praca ktora przykuła moja uwage ;-)

 

A co w tym takiego specjalnego? Wszystko wykonane żywcem z tutoriala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem jak u innych, ale u mnie zdjęcia się strasznie wolno ładują

Share this post


Link to post
Share on other sites

Głosujcie bo do końca zostało trochę ponad 12 godzin!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Następnym razem proponuję podać link do strony z tutorialami photoshop dla każdego , może gdyby 10 osób zrobiło taką samą pracę na podstawie tutka, lepiej byłyby oceniane prawdziwe zdjęcia. Reszta bez komentarza. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Moim zdaniem 43 to zdecydowany zwycięzca. Sprawa ze zdjęciem 14 trochę śmierdzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygrało zdjęcie nr 14 liczbą 38 głosów! Drugie miejsce zdjęcie 43 liczbą głosów 34. Gratuluje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wygrało zdjęcie nr 14 liczbą 38 głosów! Drugie miejsce zdjęcie 43 liczbą głosów 34. Gratuluje :lol:

 

Gratuluję! Mam nadzieję, że zwycięzcy ujawnią się :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

43 to moje zdjęcie. chyba już można to napisać. PRZEDE WSZYSTKIM bardzo dziękuję osobom, które wypowiedziały się na jego temat. i dziękuję za każdy głos, tym bardziej, że jestem tu nowy i nie znam nikogo..

sam pomysł foty wpadł mi jakoś dwa dni przed końcem, chciałem w zabawny sposób przekazać to, że chyba każdy z nas przed wygaśnięciem domeny zastanawia się, czy ją przedłużyć, i gdyby była jakaś wolna gotówka to na pewno by to uczynił :lol:

jeżeli jeszcze mogę dodać od siebie - bardzo podobał mi się pomysł na zdjęciu 34, niestety troszkę wykonanie siadło, ale gdyby nie to to myślę, że mógłby to by być zwycięzca. pozdrawiam i bardzo się cieszę tym bardziej, że telefon na pewno nie pójdzie na sprzedaż, gdyż obecna nokia n70 już mocno podupada. JUPI!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja zagłosowałem na 14 ;-)

 

Jedyna praca ktora przykuła moja uwage ;-)

 

rozumiem ze to Twoja ??:lol:

mi się kanapeczki podobały....:)

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje dla zwycięzców a przede wszystkim dla drugiego miejsca na które głosowałem.

Byłem przeciwnikiem startowania w konkursie nowych osób, osób z małym stażem ale widzę że mimo małego stażu na forum wiesz o co kaman. Fota z humorem niosąca jakąś treść a nie

Wszystko wykonane żywcem z tutoriala.

 

GRATULACJE dawid012

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale do kogo wy macie pretensji ? Bylo gdzies napisane ze nie mozna korzystac z tutoriala ? Skoro bylo to takie proste to dlaczego rowniez nie wystawiliscie swojej pracy ? Moim zdaniem liczyl sie pomysl i ciekawe wykonanie - gdybym nie zaglosowal na 14 na pewno zaglosowalbym na zdjecie z kanapkami ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale do kogo wy macie pretensji ? Bylo gdzies napisane ze nie mozna korzystac z tutoriala ? Skoro bylo to takie proste to dlaczego rowniez nie wystawiliscie swojej pracy ? Moim zdaniem liczyl sie pomysl i ciekawe wykonanie - gdybym nie zaglosowal na 14 na pewno zaglosowalbym na zdjecie z kanapkami ;-)

 

można było oddać dowolną ilość głosów :lol: ja omyłkowo zagłosowałem również na jedno

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja to w ogóle chciałem oddać głos tylko na 43, a potem spojrzałem, że oddałem omyłkowo chyba na 47. :lol:

 

W każdym bądź razie 43 najlepsze i gratuluję zwycięzcy pomysłowości, no i samego telefonu. :)

 

PS 14 też gratuluję, żeby nie było, ładny efekt wyszedł.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Chciałbym podziękować wszystkim którzy uczestniczyli i oddali swoje głosy w konkursie di.pl

Cieszę się że wielu osobom spodobało się moje zdjęcie nr14

Chciałbym także zapewnić Dawida012 że nie stosowałem żadnych kombinacji o które mnie podejrzewał

Zapewniam również że moje zdjęcie nie było poddawane żadnej obróbce i korekcie

Było wykonane kompaktową cyfrówką na blaszcze od piekarnika:-)-dla zainteresowanych mogę to udowodnić

Jeszcze raz dziękuję Admnistracji forum i gratuluję pomysłu

Pozdrawiam,Mariusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś chce mieć pretensje, to nie do autora zdjęcia, tylko do głosujących, że mają taki gust. ;) I dziwię się, że akurat to zdjęcie wygrało. Owszem, jest ładne, ale nie ma nic wspólnego z Di.pl, ani z domainingiem (nie przyjmuję do wiadomości, że domeny są jak krople - nigdy wieczne, zawsze parują, itp. - z takimi tekstami, to tylko na ĄŚP ;) ). #43 było spośród wszystkich najbardziej profesjonalnie i z całą pewnością mogłoby się pojawić w reklamach outdoorowych. Największe pretensje, to mam do siebie, że robiłem na ostatnią chwilę i wyszło nieczytelnie (na dodatek tuż pod najlepszym - #43).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje gratulacje dla zwycięzców :lol:

Moje panie na zdjęciu 52 zebrały "tylko i aż" 10 głosów :)

Ale to i tak całkiem dobry wynik jak na 5 minut roboty :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałbym także zapewnić Dawida012 że nie stosowałem żadnych kombinacji o które mnie podejrzewał

 

gwoli scislosci - o nic nie podejrzewalem! jedynie zastanowil mnie fakt, ze nagle kilkanascie glosow poszlo na Twoje foto, kiedy zadne inne nie otrzymalo glosu drugiego dnia glosowania. od tyle! gratuluje zwyciestwa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×