Jump to content
tmi

[KONKURS] Z okazji jubileuszu 200tyś postów

Konkurs  

138 members have voted

  1. 1. Które zdjęcie jest najlepsze? Możesz zaznaczyć kilka opcji.

    • 1
      2
    • 2
      9
    • 3
      12
    • 4
      4
    • 5
      3
    • 6
      4
    • 7
      2
    • 8
      2
    • 9
      2
    • 10
      3
    • 11
      6
    • 12
      17
    • 13
      4
    • 14
      41
    • 15
      3
    • 16
      3
    • 17
      3
    • 18
      19
    • 19
      8
    • 20
      4
    • 21
      6
    • 22
      2
    • 23
      9
    • 24
      2
    • 25
      6
    • 26
      11
    • 27
      3
    • 28
      6
    • 29
      1
    • 30
      7
    • 31
      5
    • 32
      5
    • 33
      8
    • 34
      4
    • 35
      22
    • 36
      2
    • 37
      33
    • 38
      1
    • 39
      3
    • 40
      4
    • 41
      17
    • 42
      7
    • 43
      34
    • 44
      8
    • 45
      11
    • 46
      3
    • 47
      5
    • 48
      3
    • 49
      2
    • 50
      2
    • 51
      10
    • 52
      11
    • 53
      4


Recommended Posts

Cały ten konkurs to w dwóch słowach: Zajebiaszczy Pomysł!

 

Po pierwsze, duże dziękuję w stronę administracji i organizatorów konkursu.

Nagrody są rewelacyjne, taki telefon, to super sprawa i na 100% będą się świetnie sprawować w rękach zwycięzców.

Odnośnie prac :ph34r:

 

Spodziewałem się czegoś innego, było tyle zapowiadanych prac w PSD, a tu nie widzę, żeby któraś grafika kładła na kolana.

Pracę są fajne i pomysłowe, ale czy nie macie wrażenia, że dużo osób myśli podobnie?

 

Dla przykładu sam myślałem, żeby zrobić prace takie jak: #11, #39, #41, #42, #45, #51.

 

Faworyci: Mam dwie prace, które moim zdaniem powinny wygrać, są to: #37 oraz #14 (właśnie w takiej kolejności).

 

Praca nr. 37 - niestandardowe myślenie, świetny pomysł, fajnie dobrane kolory i bardzo dobre wykonanie, mój faworyt i będę zawiedziony jak nie wygra!

 

Praca nr. 14 - fajny pomysł (może nie do końca oryginalny, bo mam wrażenie, że podobne prace już widziałem) i dobre wykonanie - ta praca, też powinna być w czołówce.

 

PS. Zaznaczam, że prace nr. 37 i nr. 14 nie są moje.

 

PS2. Może uda się częściej organizować podobne konkursy.

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Edited by BartX

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS2. Może uda się częściej organizować podobne konkursy.

 

Pozdrawiam,

Bartek.

 

za :ph34r: nagrody niekoniecznie muszą być kosztowne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
za :ph34r: nagrody niekoniecznie muszą być kosztowne.

 

wystarczyła by rejestracja kilku domen jako nagroda np:

1st - 3 domeny

2st - 2

3st - 1

a zabawa jakaś zawsze i reklama dla rejestratora :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
wystarczyła by rejestracja kilku domen jako nagroda np:

1st - 3 domeny

2st - 2

3st - 1

a zabawa jakaś zawsze i reklama dla rejestratora :ph34r:

a nie powinno być 1st 2nd 3rd ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli nie ? więc mój błąd.

1 stopień

2 stopień

3 stopień

 

chyba.. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeżeli chodzi o angielski, to grzegorzko ma rację.

 

Prosimy o więcej konkursów :ph34r:

Edited by Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites

niektóre zdjęcia naprawde fajne, szkoda że nie moge zobaczyć wszystkich bo mam neta tylko na tel. I nie wszystkie zdjecia mi się otwierają. Niestety wśród tych które się otworzyły nie ma też mojego. Sprawdzałem teź pocztd i nie mam potwierdzenia :/

 

Czy mógłby mi admin napisać na priv czy moje zdjęcie doszło i bierze udział w konkursie. Wysłałem je juź w 3 dzień zgłaszania, a nie zdażyło sie jeszcze aby jakiś mail z mojej poczty nie doszedł

Share this post


Link to post
Share on other sites
niektóre zdjęcia naprawde fajne, szkoda że nie moge zobaczyć wszystkich bo mam neta tylko na tel. I nie wszystkie zdjecia mi się otwierają. Niestety wśród tych które się otworzyły nie ma też mojego. Sprawdzałem teź pocztd i nie mam potwierdzenia :/

 

Czy mógłby mi admin napisać na priv czy moje zdjęcie doszło i bierze udział w konkursie. Wysłałem je juź w 3 dzień zgłaszania, a nie zdażyło sie jeszcze aby jakiś mail z mojej poczty nie doszedł

 

 

Twoje zdjęcie bierze udział w konkursie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zagłosowałem. 43 jest świetne. :ph34r: Na 51 się obraże, nie ma mnie. :ph34r:

 

Chyba wypadałoby zrobić na koniec drugą turę głosowania tylko na finalistów? Wygląda na to, że do końca będzie utrzymywać się równowaga i wygrana jednym lub dwoma głosami jest trochę niesprawiedliwa. Przykładowo 6 najwyżej ocenionych prac i głosowanie tylko na jedną.

