Jump to content
Sign in to follow this  
gosciu

Gołota vs Adamek

Recommended Posts

Taka walka może być natchnieniem również dla domeniarza. Plecy "Diablo" natchnęły mnie do skorzystania z funkcji: "rezerwuj domenę" ;)

I zaniedługo jego plecy będą mogły już być przystrojone piękną domeną w rozszerzeniu .pl :P

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taka walka może być natchnieniem również dla domeniarza. Plecy "Diablo" natchnęły mnie do skorzystania z funkcji: "rezerwuj domenę" ;)

I zaniedługo jego plecy będą mogły już być przystrojone piękną domeną w rozszerzeniu .pl :P

Wątpię,żeby któryś z bokserów wbudzał we mnie emocje jak Gołota dobre kilkanaście lat temu.Te czasy już nie wrócą ....

 

 

7 Runda u Włodarczyka i nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wątpię,żeby któryś z bokserów wbudzał we mnie emocje jak Gołota dobre kilkanaście lat temu.Te czasy już nie wrócą ....

 

 

7 Runda u Włodarczyka i nudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

 

 

Powiedziałbym, że nawet diablo nuda. Firma reklamująca terminale multimedialne zamiast reklamować się się na plecach Włodarczyka, za chwilę będzie mogła skorzystać z innej ciekawej opcji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiedziałbym, że nawet diablo nuda. Firma reklamująca terminale multimedialne zamiast reklamować się się na plecach Włodarczyka, za chwilę będzie mogła skorzystać z innej ciekawej opcji :P

Jak tak mają wyglądać walki o pas to już wolę oglądać kadrę Smudy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przysypiałem :P

 

To nie jest boks,który da się oglądać.Z drugiej strony rozumiem Włodarczyka.Istnieje jednak yotube i można oglądnąć "kilka" dobrych walka z przeszłości.Dla poprawienia humoru polecam Gołotę z Sandersem (2 pierwsze rundy ;)

 

 

( 2 runda) Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie jest boks,który da się oglądać.Z drugiej strony rozumiem Włodarczyka.Istnieje jednak yotube i można oglądnąć "kilka" dobrych walka z przeszłości.Dla poprawienia humoru polecam Gołotę z Sandersem (2 pierwsze rundy ;)

 

 

( 2 runda)

 

 

To ta walka okrzyknięta jedną z najkrwawszych w historii?

 

Niech ktoś mi powie, że Andrew nie zasłużył na Mistrza. Chociaż jedyny, jedyny raz.

 

 

#terminalemultimedialne.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ta walka okrzyknięta jedną z najkrwawszych w historii?

 

Niech ktoś mi powie, że Andrew nie zasłużył na Mistrza. Chociaż jedyny, jedyny raz.

Tak.Z tego co pamiętam to Rahman komentował walkę i stwierdził,że to najbardziej krwawa runda (1 lub 2 druga runda )jaką widział w życiu.Dla mnie zasłużył (może mówię to poprostu z "miłości" i emocji jakie wzbudzał we mnie Gołota w tamtych czasach).

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak.Z tego co pamiętam to Rahman komentował walkę i stwierdził,że to najbardziej krwawa runda jaką widział w życiu.

 

 

To chyba było po powrocie Gołoty do boksu po dłuższej przerwie. Nie pamiętam ale czy wtedy werdykt to był remis?

Miał chłopak pecha.

 

Tak jakz walkami w Nowym Jorku (Gołota z nielubianego chyba tam Chicago). Ze składami sędziowskimi: czarni+kobieta ;) itp.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
To chyba było po powrocie Gołoty do boksu po dłuższej przerwie. Nie pamiętam ale czy wtedy werdykt to był remis?

Miał chłopak pecha.

 

Tak jakz walkami w Nowym Jorku (Gołota z nielubianego chyba tam Chicago). Ze składami sędziowskimi: czarni+kobieta :P itp.

Golota z Sandersem walczył w 1998 roku ;) i wygrał .

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Golota z Sandersem walczył w 1998 roku ;) i wygrał .

 

 

Fakt. Trochę tych walk było :P

 

Prawdopodobnie pomylilem z Gołota - Byrd. Palanci orzekli wtedy remis.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fakt. Trochę tych walk było :P

 

Prawdopodobnie pomylilem z Gołota - Byrd. Palanci orzekli wtedy remis.

 

Osobiście czekam teraz na kolejną walkę Pawła Wolaka,który pokazał w ostatniej walcę wielką klasę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osobiście czekam teraz na kolejną walkę Pawła Wolaka,który pokazał w ostatniej walcę wielką klasę ;)

 

Tak. W młodej generacji siła. Wolak a w ciężkiej Wawrzyk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nareszcie walka Adamka, gala od 3.00 z soboty na niedziele naszego czasu (Polsat), szkoda tylko ze nie w Polsce, miałem miec taki prezent na urodziny, ale odbije to sobie z nawiązką na gali we Wrocławiu :lol:

 

Ważenie:

http://www.youtube.com/watch?v=5ZbKH2j4zIA

Kevin McBride jest cięższy o 32 kg !

zapowiada sie ciekawie...

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widze ze bukmacherzy bardzo optymistycznie nastawieni - Adamek - 1.02 Remis - 40.0 McBride - 10.5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widze ze bukmacherzy bardzo optymistycznie nastawieni - Adamek - 1.02 Remis - 40.0 McBride - 10.5

 

z tym 10.5 to przegieli, ale to juz jest taktyka samego bukmachera

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widze ze bukmacherzy bardzo optymistycznie nastawieni - Adamek - 1.02 Remis - 40.0 McBride - 10.5

 

Można zaryzykować pare gr na Brida po tak ładnym kursie :lol: . Warunki fizyczne ma przyzwoite i do tego ponad 30 kg cięższy

 

 

z tym 10.5 to przegieli, ale to juz jest taktyka samego bukmachera

 

Bukmacherzy liczą na umiejętności i ambicję Adamka podbudowaną furtką do walki z Kliczko oraz gażą 5 mln $ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarywam nocke na zleceniu to zapewne zerknę jednym okiem :) . Kto chce może się zdrzemnąć gdyż walka ok 5 będzie

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adamek wygra przez nokaut 3-4 runda . Czekacie na walkę ?:)

 

Dlatego tu przyszedłem żeby nie zasnąć przed telewizorem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×