Jump to content
rok1978

Bodis.com

Recommended Posts

Ciekawe czy bedzie tak jak bylo po pierwszej fali w parked - usuna konta i nie wyplaca pieniedzy :)

 

Powinni tak robic co 2 miesiace ;) Duze zyski :DD 3500 x zalozmiy 10 dolarow ... to 35000 dolarow ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe czy bedzie tak jak bylo po pierwszej fali w parked - usuna konta i nie wyplaca pieniedzy :)

 

Usunięcie konta nie wiąże się z utratą dotychczas zarobionych pieniędzy, chyba że jest podejrzenie, że ruch/kliki były „fraudulent”.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pb

 

W parked kazde konto usuwali za fraudelent traffic albo low quality traffic :) M.in. dopadło to mnie, choć mój ruch był czysty jak łza... problem w tym że 50% mojego ruchu i ja - byliśmy z Polski ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W parked kazde konto usuwali za fraudelent traffic albo low quality traffic :) M.in. dopadło to mnie, choć mój ruch był czysty jak łza... problem w tym że 50% mojego ruchu i ja - byliśmy z Polski ;)

 

No a w bodis usuwają konta z różnych powodów, nie tylko za to.

Mnie na razie nie usunęli, zobaczymy czy przetrwam. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy wchodził Bodis od razu wiedziałem że będzie podobnie jak w Parked. Najpierw dopuszczenie rejestracji xxxx kont, później kilka wypłat zbanowanie jednego dnia 90% zalozonych kont ze wzgledu na low quality albo fraudelent traffic - i niewypłacenie pieniędzy. Różnica jest taka że w P jest feed z Yahoo (czyli dozwolony ruch jest tylko z krajów gdzie stacjonuje Yahoo) a w Bodis z tego co mi wiadomo maja feed z Google - tak więc myśle że w tym przypadku mniej ludzi dostanie bana za low quality. To chyba taktyka nowo powstałych parkingów żeby szybko zyskać konkretnych klientów.

 

Strzelam że w Bodis dostaną bana osoby które nie używają swoich kont, posyłają bardzo bardzo słabej jakości ruch - np. Mongolia itd oraz mają mało ruchu - wg mnie to jest wlasnie to 90% osób :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najpierw dopuszczenie rejestracji xxxx kont, później kilka wypłat zbanowanie jednego dnia 90% zalozonych kont ze wzgledu na low quality albo fraudelent traffic - i niewypłacenie pieniędzy.

 

a właśnie od wczoraj zacząłem przenosić tam kolejną porcję moich domen. jeśli zrobią tak jak piszesz to się mocno wk***ię! zaraz sprawdzę czy bodissuxx.com jest wolna....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dear Member,

 

We regret to inform you that your account at Bodis.com has been

suspended from further parking any domain names. Our upstream ad providers are

pushing us to close any medium to low quality traffic accounts at the earliest

convenience.

 

In an effort to meet their needs and improve the network earnings, we

were forced to close your account, due to either the low to medium quality

traffic, or due to the minimum amount of traffic that you have sent us which may

have not allowed us to determine the full potential of your traffic.

 

Your past earnings will still be disbursed to the payment information

you have on file. You may still log into your account management area on

Bodis.com to manage your payment settings and view your past earnings. For any

questions or concerns, please contact support@bodis.com.

 

 

Sincerely,

Bodis.com Support Team

 

No i juz sie zaczelo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i juz sie zaczelo...

 

ja nawet nie czekam na tego maila, tylko już przenoszę z powrotem swoje domenki na nd i sedo.. papa bodis :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i juz sie zaczelo...

@tmi Matt pisal na NP ze jak masz dlugi staz na NP to pomaga dowiesc Twojej 'uczciwosci' i mozesz napisac do niego o ew odblokowanie konta. Sprobuj powolac sie na di.pl, w koncu facet tu kiedys zajrzal, moze skojarzy. Jego biezacy pomysl na rozwiazanie problemu z przewałami to pozostawienie ludzi ktorych zna i/lubo dobrej reputacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I co sa jakies wiesci kiedy w koncu bodis zacznie przyjmowac nowych?

Tak swoja droga mi Sedo we wrzesniu usunelo konto zarabiajace przez ponad 1.5 roku ponad 500 EUR, wiec roznie to bywa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I co sa jakies wiesci kiedy w koncu bodis zacznie przyjmowac nowych?

Tak swoja droga mi Sedo we wrzesniu usunelo konto zarabiajace przez ponad 1.5 roku ponad 500 EUR, wiec roznie to bywa.

 

nie ma wiesci kiedy zaczna znowu przyjmowac ludzi. Jest za to informacja ze net 45 zostalo wydluzone do net60 czyli zarobiona kasa zostanie Ci wyslana po dwoch miesiacach...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety stawki w bodisie mocno spadły, tak że nie obiecuj sobie zbyt wiele, nawet jak już Cię przyjmą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety stawki w bodisie mocno spadły, tak że nie obiecuj sobie zbyt wiele, nawet jak już Cię przyjmą.

 

E tam, od tygodnia czy dwóch są już dużo lepsze, na pewno wyższe niż na sedo, a tym bardziej na ND.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie od mniej więcej tygodnia stawki są lepsze, grudzień to była porażka, przy dwukrotnie wyższym ruchu niż w październiku miałem 4x mniejsze dochody.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Faktycznie od mniej więcej tygodnia stawki są lepsze, grudzień to była porażka, przy dwukrotnie wyższym ruchu niż w październiku miałem 4x mniejsze dochody.

 

Listopad i grudzień to był kryzys ogólnobodisowy, ale już wraca do normy. Wyobraź sobie szok posiadaczy dobrych .com (np. tematyka kredytowa) jak dostawali kliki po 3 centy. Co u nas jest normą, tam jest patologią... smutne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie tylko lepszy CTR , za kilk nadal smutne 3 centy czyli ok 3 razy gorzej niz w dobrych czasach. Matt pisze na NP ze stawki sa zmieniane w zaleznosci od czesci swiata wiec raczej do 10c nie wroca.

Wyglada na to ze na Bodis wszystko juz wrocilo do normy. Stawki sa wysokie, nawet dla domen .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

i tak bodis, jest o wiele lepszy od nd i sedo srednia stavka to hyba 0.10 dla .pl ale to nie optimizujac, niemam zadnej domeny na bodis gdzie byl by usa czy jakis .nl .de traffic, to niemoge powiedzieci jak to jest, ale moge napewno powiedzieci jedno za lotniskowy traffic bodis daje o 50 % wiencej niz parked :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×