Jump to content
rok1978

Bodis.com

Recommended Posts

Od dziś pojawił się feed dla nowych krajów:

 

Afghanistan

Algeria

Antigua and Barbuda

Argentina

Australia

Austria

Bangladesh

Belgium

Bolivia

Bosnia and Herzegovina

Brazil

Canada

Chile

Colombia

Czech Republic

Denmark

Dominican Republic

Egypt

Fiji

Finland

France

Georgia

Germany

Greece

Hong Kong

Hungary

India

Indonesia

Iran

Ireland

Israel

Italy

Japan

Jordan

Kuwait

Latvia

Lebanon

Luxembourg

Macao

Macedonia

Malaysia

Mauritius

Mexico

Netherlands

Netherlands Antilles

New Zealand

Nicaragua

Nigeria

Norway

Pakistan

Panama

Papua New Guinea

Peru

Philippines

Portugal

Qatar

Russia

Saudi Arabia

Singapore

Slovenia

South Africa

Spain

Sri Lanka

Sudan

Sweden

Switzerland

Syria

Taiwan

Togo

Trinidad and Tobago

Tunisia

Turkey

United Arab Emirates

United Kingdom

United States

Uruguay

 

Może pozostawię to bez komentarza... :o

to znaczy co - nie ma Polski :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, ruch z Afganistanu jest pewnie bardziej wartościowy niż z Polski :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak, ruch z Afganistanu jest pewnie bardziej wartościowy niż z Polski :)

 

to jest jakaś kpina. dobrze, że się już stamtąd wyniosłem. co z tego, że niektóre domeny tam lepiej zarabiały. trzeba mieć swój honor. niech oddalą się w niewiadomym kierunku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem strasznie ciekaw jakie kryteria doboru krajów nimi kierowały ?

W większości z nich nie byłem i mogę mieć mylne wyobrażenia rodem z mediów ale jeśli liczą na większy ruch i dochody z Sudanu, Makao czy małych wysepek karaibskich niż z Polski to znaczy, że nie zależy im na pieniądzach.

 

A na koniec pytanie do ekspertów: gdzie leży kraj Jordan ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A na koniec pytanie do ekspertów: gdzie leży kraj Jordan ? :)

 

Jordan to angielska nazwa Jordanii. W ogóle w angielskim niektóre kraje się ciekawie nazywają. Pamiętacie jaka była panika gdy hamerykańska telewizja podała, że rosyjskie czołgi wjechały do Gruzji? Rozwiązanie zagadki: angielska nazwa Gruzji to Georgia. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]Pamiętacie jaka była panika gdy hamerykańska telewizja podała, że rosyjskie czołgi wjechały do Gruzji? Rozwiązanie zagadki: angielska nazwa Gruzji to Georgia. ;-)

 

A to dobre ;)

 

Ale faktem jest, że dziwne jest zachowanie firm, które chociażby dostarczają feed z reklamami na domeny - zdają się zupełnie nie dostrzegać potencjału Polski.. no ale może to i dobrze.. obudzą się jak już rynek będzie "pozamiatany" albo po prostu chcą wejść na już w pełni rozwinięty rynek. Ale jeśli tak jest, to nie wiem co na liście z Bodis.com robią Łotwa czy Togo :)

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl - .pl za 9.90 PLN! Bez opłat za AuthInfo, hurtowa rejestracja domen.

http://domenytanio.pl - domeny .pl tylko 9.00 PLN, przedłużenie ważności tylko 79 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale faktem jest, że dziwne jest zachowanie firm, które chociażby dostarczają feed z reklamami na domeny - zdają się zupełnie nie dostrzegać potencjału Polski.. n

 

Też mnie to dziwi... z tego co wiem PL jest jednym z lepiej rozwiniętych krajów pod względem internetu i liczby komputerów na łebka. Z resztą wystarczy spojrzeć np tutaj:

 

google.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też mnie to dziwi... z tego co wiem PL jest jednym z lepiej rozwiniętych krajów pod względem internetu i liczby komputerów na łebka. Z resztą wystarczy spojrzeć np tutaj:

 

Ciekawe porównanie. Faktem jest, że metodologia badania Alexa nie jest doskonała, ale jednak jakiś obraz polskiego Internetu na pewno taki wykres daje.

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl - .pl za 9.90 PLN! Bez opłat za AuthInfo, hurtowa rejestracja domen.

http://domenytanio.pl - domeny .pl tylko 9.00 PLN, przedłużenie ważności tylko 79 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Też mnie to dziwi... z tego co wiem PL jest jednym z lepiej rozwiniętych krajów pod względem internetu i liczby komputerów na łebka"

 

Albo najmniej uświadomionym i posiadającacym największą liczbę komputerów zarażonych spyware'm zwanym Alexa Toolbar ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież to nie zależy od Matta, a co z tego że na liście jest Afganistan czy Urugwaj i tak będą te same wyniki co dla PL, przy obecnych feedach sam arbitraż dla ruchu spoza USA & CA & GB

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też mnie to dziwi... z tego co wiem PL jest jednym z lepiej rozwiniętych krajów pod względem internetu i liczby komputerów na łebka. Z resztą wystarczy spojrzeć np tutaj:

 

google.jpg

imo, Należałoby wziąć korektę na np.: wielkość krajów (liczba ludności), obecność yahoo na rynkach niemieckim i angielskim etc. Wydaje mi się, że wykresiki wyglądały by troszkę inaczej... :) Z resztą na forum było ostatnio parę wątków, z których wynikało, że Polska nie jest w internetowej czołówce Europy. Wszystko przed nami - jak zamienimy potencjał na efekty to nikt nam nie podskoczy. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po czym wnosisz?

 

Nie przyjmują nowych użytkowników.

Przy okazji, czy Bodis także emituje reklamy google ? Pytam bo ciekawi mnie czy będzie banował domeny z zakazanymi słowami w google.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jordan to angielska nazwa Jordanii. W ogóle w angielskim niektóre kraje się ciekawie nazywają. Pamiętacie jaka była panika gdy hamerykańska telewizja podała, że rosyjskie czołgi wjechały do Gruzji? Rozwiązanie zagadki: angielska nazwa Gruzji to Georgia. ;-)

 

Niestety ciągle na czasie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×