Jump to content
rok1978

Bodis.com

Recommended Posts

Kiedy będzie można się rejestrować?

Bo czytam i czytam, i same superlatywy się pojawiąją na temat Bodis.com.

A ja też chcę... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tam. Ja rejestrowałem się jeszcze w zeszłym roku, miały być nie wiadomo jakie stawki, a lepsze dochody osiągam obecnie w ND, więc poprzenosiłem tam co lepsze domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I'm back baby.

 

Nie wiem co sie stalo, ale dawno na stare konto sie nie moglem zalogowac. Nawet password reset nie przysylal mi passwordow.

 

Rejestrowanie na Bodis bedzie otwarte za pare tygodni. Wysuwamy nowa wersje za pare tygodni co bedzie o wiele lepsza. Lepsze keywords, lepsze templates, lepszy international domain support, i mamy nadzieje ze lepszy CPC tez - ale to zobaczymy az za pare tygodni. Ale nic w tej chwili nie objecuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Wszystkich.

 

Jak juz napewno sie domyslcie pracuje dla Bodis, a wiec jesli chodzi o nowe zapisy do Bodis to zainteresowanych prosze o wyslanie mi maila, a zostana oni powiadomini osobiscie jak tylko rozpoczniemy ten proces. Jesli chodzi o inne pytanie zwiazane z firma i parkowaniem to prosze rowniez je kierowac do mnie.

 

Do uslyszenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam więc pytanie co z obiecanymi 100% dla zarejestrowanych w ubiegłym roku, bo ja mam stawki niższe niż na Name Drive, więc coś tu nie gra chyba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tylko chciałem potwierdzić, że bodisman i BODISCFO, to osoby z bodis.com a nie żartownisie :D

 

Witam ponownie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obiecane 100% bylo dotrzymane dla osobnikow zarejstrowanych w 2007. Jesli chodzi o stawki nizsze niz na Name Drive to wiele zalezy od jakosci trafficu jaki domena sciaga a wiec ciezko tu cokolwiek sprecyzowac nie znajac jakie ustawienia byly wybrane w twoim przypadku. Jak juz wiesz Bodis posiada mozliwosci ustawienia wlasnych opcji w przypadku kazdej domeny chociaz w niektorych wypadakach lepiej zostawic na Auto. Jak widzisz jest wiele mozliwosci dlaczego Towje domeny zarabiaja mniej na Bodis, ale jednak testownie keywords i ich zarobkow zawsze pomaga.

W tej chwili polepszenia jakie stosujemy udawadniaja ze zarobki wracaja powoli do poprzedniego stanu a wiec cos chyba jednak gra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dear Member,

 

We have recently received word from our upstream ad provider, Ask.com, that Google sponsored listings will no longer be syndicated to any partners in Ask's Domain Parking Partner Channel, which includes Bodis.com, effective February 28th, 2008. We have negotiated several deals with other upstream ad providers to make sure that we are still able to monetize as much traffic as possible. Unfortunately, this doesn't mean that we will be able to monetize visitors from every country as we are currently able to.

 

Starting February 28th at 12:00 AM Eastern Standard Time, Bodis.com will be able to monetize traffic from visitors that originate from only these following countries:

 

Argentina

Australia

Belgium

Brazil

Canada

Denmark

Finland

France

Germany

Hong Kong

India

Ireland

Italy

Japan

Mexico

Netherlands

New Zealand

Norway

Spain

South Africa

Sweden

Switzerland

United Kingdom

United States

 

If your visitors do not originate from these countries, we will redirect them to the URL of your choice on a per-domain basis. This redirect functionality will be available in your Bodis.com Account Management area starting on February 27th at 06:00 PM EST.

 

We are currently working on finding ad providers which would support countries not listed above, which would include Poland, Indonesia, Singapore, and alike. Finding the right upstream ad providers for these countries may take us another few days or weeks, if a deal can be reached. If we are able to work out a deal for any of these countries during February 27th, we will send out another emailing informing our members. If Bodis.com works out a deal for any additional countries at any time, we will email our members with the update.

 

Starting on February 28th at 12:00 AM EST, we will also begin allowing adult-related domain names on our network. Please note that strict guidelines apply when monetizing adult domain names. We do not allow and will not tolerate the use of any custom photos that contain nudity. Any members found monetizing domain names with photos containing nudity will be removed from the parking program without notice.

