Jump to content
rekino

Mail na dobranoc

Recommended Posts

Dostalem wlasnie odpowiedz.

 

Witam, Tak jak w poprzednim mailu napisaliśmy (nie napisałem/am) koresponduje Pan z firmą Palco Professional, właściciela marki Palco na świecie. Fraza ta w języku hiszpańskim oznacza "lożę". Jednakże dziękujemy za współpracę, może Pan sobie "wsadzić" tą domenę głęboko, aż się Pan udławi. Głównie zależało nam na domenach "palcopolska i palcopoland" a te już mamy. Mógł Pan otrzymać za nią 100,- PLN a nie dostanie Pan nic, gdyż nazwa Palco jest nazwą zastrzeżoną i opatentowaną w całej Unii Europejskiej i raczej nikt od Pana tej domeny nie kupi. Nie pozdrawiamy.

 

Napisalem do nich jak najbardziej kulturalnie, ale jak widac "Professional" kieruje sie innymi standardami korespondencji. Mialem tej domen nie przedluzac...

 

i pomyśleć że mogłeś zarobić aż całe 100zł, taaaka okazja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
i pomyśleć że mogłeś zarobić aż całe 100zł, taaaka okazja :)

 

Malo tego - strace jeszcze ok 250 pln na przedluzenie na okres 5 lat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też nie byłbym do końca pewien czy rozmawiałeś z przedstawicielem tej firmy. Na Twoim miejscu skontaktowałbym się z kimś z tej firmy i przedstawił sytuację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem sponiewierany przez to co przeczytałem.

Totalna parodia.

Dość , że gość jest totalny CHAM to jeszcze proponuje 100 zł za tą domenę i Cie szantażuje.

Jak widać jest nieprofesjonalistą jak nazwę swojej "Firmy" wycenia na 100 zł ;]

Nie sprzedawałbym jej nawet za większą sumę zwracając uwagę na zachowanie klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wcale bym sie nie zdziwił jak byś prowadził korespondencje z jakimś "gówniarzem"

Język i sposób formułowania myśli o tym świadczą. Tylko czy "gówniarz" działał z poruczenia czy na własną rękę? Oto jest pytania...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×