Jump to content
Sign in to follow this  
gosciu

Gołota vs Adamek

Recommended Posts

Guest radse

Walka dość nudna i chyba mimo wszystko sporo szczęścia miał Adamek, że nie został ani razu czysto trafiony bo pare razy nogi miał ugięte po srednich ciosach. Dużo lepiej się zaprezentował niż z Estradą ale z drugiej strony to po tej walce widać degradacje wagi ciężkiej. Jeszcze 10 lat temu taka walka byłaby chyba uznana za maksymalnie nudną a zwyciezca z pewnoscia nie dostalby walki o tytul. Super że będzie kolejna walka polaka o tytuł, ale nie zdziwi mnie jak lepiej zaprezentuje się Sosnowski niż Adamek, który według mnie nie ustoi silnego i technicznego ciosu. Na punkty z Kliczkami nie wygra bo oni są technicznie dobrzy i różnica wzrostu mu nie pozwoli na punktowanie a otwartej walki by nawet tej dzisiejszej nie przetrwal:(.

Jedyne szanse jakie ma to raczej szukanie walki z Hayem tylko w tym przypadku nie ucieknie od walki a argumenty sily beda po stronie przeciwnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że Adamek nie jest jeszcze gotowy do walki z braćmi Kliczko, lub Davidem Hayem, z całym szacunkiem dla Pana Tomka, ale prawdziwym ciężkim on nie jest, obym się mylił ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uważam, że Adamek nie jest jeszcze gotowy do walki z braćmi Kliczko, lub Davidem Hayem, z całym szacunkiem dla Pana Tomka, ale prawdziwym ciężkim on nie jest, obym się mylił ;)

 

Adamek nie jest gotowy i już nie będzie gotowy.Bracia kliczko niestety nie ta "liga" dla Adamka .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy tak straszy tymi braćmi Klitchko ;) Niech w końcu dojdzie do tej walki i zobaczymy... Ja osobiście wolałbym zobaczyć jednak Adamka z Hayem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To będzie walka życia dla Tomasza Adamka! Polak we wrześniu zmierzy się we Wrocławiu z Ukraińcem Władimirem Kliczką. Stawką walki będą pasy mistrzowskie federacji IBF i WBO w kategorii ciężkiej.

 

Więcej

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

O ile znowu Kliczko nie zasymuluje jak ostatnio .W grudniu miał również walczyć , walkę odwołano z uwagi na bóle brzucha / mięśni brzucha a na drugi dzień widziano go na golfie :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
O ile znowu Kliczko nie zasymuluje jak ostatnio .W grudniu miał również walczyć , walkę odwołano z uwagi na bóle brzucha / mięśni brzucha a na drugi dzień widziano go na golfie :lol:

 

Przy grze w golfa używa innych partii mięśni, nie czepiaj się chłopaka :wacko: swoją drogą nie mogę się doczekać walki, moim faworytem oczywiście jest nasz krajanin :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

musze tam być...

raczej Kliczko nie bedzie sie juz wyglupial, on chce walczyc z Adamkiem, chyba ze sie uszkodzi we wczesniejszym pojedynku to znowu przesuną termin

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według doniesień serwisów Adamek za walkę z Kliczko dostanie 5mln $ ~ 15mln zł :ph34r: . Kwota zapewne jest uwarunkowana tym iż samo HBO będzie transmitować walkę .Jest w planach również uruchomienie system pay-per-view.

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kliczko - Solis za niedługi czas.

 

http://drhtv.tnb.pl/viewpage.php?page_id=3

 

[Niezbędny odtwarzacz Veetle].

 

 

Lubię Kliczków ale liczę na niespodziankę. Ten zastój w wadze ciężkiej jest dla mnie nie do zniesienia :)

Poza tym, w bardzo młodych latach "wychowałem się" na wspaniale boksujących Kubańczykach, w boksie co prawda amatorskim bo innego w krajach "przodującego systemu" być nie mogło.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Solis unikał wzroku Kliczki na konferencji i w rungu bo wierzył w magiczne woodo-spojrzenie rywala. No i wyczarował sobie kontuzję (o ile to faktycznie była kontuzja). Klasyczna samospełniająca się przepowiednia :) A przecież wystarczyło myśleć pozytywnie i wierzyć w magiczną moc swoich rękawic...

 

samospełniające się proroctwo

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i blada [a właściwie innego koloru] ... upa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już po pierwszym gongu widać było że miał coś nogami .Po kija się pcha z kontuzją do takiego rywala. Walka z żenującym rezultatem . Szkoda było na nią czekać

 

 

Tutaj macie samą walkę . Oglądać poki nie usunęli z YT :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=8WDar6lt3A8

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sosnowski vs Dimitrenko - walka nie odbyla sie...

http://www.youtube.com/watch?v=-7okjXr26jo

 

 

Tak, ale to było dawno.

 

Walka się odbyła [wczoraj] bo Albert dostał wczoraj bęcki od Saszy. Był blisko, mógł wygrać na punkty. Poszedł w 12 rundzie na całość. Później, trudno go było dobudzić. Tutaj 12 runda:

 

http://wiadomosci.dziennik.pl/sport/artyku...12-rundzie.html

 

Edit:

 

Niemiecka perfekcyjna organizacja walki o tytuł Mistrza Europy wagi ciężkiej. W sali treningowej w Skwierzynie [schwerin].

Brawo Niemcy, siło napędowa Zjednoczonej Europy.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, ale to było dawno.

racja, przepraszam... szukałem tej walki na YT i znalazlem starocia...

Niemiecka perfekcyjna organizacja walki o tytuł Mistrza Europy wagi ciężkiej. W sali treningowej w Skwierzynie [schwerin].

Brawo Niemcy, siło napędowa Zjednoczonej Europy.

jak to zobaczylem to myslałem ze to trening, brak TV - brak sponsora, ale myslałem ze Niemców stac na większy wysilek, jednym slowem obciach...

a ze przegrał do bylo do przewidzenia, i tak dobrze ze w ostatniej rundzie

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za chwile walka: Krzysztof Diablo Włodarczyk vs. Francisco Palacios

gala na Polsa Sport, a sama walka na Polsacie

 

nie lubie stylu walki Diablo, ale oglądne, przeciwnik jest duzo mniej doswiadczony

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za chwile walka: Krzysztof Diablo Włodarczyk vs. Francisco Palacios

gala na Polsa Sport, a sama walka na Polsacie

 

nie lubie stylu walki Diablo, ale oglądne, przeciwnik jest duzo mniej doswiadczony

 

 

Ja w ogóle nie lubię Włodarczyka i nie wierzę w jego talent.

Przydomek "Diablo" nie pasuje do jego fizjonomii a powątpiewam czy również do tego co prezentuje jako sportowiec.

 

Będę kibicował mu jednak, bo to Polak.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×