 

Sincerely,

Bodis.com Support Team

 

Pogrubienia moje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawe jakie stawki będą u nowego providera dla polski (jesli beda)

fajnie ze można ruch erotyczny monetyzowac na bodis szkoda ze nie mozna zdjec erotycznych wrzucac wg. uznania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obiecane 100% bylo dotrzymane dla osobnikow zarejstrowanych w 2007. Jesli chodzi o stawki nizsze niz na Name Drive to wiele zalezy od jakosci trafficu jaki domena sciaga a wiec ciezko tu cokolwiek sprecyzowac nie znajac jakie ustawienia byly wybrane w twoim przypadku. Jak juz wiesz Bodis posiada mozliwosci ustawienia wlasnych opcji w przypadku kazdej domeny chociaz w niektorych wypadakach lepiej zostawic na Auto. Jak widzisz jest wiele mozliwosci dlaczego Towje domeny zarabiaja mniej na Bodis, ale jednak testownie keywords i ich zarobkow zawsze pomaga.

W tej chwili polepszenia jakie stosujemy udawadniaja ze zarobki wracaja powoli do poprzedniego stanu a wiec cos chyba jednak gra.

 

 

Tak sobie tu czytam i czytam o Bodis od kilku miesięcy no i muszę wtrącić,

że moje domeny na Bodis niestety nic nie zarabiają,

ponieważ czekam na dostęp od listopada i ciągle mam odpowiedź soon :rolleyes:

 

nie mniej pozdrawiam Bodis Team

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z NamePros:

 

Poland makes up about 6% of our traffic, which is actually a lot. We may have another deal for Poland, but it may take a few weeks. I still haven't received a response for Poland ads from one our my providers, so hopefully by tonight or tomorrow morning.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z NamePros:

 

 

Mam pytanie laickie nieco,

ale już mi trochę napięcie do Bodis opadło i jak mam przeparkowywać całe stado domen na nowy parking,

uczyć się i zapoznawać z nowym panelem

to chciałbym zostać zachęcony jakimś inplus procentem wzrostu zarobków,

tzn ile % wzrosły wam średnie zarobki w porównaniu Bodis do ND

 

zaznaczam średnie, bo chodzi mi o portfel nie pojedyncze domeny - no i teraz nie w czasie jesiennej promocji.

 

np na ND 500 domen = 100% na Bodis 500 domen = ???%

 

Pb - liczę na twoje zdanie :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm... Sprawdzałem wczoraj, to można było się rejestrować... Teraz patrzę - nie można.

 

Chyba trzeba trafić na odpowiedni moment? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

My nie mielismy rejestracji juz od Pazdziernika. Wczoraj nie bylo zadnej rejestracji.

 

Nie mamy juz feedu na Bodis co by dzialo z Polskim trafikiem. Przykro mi. Ale za pare tygodni powinnismy miec Polske znowu. Dam wszystkim znac przez email.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie laickie nieco,

ale już mi trochę napięcie do Bodis opadło i jak mam przeparkowywać całe stado domen na nowy parking,

uczyć się i zapoznawać z nowym panelem

to chciałbym zostać zachęcony jakimś inplus procentem wzrostu zarobków,

tzn ile % wzrosły wam średnie zarobki w porównaniu Bodis do ND

 

zaznaczam średnie, bo chodzi mi o portfel nie pojedyncze domeny - no i teraz nie w czasie jesiennej promocji.

 

np na ND 500 domen = 100% na Bodis 500 domen = ???%

 

Pb - liczę na twoje zdanie :huh:

 

Widzisz moje zarobki na Bodis byly jakies 400% wyzsze od zarobkow na ND, wiec jestem MOCNO wkurzony na google, ze zabral Bodisowi swoj feed. Ma ktos jakis pomysl na wziecie odwetu na google?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzisz moje zarobki na Bodis byly jakies 400% wyzsze od zarobkow na ND, wiec jestem MOCNO wkurzony na google, ze zabral Bodisowi swoj feed. Ma ktos jakis pomysl na wziecie odwetu na google?

 

Moje też kiedyś takie były ale tylko przez pierwsze 2 miesiące. Od grudnia do lutego Bodis to było jakieś 50% z tego, co mogłem zarobić na ND. Uśredniając - zdarzały się bardzo drogie kliki ale większość była bardzo słabych. Na ND mniej więcej się trzymają na poziomie $0,10.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moje też kiedyś takie były ale tylko przez pierwsze 2 miesiące. Od grudnia do lutego Bodis to było jakieś 50% z tego, co mogłem zarobić na ND. Uśredniając - zdarzały się bardzo drogie kliki ale większość była bardzo słabych. Na ND mniej więcej się trzymają na poziomie $0,10.

