Jump to content
Sign in to follow this  
gosciu

Gołota vs Adamek

Recommended Posts

Ja będę optymistą i postawie na Adamka, który wygra przez KO. Myślę, że atutami są tu szybkość i kondycja. Arreola opadnie z sił co Adamek wykorzysta w 5-7 rundzie :)

 

 

btw poleci ktoś jakąś stronę, gdzie będzie można obejrzeć walkę?

Polecam program SopCast, przez który możesz oglądać większość interesujących wydarzeń sportowych.

 

Instalujesz SopCasta >>> Wchodzisz na www.soccer-live.pl >>> Pozostałe sporty >>> PublicSport 1 (Pol) [450 kb/s] >>> klikasz Play po czym SopCast otwiera sie automatycznie.

 

Nigdy nie maiłem problemu np. z zerwanym połączeniem co niestety zdarza się często w transmisjach na stronach www. Jakość porównywalna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polecam program SopCast, przez który możesz oglądać większość interesujących wydarzeń sportowych.

 

Instalujesz SopCasta >>> Wchodzisz na www.soccer-live.pl >>> Pozostałe sporty >>> PublicSport 1 (Pol) [450 kb/s] >>> klikasz Play po czym SopCast otwiera sie automatycznie.

 

Nigdy nie maiłem problemu np. z zerwanym połączeniem co niestety zdarza się często w transmisjach na stronach www. Jakość porównywalna.

 

wypróbuję, dzięki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja trzymam kciuki by wygrał dzisiaj Jarek Hampel lub Tomek Gollob :)

a wygral podobnie jak rok temu aktualny mistrz świata Jason Crump przed Jarkiem Hampelem i Emilem Sajfudinowem :) Juz nie moge sie doczekac jutrzejszych pojedynkow Jason- Nicki- TGollob.

 

W pojedynku Adamek- Arreola stawiam na zwyciestwo Adamka ale na nokaut nie licze. Szkoda ze Andrzej Gmitruk nie bedzie mogl pomoc Tomkowi w narozniku. Wg mnie swietny z niego taktyk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć, nie wcześniej jak o której godzinie Adamek mógłby wyjść na ring?

Chciałbym to obejrzeć, ale nie mam zamiaru 3 godziny oglądać jakieś inne walki.

Gala zaczyna się o 3.

 

Też macie taki problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Transmisja obejmować będzie całą galę, a Tomasz Adamek do ringu wejdzie około godziny 7:00 polskiego czasu.

 

źródło: sports.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
W pojedynku Adamek- Arreola stawiam na zwyciestwo Adamka ale na nokaut nie licze. Szkoda ze Andrzej Gmitruk nie bedzie mogl pomoc Tomkowi w narozniku. Wg mnie swietny z niego taktyk.

 

Trzeba także pamiętać, że również wsparcie psychologiczne, jakie daje obecność trenera w narożniku jest bardzo ważne. Kiedy odchodzi ktoś z kim wiele lat się współpracowało, to morale spada. Adamek ma silną psychikę, ale czy to wystarczy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna reklama portfel.pl na spodenkach Adamka i koszulkach zespołu.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wynik cieszy, a że jest trochę kontrowersyjny to inna sprawa...TERAZ KLICZKO :)

Edited by krystekm

Share this post


Link to post
Share on other sites

BRAWO:)))))))))))))))))))))))))

 

edit: proszę o połączenie wszystkich wpisów, dziękuje

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites

hura!

dwa do remisu dla Tomasza!

Nie byla to jego najlepsza walka, ale swietnie rozegrana taktycznie. Teraz w kolejce jeden z braci Kliczko ;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, nie spodziewałem się :) Ale Adamek to świetny taktyk!

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super!!!Na szczęście moje prognozy nie sprawdziły się :) Gratulacje Tomek.Będziemy mieć walkę o mistrza świata.Oby !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mnie Arreola pozostawił lepsze wrażenie. Ale walka ogólnie jakaś taka bezpłciowa. Za dużo biegania po ringu a za mało boksu...

Nie wiem też co za sędzia punktował tą walkę 117-111 bo to lekkie nieporozumienie...Najbliżej punktacji był ten który dał remis. Taki wynik według mnie byłby najbardziej sprawiedliwy.

 

 

Edit:

 

Jakbym oglądał tą walkę:

 

http://www.youtube.com/watch?v=4U6FfD4Wb4Y...feature=related

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×