Jump to content
Sign in to follow this  
Paweł Krzyworączka

Jam jest krzywy - krzywy.pl

Recommended Posts

Witam Was serdecznie,

 

Jak się nazywam to widać po loginie ;-)

Kim jestem - można poczytać (jeśli ktoś się nudzi) tutaj: http://krzywy.pl/o-nas/pawel-krzyworaczka/

Po co tu jestem? - żeby poznać fajnych ludzi i zwiększyć swą wiedzę o domenach. I pomóc (jeśli moja mózgowina się przyda) innym.

 

Cudem uniknąłem linczu w innym wątku, więc może w tym, "witalnym", chwilowo mnie oszczędzicie, hehehehehehhe.

 

Jak się macie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam na forum i zycze powodzenia

widze ze masz tez domene krzyworaczka.pl - slyszales kiedys o idnach? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum!

 

Właśnie czytam Twoją stronę. Przyznam, że zrobiłeś na mnie dobre wrażenie. :)

 

Życzę dalszych sukcesów!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki serdeczne za miłe przywitanie!

 

Fajne macie forum i być może uda mi się stać się jego malutką częścią ;-)

 

Jak być może zauważyliście, nie obrażam się ani nie marudzę na innych.

Nie mam czasu na to, hehe. W końcu liczy się tylko rozwój.

 

W innym wątku już zostałem wyklęty nawet od MLMowców czy tam innych zbirów. Ale widzę, że jednak kilka osób przeczytało kilka zdań o mnie i ma inne zdanie. Dzięki za poświęcony czas. Czyli za coś najcenniejszego.

 

widze ze masz tez domene krzyworaczka.pl - slyszales kiedys o idnach? ;-)

Słyszałem. I?

Nie interesują mnie IDNy. Ta domena jest tylko dla adresu mailowego. I pewnie tak zostanie. A maila z "ą" nie planuję ;-)

Wiem, jakie podejście ma większość osób do rejestrowania domen. I większość zarejestrowała by również z "ą" (i pewnie 150 rozszerzeń do tego). Zresztą ktoś już to zrobił, pewnie z myślą o zbiciu fortuny na tej domenie - powodzenia ;-) Zresztą mogę od razu powiedzieć, że ja jej nigdy nie odkupię. A nazwisko rzadkie, więc ten ktoś może sobie ją przedłużać do końca świata, bo chętnych pewnie wielu nie będzie.

 

Każdy ma swoją strategię (przynajmniej powinien mieć).

Dlatego staram się nie krytykować innych. Tym bardziej, że zapewne nie wiem lepiej od nich jakie mają priorytety i cele.

 

Raz jeszcze dzięki za powitanie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki serdeczne za miłe przywitanie!

 

Fajne macie forum i być może uda mi się stać się jego malutką częścią ;-)

 

Jak być może zauważyliście, nie obrażam się ani nie marudzę na innych.

Nie mam czasu na to, hehe. W końcu liczy się tylko rozwój.

 

W innym wątku już zostałem wyklęty nawet od MLMowców czy tam innych zbirów. Ale widzę, że jednak kilka osób przeczytało kilka zdań o mnie i ma inne zdanie. Dzięki za poświęcony czas. Czyli za coś najcenniejszego.

 

 

Słyszałem. I?

Nie interesują mnie IDNy. Ta domena jest tylko dla adresu mailowego. I pewnie tak zostanie. A maila z "ą" nie planuję ;-)

Wiem, jakie podejście ma większość osób do rejestrowania domen. I większość zarejestrowała by również z "ą" (i pewnie 150 rozszerzeń do tego). Zresztą ktoś już to zrobił, pewnie z myślą o zbiciu fortuny na tej domenie - powodzenia ;-) Zresztą mogę od razu powiedzieć, że ja jej nigdy nie odkupię. A nazwisko rzadkie, więc ten ktoś może sobie ją przedłużać do końca świata, bo chętnych pewnie wielu nie będzie.

 

Każdy ma swoją strategię (przynajmniej powinien mieć).

Dlatego staram się nie krytykować innych. Tym bardziej, że zapewne nie wiem lepiej od nich jakie mają priorytety i cele.

 

Raz jeszcze dzięki za powitanie

 

Jeżeli ktoś zechce ją przedłużać do końca świata to przedłuży ją tylko 2 razy bo w 2012 już nie zdąży. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli ktoś zechce ją przedłużać do końca świata to przedłuży ją tylko 2 razy bo w 2012 już nie zdąży. :D

 

Bardzo dobre ;)

 

 

Witam nowego użytkownika forum, trzeba przyznać, że pewne posty były gorące, dawno chyba nikt tu tak nie wystartował, ale jak to mówią ... ważne jak się kończy :D

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×