 

* Nie jestem autorem żadnej z prac.

Edited by icered

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żałuję trochę, że nie wziałem udziału w konkursie, ale spodziewałem się znacznie wyższego poziomu prac. Z kilkoma drobnymi wyjątkami, to niestety #porażka.pl :ph34r:

Głosowałem na 12 za duże zaangażowanie w zrobienie zdjęcia i na 43 za kreatywność. Zdjęcia w stylu fotka plus cos naciapane w paincie to hardcore :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żałuję trochę, że nie wziałem udziału w konkursie, ale spodziewałem się znacznie wyższego poziomu prac. Z kilkoma drobnymi wyjątkami, to niestety #porażka.pl :ph34r:

Głosowałem na 12 za duże zaangażowanie w zrobienie zdjęcia i na 43 za kreatywność. Zdjęcia w stylu fotka plus cos naciapane w paincie to hardcore :)

 

12 to raczej photoshop :)

 

ja również żałuję trochę, że udziału nie wziąłem - myślałem, że poziom będzie nieco wyższy. Niemniej jak już wspominałem podoba mi się bardzo 43 i 35, 31, 37, 44 na które niestety nie zagłosowałem :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy to przypadek, ze praca nr 14 dzis otrzymala sporo ponad 10 glosow, kiedy inne po ok 1 max 2? :>

fakt, bardzo dziwaczne. nie mniej admin zajrzy w bazę, sprawdzi userID i po sprawie, będzie jasne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

46 przypomniało mi starą pocztówkę z Mazur - tyle, że na niej di oraz kropka jest zasłonięta ;)

 

63fadae83806633d.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
gdzie na zdjeciu 8 i 2 jest napis di.pl?

 

Na 2 musisz powiększyć, jest na samym środku klawiatury, ułożony z literek na klawiszach, na 8 na butelce od browara, w kolorze butelki, bardzo słabo widoczny.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurka wodna, miałem zdjęcie swoje, ale nie zdążyłem wysłać :-(

 

Ech, ale chyba i tak nie miałbym szans, widzę niektórzy naprawdę się przyłożyli.

 

Będzie 2 edycja konkursu, oto jest pytanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś wyżej napisał, że poziom nadesłanych prac jest słaby. Oczywiście jest słaby, niektóre są naprawdę kiepskie, ale w tym przypadku chyba nie mamy podstaw do narzekania, choćby z takich powodów, że:

Raz to jest forum domeniarzy, a nie grafików.

Dwa nie każdy posiada umiejętności projektowania i prezentowania prac.

Pewnie większość ludzi nie miało styczności z photoshopem, a nawet jakby to nie zagłębiało się w jego funkcje i użytkowanie.

 

Oczywiście liczy się pomysł. Tutaj przedstawienie w dwóch przypadkach odgrywa znaczącą role, w jednej jest pomysł, jeżeli chodzi o te top 3.

 

Jeżeli jest konkurs to głosujemy, tak jak w regulaminie jest opisane. Nie chcę tutaj nikogo poniżać, ani wywyższać czy też bronić. Moja praca graficznie jest słaba, gdyż zrobiona została telefonem komórkowym, pomysł też mało ciekawy, choć obsługę photoshopa znam bardzo dobrze i już od dłuższego czasu projektuje strony od grafiki po wykonanie kompletnego systemu zarządzania treścią.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

51 bardzo fajne, ale ktoś nie docenił domenowego planktonu..., a wystarczyło tylko w tle zamiast białego pola wrzucić te 4 k użytkowników ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

miałem podobny pomysł do nr 51 - to bezpośrednie nawiązanie do forum di.pl - bo to w końcu użytkownicy je tworzą.

Jeśli chodzi o te 4 czy 5k userów to pewnie większość ma do 5 postów oraz krótką kadencję na forum, może czasem się logują by powęszyć ;) Więc jak to określasz "plankton" mógłby służyć jako tło (to i tak same loginy bez avatara)

EDIT:

nr 11 to właśnie taka praca - z tym, że dopiero teraz to dostrzegłem jak się przypatrzyłem w powiększeniu

Edited by monty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Głosowałem na: 6, 12, 14, 18, 35, 37, 41, 42, 44.

Nagradzałem efekt wizualny, pomysł i ilość pracy jaka została włożona. Na zdjęciu 44 widać jak powinny być wyszukiwane domeny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×