 

W moim przypadku praktycznie do konca lutego zarobki na domenach .pl byly od 2 do 4 razy wyzsze niz na ND.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narazie odpwiedz od jednych z naszych ad providers jest ze Polska jak narazie to nie chca. Ale, mowia ze dadza OK na polskie domeny jak zobacza nasz traffic quality. Jeszcze wlasnie sie zastanawiaja.

 

Jak bedzie cos wiadomo to tutaj napisze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Narazie odpwiedz od jednych z naszych ad providers jest ze Polska jak narazie to nie chca. Ale, mowia ze dadza OK na polskie domeny jak zobacza nasz traffic quality. Jeszcze wlasnie sie zastanawiaja.

 

Jak bedzie cos wiadomo to tutaj napisze.

 

 

Witaj Bodis

to, że jestem z Polski to nie znaczy, że mam tylko polskie domeny do parkowania,

więc moglibyście potwierdzić moją rejestrację z zastrzeżeniem, że mam do Was wstawiać np tylko .com'y

to już by coś było i miałbym jakieś porównanie - czy w ogóle warto się trudzić z przeprowadzą.

 

Pozdrawiam

 

Moje też kiedyś takie były ale tylko przez pierwsze 2 miesiące. Od grudnia do lutego Bodis to było jakieś 50% z tego, co mogłem zarobić na ND. Uśredniając - zdarzały się bardzo drogie kliki ale większość była bardzo słabych. Na ND mniej więcej się trzymają na poziomie $0,10.

 

 

dzięki za odpowiedź Vincenco i Tobi

50% byłoby satysfakcjonujące bardzo, ;)

ale i tak nie potwierdzają rejestracji, więc na własnej skórze chyba nie sprawdzę.

 

dzięki raz jeszcze i do miłego.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja rozumie ze duzo tutaj osob ma trafik co nie jest tylko z Polski, ale my WOGOLE nie przyjmojemy nowych klientow. Cala "application process" przerabiamy. No i za 2-3 tygodni bedzie juz rejstracja jak nowy Bodis wyjdzie.

 

I mam mozliwe ze dobre wiadomosci. We wtorek powinnismy miec feed na Polski trafik i inne panstwa. Zobaczymy. Dam wam znac!

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzięki za odpowiedź Vincenco i Tobi

50% byłoby satysfakcjonujące bardzo, ;)

ale i tak nie potwierdzają rejestracji, więc na własnej skórze chyba nie sprawdzę.

 

Czegos nie rozumiem.

 

Tobi napisał:

Moje też kiedyś takie były ale tylko przez pierwsze 2 miesiące. Od grudnia do lutego Bodis to było jakieś 50% z tego, co mogłem zarobić na ND. Uśredniając - zdarzały się bardzo drogie kliki ale większość była bardzo słabych. Na ND mniej więcej się trzymają na poziomie $0,10.

 

Czyli 50% to połowa tego co domeny zarabiały w NameDrive. "(I Can't Get No) Satisfaction"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od dziś pojawił się feed dla nowych krajów:

 

Afghanistan

Algeria

Antigua and Barbuda

Argentina

Australia

Austria

Bangladesh

Belgium

Bolivia

Bosnia and Herzegovina

Brazil

Canada

Chile

Colombia

Czech Republic

Denmark

Dominican Republic

Egypt

Fiji

Finland

France

Georgia

Germany

Greece

Hong Kong

Hungary

India

Indonesia

Iran

Ireland

Israel

Italy

Japan

Jordan

Kuwait

Latvia

Lebanon

Luxembourg

Macao

Macedonia

Malaysia

Mauritius

Mexico

Netherlands

Netherlands Antilles

New Zealand

Nicaragua

Nigeria

Norway

Pakistan

Panama

Papua New Guinea

Peru

Philippines

Portugal

Qatar

Russia

Saudi Arabia

Singapore

Slovenia

South Africa

Spain

Sri Lanka

Sudan

Sweden

Switzerland

Syria

Taiwan

Togo

Trinidad and Tobago

Tunisia

Turkey

United Arab Emirates

United Kingdom

United States

Uruguay

 

Może pozostawię to bez komentarza... :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×