Jump to content
rok1978

Bodis.com

Recommended Posts

Również dostałem pierwszą wypłatę z Bodis za 1 klika z 31lipca na cale $0,32. :ph34r:

Faktycznie przydałoby się żeby NSy chciały współpracować z EuroDNS.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Faktycznie przydałoby się żeby NSy chciały współpracować z EuroDNS.

 

Przede wszystkim, powinni postawić NS w innej klasie, bo nie da się .de zaparkować... :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Testowałem i nadal testuję dużo więcej domen, to są te, których już nie będę męczył :P

Zaparkowane na bodisie, wynagrodzenie za klik ~$0.25 - ~$0.75

Nad zarabiającymi więcej na razie się zastanawiam, póki co rejestruję zarabiające co najmniej $1 dziennie.

 

jak dlugo trwa zatwierdzenie konta na bodisie ,...bo minely juz 3 dni i nic nie slychac.... ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak dlugo trwa zatwierdzenie konta na bodisie ,...bo minely juz 3 dni i nic nie slychac.... ;(

U mnie mija czwarty dzień, ale nie sądzę abym dostał zielone światło bo nie wpisałem swoich najlepszych domen przy rejestracji a tam chyba trzeba dobrze się zareklamować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam takie okienko. Dobrze rozumiem, że właśnie teraz mam czekać na weryfikację i ewentualną akceptację?

 

bodisvm1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może przejrzyjcie swoje skrzynki ze spamem? ;-)

 

Wczoraj zauważyłem, że bodis łyka już com.pl, net.pl, info.pl i biz.pl (!). org.pl nie sprawdzałem, ale pewnie też. Ciekawe czy łyknie regionalne. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj zauważyłem, że bodis łyka już com.pl, net.pl, info.pl i biz.pl (!). org.pl nie sprawdzałem, ale pewnie też. Ciekawe czy łyknie regionalne. ;-)

 

org.pl też! dzięki za info :-)

o! waw.pl oraz wroclaw.pl też łyknęło, fajnie, bo mam takie z ruchem i nie wiedziałem co z tym począć :-)

sweeet

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktos parkowal juz na bodis.com domeny pl***.pl z powazniejszym ruchem?

 

nie wiem czy to powazniejszy ruch ale trzy domeny z ruchem ok 60-80/day lykneli ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bodis przyjął też edu.pl (mam jedną fajną i do tej pory nie mogłem z nią nic zrobić...) i IDN-y w postaci ascii. Lepiej być nie może. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mógłby ktoś podać przykład jednej strony zaparkowanej na bodisie? Albo screen? Chciałbym zobaczyć jak to wygląda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mógłby ktoś podać przykład jednej strony zaparkowanej na bodisie? Albo screen? Chciałbym zobaczyć jak to wygląda.

Rok w pierwszym poście napisał adresy czterech przykładowych stron...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wady? Nie ma feedu dla polskich keywordow.

 

Nie ma feedu powiadasz? Ja mam/miałem: Polska, tvp, tvn, gazeta, filmy, meble. :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bodis przyjął też edu.pl (mam jedną fajną i do tej pory nie mogłem z nią nic zrobić...) i IDN-y w postaci ascii. Lepiej być nie może. :-)

 

chyba nasza radość jest przedwczesna. nie wiem jak funkcjonalne, ale na mojej .wroclaw.pl jest informacja "Domain not found in any user account". dziwne, bo przecież jest na moim koncie.. na pozostałych się DNSy jeszcze nie odświeżyły, także jeszcze nie wiem..

@pb, raportuj jak tam te Twoje funkcjonalne.

@kulas: np. allians peel albo podruze.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
@pb, raportuj jak tam te Twoje funkcjonalne.

 

No to zaraz skonfiguruję po jednej info.pl i biz.pl i dam znać czy coś się dzieje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
edu.pl wchodzi, bo mam jedną zaparkowaną

generalnie nie jest zle, daja dobrze zarobic, ciekawe na jak dlugo

 

Do końca 2007. Mam nadzieję, że po tym okresie nie zetną stawek o więcej niż połowę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam tylko małe zastrzeżenie do supportu, by wysłałem 2 zgłoszenia ze strony i 0 odpowiedzi od kilku dni :) jakby support wręcz nie istniał ;) ale PPC wynagradza mi brak nawet supportu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma feedu powiadasz? Ja mam/miałem: Polska, tvp, tvn, gazeta, filmy, meble. :]

 

 

zakladalem ten watek dwa miesiace temu. Jak widac od tego czasu sporo sie zmienilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też tam nie jestem od wczoraj :)

A co do supportu to rzeczywiście możesz założyć, że go nie ma. 2 osoby (podobno Mattowi pomaga jakaś laska) na parking oferujący najlepsze stawki to "trochę" mało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×